Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kowalewice
4:0
Fala ABFROST Gąski
Darłovia II Darłowo
8:0
Mechanik II Bobolice
KS Sieciemin
2:1
Błękitni Stary Jarosław
Passat Bukowo Morskie
0:1
Strong Zielenica
KS Skibno
9:2
Saturn Mielno
Wieża II Postomino
1:2
Wrzos Wrześnica
Hajka Zegrze Pomorskie
3:2
Wicher Mierzym
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Passat Bukowo Morskie
2:3
Darłovia II Darłowo
Wicher Mierzym
2:1
Wrzos Wrześnica
Saturn Mielno
3:3
Hajka Zegrze Pomorskie
Strong Zielenica
5:2
Wieża II Postomino
Fala ABFROST Gąski
1:3
KS Skibno
Mechanik II Bobolice
0:7
KS Sieciemin
Błękitni Stary Jarosław
1:1
LZS Kowalewice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kowalewice
3:0
Mechanik II Bobolice
Saturn Mielno
2:1
Wrzos Wrześnica
KS Sieciemin
2:0
Passat Bukowo Morskie
KS Skibno
0:6
Błękitni Stary Jarosław
Darłovia II Darłowo
6:0
Strong Zielenica
Wieża II Postomino
2:2
Wicher Mierzym
Hajka Zegrze Pomorskie
4:1
Fala ABFROST Gąski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Strong Zielenica
3:7
Wicher Mierzym
Fala ABFROST Gąski
4:6
Wrzos Wrześnica
Mechanik II Bobolice
3:3
KS Skibno
Darłovia II Darłowo
4:0
KS Sieciemin
Passat Bukowo Morskie
3:1
LZS Kowalewice
Błękitni Stary Jarosław
4:1
Hajka Zegrze Pomorskie
Saturn Mielno
1:3
Wieża II Postomino
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stary Jarosław
7:1
Wrzos Wrześnica
LZS Kowalewice
3:3
Darłovia II Darłowo
Wicher Mierzym
3:0
Saturn Mielno
KS Sieciemin
1:1
Strong Zielenica
KS Skibno
4:1
Passat Bukowo Morskie
Hajka Zegrze Pomorskie
6:2
Mechanik II Bobolice
Wieża II Postomino
3:1
Fala ABFROST Gąski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sieciemin
4:1
LZS Kowalewice
Fala ABFROST Gąski
2:6
Wicher Mierzym
Strong Zielenica
1:2
Saturn Mielno
Passat Bukowo Morskie
2:1
Hajka Zegrze Pomorskie
Błękitni Stary Jarosław
2:2
Wieża II Postomino
Mechanik II Bobolice
6:0
Wrzos Wrześnica
Darłovia II Darłowo
5:2
KS Skibno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kowalewice
6:0
Strong Zielenica
Wicher Mierzym
4:1
Błękitni Stary Jarosław
Saturn Mielno
1:2
Fala ABFROST Gąski
Hajka Zegrze Pomorskie
3:1
Darłovia II Darłowo
Passat Bukowo Morskie
3:1
Wrzos Wrześnica
KS Skibno
2:5
KS Sieciemin
Wieża II Postomino
2:1
Mechanik II Bobolice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Passat Bukowo Morskie
2:1
Wieża II Postomino
LZS Kowalewice
2:2
KS Skibno
Strong Zielenica
4:0
Fala ABFROST Gąski
KS Sieciemin
6:1
Hajka Zegrze Pomorskie
Mechanik II Bobolice
0:2
Wicher Mierzym
Darłovia II Darłowo
3:0
Wrzos Wrześnica
Błękitni Stary Jarosław
7:0
Saturn Mielno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
0:5
Passat Bukowo Morskie
Saturn Mielno
2:1
Mechanik II Bobolice
KS Sieciemin
3:0*
Wrzos Wrześnica
KS Skibno
5:2
Strong Zielenica
Hajka Zegrze Pomorskie
3:3
LZS Kowalewice
Wieża II Postomino
4:3
Darłovia II Darłowo
Fala ABFROST Gąski
1:10
Błękitni Stary Jarosław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kowalewice
1:0
Wrzos Wrześnica
Strong Zielenica
0:5
Błękitni Stary Jarosław
KS Sieciemin
2:2
Wieża II Postomino
Passat Bukowo Morskie
4:0
Saturn Mielno
KS Skibno
2:0
Hajka Zegrze Pomorskie
Mechanik II Bobolice
5:0
Fala ABFROST Gąski
Darłovia II Darłowo
4:3
Wicher Mierzym
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
0:4
KS Sieciemin
Błękitni Stary Jarosław
2:1
Mechanik II Bobolice
Fala ABFROST Gąski
1:4
Passat Bukowo Morskie
Saturn Mielno
0:6
Darłovia II Darłowo
KS Skibno
3:2
Wrzos Wrześnica
Hajka Zegrze Pomorskie
3:1
Strong Zielenica
Wieża II Postomino
2:5
LZS Kowalewice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kowalewice
2:0
Wicher Mierzym
Strong Zielenica
2:2
Mechanik II Bobolice
Hajka Zegrze Pomorskie
6:5
Wrzos Wrześnica
Passat Bukowo Morskie
3:1
Błękitni Stary Jarosław
KS Sieciemin
1:1
Saturn Mielno
KS Skibno
4:3
Wieża II Postomino
Darłovia II Darłowo
10:0
Fala ABFROST Gąski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
1:3
KS Skibno
Wrzos Wrześnica
2:3
Strong Zielenica
Saturn Mielno
0:2
LZS Kowalewice
Mechanik II Bobolice
5:0
Passat Bukowo Morskie
Błękitni Stary Jarosław
- : -
Darłovia II Darłowo
Fala ABFROST Gąski
2:8
KS Sieciemin
Hajka Zegrze Pomorskie
- : -
Wieża II Postomino
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości