Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
- : -
Sokół Karlino
GKS Leśnik Manowo
- : -
Gwardia Koszalin
Olimp Gościno
- : -
Vineta Wolin
Ina Goleniów
- : -
Flota Świnoujście
Hutnik Szczecin
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
MKP Szczecinek
- : -
Orzeł Wałcz
Jeziorak Szczecin
- : -
Rasel Dygowo
Pogoń Połczyn Zdrój
- : -
Biali Sądów
Zefir Wyszewo
- : -
Darłovia Darłowo
Dąb Dębno
- : -
Chemik Police
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel Dygowo
- : -
Wieża Postomino
Chemik Police
- : -
Hutnik Szczecin
MKP Szczecinek
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Ina Goleniów
Flota Świnoujście
- : -
Zefir Wyszewo
Sokół Karlino
- : -
Dąb Dębno
Darłovia Darłowo
- : -
Olimp Gościno
Orzeł Wałcz
- : -
Gwardia Koszalin
Vineta Wolin
- : -
GKS Leśnik Manowo
Biali Sądów
- : -
Jeziorak Szczecin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
- : -
Darłovia Darłowo
Olimp Gościno
- : -
Flota Świnoujście
Hutnik Szczecin
- : -
Sokół Karlino
Wieża Postomino
- : -
Biali Sądów
Jeziorak Szczecin
- : -
MKP Szczecinek
Pogoń Połczyn Zdrój
- : -
Orzeł Wałcz
Gwardia Koszalin
- : -
Vineta Wolin
Zefir Wyszewo
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Ina Goleniów
- : -
Chemik Police
Dąb Dębno
- : -
Rasel Dygowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel Dygowo
- : -
Hutnik Szczecin
Chemik Police
- : -
Zefir Wyszewo
MKP Szczecinek
- : -
Wieża Postomino
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Olimp Gościno
Biali Sądów
- : -
Dąb Dębno
Pogoń Połczyn Zdrój
- : -
Jeziorak Szczecin
Sokół Karlino
- : -
Ina Goleniów
Darłovia Darłowo
- : -
Gwardia Koszalin
Orzeł Wałcz
- : -
Vineta Wolin
Flota Świnoujście
- : -
GKS Leśnik Manowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
- : -
Flota Świnoujście
Vineta Wolin
- : -
Darłovia Darłowo
Hutnik Szczecin
- : -
Biali Sądów
Dąb Dębno
- : -
MKP Szczecinek
Jeziorak Szczecin
- : -
Orzeł Wałcz
Zefir Wyszewo
- : -
Sokół Karlino
Olimp Gościno
- : -
Chemik Police
Wieża Postomino
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
GKS Leśnik Manowo
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Ina Goleniów
- : -
Rasel Dygowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
- : -
Vineta Wolin
MKP Szczecinek
- : -
Hutnik Szczecin
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Gwardia Koszalin
Biali Sądów
- : -
Ina Goleniów
Pogoń Połczyn Zdrój
- : -
Dąb Dębno
Jeziorak Szczecin
- : -
Wieża Postomino
Sokół Karlino
- : -
Olimp Gościno
Rasel Dygowo
- : -
Zefir Wyszewo
Orzeł Wałcz
- : -
Darłovia Darłowo
Chemik Police
- : -
GKS Leśnik Manowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
- : -
Chemik Police
Vineta Wolin
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Hutnik Szczecin
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
Dąb Dębno
- : -
Jeziorak Szczecin
Zefir Wyszewo
- : -
Biali Sądów
Darłovia Darłowo
- : -
Flota Świnoujście
Olimp Gościno
- : -
Rasel Dygowo
Wieża Postomino
- : -
Orzeł Wałcz
GKS Leśnik Manowo
- : -
Sokół Karlino
Ina Goleniów
- : -
MKP Szczecinek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
- : -
Dąb Dębno
MKP Szczecinek
- : -
Zefir Wyszewo
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Darłovia Darłowo
Biali Sądów
- : -
Olimp Gościno
Pogoń Połczyn Zdrój
- : -
Ina Goleniów
Jeziorak Szczecin
- : -
Hutnik Szczecin
Sokół Karlino
- : -
Gwardia Koszalin
Rasel Dygowo
- : -
GKS Leśnik Manowo
Orzeł Wałcz
- : -
Flota Świnoujście
Chemik Police
- : -
Vineta Wolin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Vineta Wolin
- : -
Sokół Karlino
Hutnik Szczecin
- : -
Wieża Postomino
Dąb Dębno
- : -
Orzeł Wałcz
Zefir Wyszewo
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
Darłovia Darłowo
- : -
Chemik Police
Olimp Gościno
- : -
MKP Szczecinek
GKS Leśnik Manowo
- : -
Biali Sądów
Gwardia Koszalin
- : -
Rasel Dygowo
Ina Goleniów
- : -
Jeziorak Szczecin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
- : -
Ina Goleniów
MKP Szczecinek
- : -
GKS Leśnik Manowo
Biali Sądów
- : -
Gwardia Koszalin
Dąb Dębno
- : -
Hutnik Szczecin
Pogoń Połczyn Zdrój
