Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kowalewice
7:0
Saturn Mielno
Błękitni Stary Jarosław
0:0
Strong Zielenica
Arkadia Malechowo
1:3
Wicher Mierzym
Wrzos Wrzosowo
3:2
Passat Bukowo Morskie
Gryf Dobrowo
1:1
Hajka Zegrze Pomorskie
KS Skibno
3:1
Darłovia II Darłowo
Mechanik II Bobolice
0:1
Fala ABFROST Gąski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Passat Bukowo Morskie
8:4
Gryf Dobrowo
Wicher Mierzym
1:3
Hajka Zegrze Pomorskie
Arkadia Malechowo
4:3
LZS Kowalewice
Fala ABFROST Gąski
1:3
Błękitni Stary Jarosław
Strong Zielenica
3:4
Wrzos Wrzosowo
KS Skibno
7:0
Saturn Mielno
Darłovia II Darłowo
1:2
Mechanik II Bobolice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stary Jarosław
3:1
Darłovia II Darłowo
LZS Kowalewice
3:2
Wicher Mierzym
Wrzos Wrzosowo
2:1
Fala ABFROST Gąski
Gryf Dobrowo
1:0
Strong Zielenica
KS Skibno
0:6
Arkadia Malechowo
Hajka Zegrze Pomorskie
2:4
Passat Bukowo Morskie
Mechanik II Bobolice
3:0
Saturn Mielno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stary Jarosław
0:0
Saturn Mielno
Strong Zielenica
9:0
Hajka Zegrze Pomorskie
Wicher Mierzym
3:3
Passat Bukowo Morskie
Arkadia Malechowo
4:2
Mechanik II Bobolice
Darłovia II Darłowo
8:0
Wrzos Wrzosowo
LZS Kowalewice
5:1
KS Skibno
Fala ABFROST Gąski
4:3
Gryf Dobrowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Wrzosowo
3:0*
Saturn Mielno
Mechanik II Bobolice
2:3
LZS Kowalewice
Gryf Dobrowo
3:3
Darłovia II Darłowo
Passat Bukowo Morskie
0:3
Strong Zielenica
Błękitni Stary Jarosław
2:1
Arkadia Malechowo
KS Skibno
1:1
Wicher Mierzym
Hajka Zegrze Pomorskie
2:7
Fala ABFROST Gąski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kowalewice
4:2
Błękitni Stary Jarosław
Wicher Mierzym
2:2
Strong Zielenica
Arkadia Malechowo
4:2
Wrzos Wrzosowo
Saturn Mielno
0:4
Gryf Dobrowo
Fala ABFROST Gąski
0:1
Passat Bukowo Morskie
KS Skibno
3:1
Mechanik II Bobolice
Darłovia II Darłowo
20:1
Hajka Zegrze Pomorskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Wrzosowo
7:0
LZS Kowalewice
Gryf Dobrowo
4:1
Arkadia Malechowo
Passat Bukowo Morskie
2:0
Darłovia II Darłowo
Strong Zielenica
2:1
Fala ABFROST Gąski
Hajka Zegrze Pomorskie
1:3
Saturn Mielno
Mechanik II Bobolice
0:3
Wicher Mierzym
Błękitni Stary Jarosław
2:2
KS Skibno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Mielno
0:6
Passat Bukowo Morskie
LZS Kowalewice
9:0
Gryf Dobrowo
Wicher Mierzym
5:4
Fala ABFROST Gąski
Arkadia Malechowo
4:0
Hajka Zegrze Pomorskie
KS Skibno
5:1
Wrzos Wrzosowo
Mechanik II Bobolice
6:0
Błękitni Stary Jarosław
Darłovia II Darłowo
7:0
Strong Zielenica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Wrzosowo
1:3
Mechanik II Bobolice
Passat Bukowo Morskie
2:4
Arkadia Malechowo
Fala ABFROST Gąski
3:4
Darłovia II Darłowo
Strong Zielenica
5:3
Saturn Mielno
Gryf Dobrowo
1:2
KS Skibno
Hajka Zegrze Pomorskie
0:5
LZS Kowalewice
Błękitni Stary Jarosław
1:0
Wicher Mierzym
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Mielno
2:3
Fala ABFROST Gąski
LZS Kowalewice
1:1
Passat Bukowo Morskie
Błękitni Stary Jarosław
2:3
Wrzos Wrzosowo
Wicher Mierzym
4:1
Darłovia II Darłowo
Arkadia Malechowo
1:1
Strong Zielenica
KS Skibno
11:1
Hajka Zegrze Pomorskie
Mechanik II Bobolice
1:2
Gryf Dobrowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Wrzosowo
3:2
Wicher Mierzym
Strong Zielenica
2:1
LZS Kowalewice
Passat Bukowo Morskie
0:2
KS Skibno
Gryf Dobrowo
4:4
Błękitni Stary Jarosław
Hajka Zegrze Pomorskie
3:6
Mechanik II Bobolice
Darłovia II Darłowo
8:0
Saturn Mielno
Fala ABFROST Gąski
2:7
Arkadia Malechowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kowalewice
9:1
Fala ABFROST Gąski
Arkadia Malechowo
2:1
Darłovia II Darłowo
Wrzos Wrzosowo
2:2
Gryf Dobrowo
Wicher Mierzym
8:2
Saturn Mielno
Błękitni Stary Jarosław
2:0
Hajka Zegrze Pomorskie
KS Skibno
1:1
Strong Zielenica
Mechanik II Bobolice
0:0
Passat Bukowo Morskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia II Darłowo
1:1
LZS Kowalewice
Hajka Zegrze Pomorskie
- : -
Wrzos Wrzosowo
Passat Bukowo Morskie
- : -
Błękitni Stary Jarosław
Saturn Mielno
- : -
Arkadia Malechowo
Gryf Dobrowo
- : -
Wicher Mierzym
Fala ABFROST Gąski
- : -
KS Skibno
Strong Zielenica
- : -
Mechanik II Bobolice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Passat Bukowo Morskie
- : -
Wrzos Wrzosowo
Wicher Mierzym
- : -
Arkadia Malechowo
Saturn Mielno
- : -
LZS Kowalewice
Fala ABFROST Gąski
- : -
Mechanik II Bobolice
Strong Zielenica
- : -
Błękitni Stary Jarosław
Hajka Zegrze Pomorskie
- : -
Gryf Dobrowo
Darłovia II Darłowo
- : -
KS Skibno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?