Arkadiusz Bilski Trener

WALKA

15.09.2016

Pożegnanie z Pucharem!
Na drugiej rundzie zakończyliśmy swój bój o Puchar Polski na szczeblu okręgowym. Po szybko zdobytej bramce z rzutu karnego przez Macieja Markiewicza (faul na Marcinie Stoińskim) zdecydowanie cofnęliśmy się do obrony, a Orkan dominował praktycznie przez całą pierwszą połowę. Strzały piłkarzy z Jarosławca nie znajdywały jednak drogi do siatki rywala po pewnych interwencjach Łukasza Szała. W 40 minucie wcześniej wspomniany Łukasz wszedł wślizgiem jedną nogą w piłkę, a drugą w zawodnika rywali. Nasz bramkarz otrzymał za to zagranie żółtą kartkę, ale zawodnik gości spadł na Łukasza tak, że spowodowały obrażenia, które uniemożliwyły kontynuowanie gry. W drugiej połowie szybko straciliśmy bramkę, jednak równie prędko wyszliśmy na prowadzenie po kolejnej bramce Macieja Markiewicza (asysta Mateusza Kapciaka). W 70 minucie Orkan odrobił straty. Gdy już wszyscy szykowali się na rzuty karne, piłkę do własnej siatki skierował Adam Rewers (chociaż bramka życia, nie ma co!). Chwilę później było już 2-4, kiedy to piłkę przed polem karnym od naszego obrońcy otrzymał napastnik Orkana i precyzyjnym strzałem pokonał naszego bramkarza. Żegnamy się z Pucharem, ale wstydu sobie nie przynieśliśmy.

Walka Kostrzyn - Orkan Jarosławiec 2:4 (1:0)
Bramki: 2x Maciej Markiewicz
Walka: Ł. Szał (41. Siwek) - Pluciński, Nadolny (79. Rusek), Walkowiak, Lisiak - Adamski - Stoiński, Kapciak, Szparag (70. Rewers), Jankowski (86. Mrozek) - Markiewicz