- : -
Olimp Gościno
Jeziorak Szczecin
- : -
Zefir Wyszewo
Sokół Karlino
- : -
Darłovia Darłowo
Rasel Dygowo
- : -
Vineta Wolin
Orzeł Wałcz
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Chemik Police
- : -
Flota Świnoujście
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
- : -
Sokół Karlino
Ina Goleniów
- : -
Dąb Dębno
Vineta Wolin
- : -
Biali Sądów
Hutnik Szczecin
- : -
Orzeł Wałcz
Zefir Wyszewo
- : -
Wieża Postomino
Darłovia Darłowo
- : -
Rasel Dygowo
Olimp Gościno
- : -
Jeziorak Szczecin
GKS Leśnik Manowo
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
Gwardia Koszalin
- : -
MKP Szczecinek
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Chemik Police
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
- : -
Olimp Gościno
Biali Sądów
- : -
Darłovia Darłowo
Hutnik Szczecin
- : -
Ina Goleniów
Dąb Dębno
- : -
Zefir Wyszewo
Pogoń Połczyn Zdrój
- : -
Gwardia Koszalin
Jeziorak Szczecin
- : -
GKS Leśnik Manowo
Sokół Karlino
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Rasel Dygowo
- : -
Flota Świnoujście
Orzeł Wałcz
- : -
Chemik Police
MKP Szczecinek
- : -
Vineta Wolin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
- : -
Biali Sądów
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Rasel Dygowo
Ina Goleniów
- : -
Orzeł Wałcz
Vineta Wolin
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
Zefir Wyszewo
- : -
Hutnik Szczecin
Darłovia Darłowo
- : -
MKP Szczecinek
Olimp Gościno
- : -
Dąb Dębno
GKS Leśnik Manowo
- : -
Wieża Postomino
Gwardia Koszalin
- : -
Jeziorak Szczecin
Chemik Police
- : -
Sokół Karlino
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
- : -
Gwardia Koszalin
Biali Sądów
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Ina Goleniów
- : -
Zefir Wyszewo
Hutnik Szczecin
- : -
Olimp Gościno
Dąb Dębno
- : -
GKS Leśnik Manowo
Pogoń Połczyn Zdrój
- : -
Darłovia Darłowo
Jeziorak Szczecin
- : -
Vineta Wolin
Rasel Dygowo
- : -
Chemik Police
Orzeł Wałcz
- : -
Sokół Karlino
MKP Szczecinek
- : -
Flota Świnoujście
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
MKP Szczecinek
Vineta Wolin
- : -
Wieża Postomino
Zefir Wyszewo
- : -
Orzeł Wałcz
Sokół Karlino
- : -
Rasel Dygowo
Darłovia Darłowo
- : -
Jeziorak Szczecin
Olimp Gościno
- : -
Ina Goleniów
GKS Leśnik Manowo
- : -
Hutnik Szczecin
Gwardia Koszalin
- : -
Dąb Dębno
Chemik Police
- : -
Biali Sądów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
- : -
Darłovia Darłowo
Biali Sądów
- : -
Sokół Karlino
Ina Goleniów
- : -
GKS Leśnik Manowo
Hutnik Szczecin
- : -
Gwardia Koszalin
Dąb Dębno
- : -
Vineta Wolin
Pogoń Połczyn Zdrój
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Jeziorak Szczecin
- : -
Flota Świnoujście
Zefir Wyszewo
- : -
Olimp Gościno
Orzeł Wałcz
- : -
Rasel Dygowo
MKP Szczecinek
- : -
Chemik Police
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
- : -
Wieża Postomino
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Jeziorak Szczecin
Vineta Wolin
- : -
Hutnik Szczecin
Sokół Karlino
- : -
MKP Szczecinek
Rasel Dygowo
- : -
Biali Sądów
Darłovia Darłowo
- : -
Dąb Dębno
Olimp Gościno
- : -
Orzeł Wałcz
GKS Leśnik Manowo
- : -
Zefir Wyszewo
Gwardia Koszalin
- : -
Ina Goleniów
Chemik Police
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Ina Goleniów
- : -
Vineta Wolin
Hutnik Szczecin
- : -
Darłovia Darłowo
Dąb Dębno
- : -
Flota Świnoujście
Pogoń Połczyn Zdrój
- : -
Sokół Karlino
Jeziorak Szczecin
- : -
Chemik Police
Zefir Wyszewo
- : -
Gwardia Koszalin
Olimp Gościno
- : -
GKS Leśnik Manowo
Orzeł Wałcz
- : -
Biali Sądów
MKP Szczecinek
- : -
Rasel Dygowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
- : -
Hutnik Szczecin
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Dąb Dębno
Biali Sądów
- : -
MKP Szczecinek
Vineta Wolin
- : -
Zefir Wyszewo
Sokół Karlino
- : -
Jeziorak Szczecin
Rasel Dygowo
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
Darłovia Darłowo
- : -
Ina Goleniów
GKS Leśnik Manowo
- : -
Orzeł Wałcz
Gwardia Koszalin
- : -
Olimp Gościno
Chemik Police
- : -
Wieża Postomino
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?