Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni II Stargard Szczeciński
Pauza
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:0
Orzeł Wałcz
Polonia Płoty
2:1
Lech Czaplinek
Wieża Postomino
3:0
GKS Leśnik Manowo
Gryf Kamień Pomorski
2:3
Intermarche-Rega Trzebiatów
Iskierka Szczecin
0:1
Hutnik Szczecin
Rasel Dygowo
1:2
Darłovia Darłowo
Mechanik Bobolice
1:2
MKP Szczecinek
Sokół Karlino
5:0
Olimp Gościno
Vineta Wolin
2:2
Sparta Węgorzyno
Biali Sądów
2:1
Ina Goleniów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
Pauza
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:1
Iskierka Szczecin
Hutnik Szczecin
2:0
Mechanik Bobolice
Darłovia Darłowo
3:0
Sokół Karlino
Gryf Kamień Pomorski
1:2
Sparta Węgorzyno
GKS Leśnik Manowo
2:2
Polonia Płoty
Olimp Gościno
4:1
Biali Sądów
Orzeł Wałcz
1:1
Rasel Dygowo
Ina Goleniów
0:3
Vineta Wolin
MKP Szczecinek
4:1
Wieża Postomino
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Pauza
Rasel Dygowo
4:2
Błękitni II Stargard Szczeciński
Gryf Kamień Pomorski
5:0
Ina Goleniów
Polonia Płoty
1:1
MKP Szczecinek
Lech Czaplinek
1:0
GKS Leśnik Manowo
Sokół Karlino
1:0
Orzeł Wałcz
Iskierka Szczecin
1:2
Sparta Węgorzyno
Mechanik Bobolice
1:3
Intermarche-Rega Trzebiatów
Biali Sądów
2:1
Darłovia Darłowo
Vineta Wolin
2:0
Olimp Gościno
Wieża Postomino
0:5
Hutnik Szczecin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
Pauza
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:5
Rasel Dygowo
Darłovia Darłowo
2:2
Vineta Wolin
Mechanik Bobolice
2:1
Sparta Węgorzyno
Olimp Gościno
2:0
Gryf Kamień Pomorski
Orzeł Wałcz
2:0
Biali Sądów
Ina Goleniów
4:2
Iskierka Szczecin
Błękitni II Stargard Szczeciński
1:2
Sokół Karlino
MKP Szczecinek
1:1
Lech Czaplinek
Intermarche-Rega Trzebiatów
0:5
Wieża Postomino
Hutnik Szczecin
3:1
Polonia Płoty
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel Dygowo
Pauza
Vineta Wolin
- : -
Orzeł Wałcz
Sokół Karlino
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Polonia Płoty
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Wieża Postomino
- : -
Sparta Węgorzyno
Lech Czaplinek
- : -
Hutnik Szczecin
GKS Leśnik Manowo
- : -
MKP Szczecinek
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Darłovia Darłowo
Biali Sądów
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Iskierka Szczecin
- : -
Olimp Gościno
Mechanik Bobolice
- : -
Ina Goleniów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Szczecinek
Pauza
Orzeł Wałcz
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Vineta Wolin
Ina Goleniów
- : -
Wieża Postomino
Hutnik Szczecin
- : -
GKS Leśnik Manowo
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Biali Sądów
Sparta Węgorzyno
- : -
Polonia Płoty
Rasel Dygowo
- : -
Sokół Karlino
Darłovia Darłowo
- : -
Iskierka Szczecin
Olimp Gościno
- : -
Mechanik Bobolice
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Lech Czaplinek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
Pauza
GKS Leśnik Manowo
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Biali Sądów
- : -
Rasel Dygowo
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Vineta Wolin
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Mechanik Bobolice
- : -
Darłovia Darłowo
Lech Czaplinek
- : -
Sparta Węgorzyno
Wieża Postomino
- : -
Olimp Gościno
Polonia Płoty
- : -
Ina Goleniów
Iskierka Szczecin
- : -
Orzeł Wałcz
MKP Szczecinek
- : -
Hutnik Szczecin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczecin
Pauza
Orzeł Wałcz
- : -
Mechanik Bobolice
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Iskierka Szczecin
Ina Goleniów
- : -
Lech Czaplinek
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Sparta Węgorzyno
- : -
GKS Leśnik Manowo
Sokół Karlino
- : -
Biali Sądów
Rasel Dygowo
- : -
Vineta Wolin
Darłovia Darłowo
- : -
Wieża Postomino
Olimp Gościno
- : -
Polonia Płoty
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
MKP Szczecinek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Biali Sądów
Pauza
GKS Leśnik Manowo
- : -
Ina Goleniów
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Rasel Dygowo
Vineta Wolin
- : -
Sokół Karlino
Hutnik Szczecin
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Mechanik Bobolice
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Lech Czaplinek
- : -
Olimp Gościno
Wieża Postomino
- : -
Orzeł Wałcz
Polonia Płoty
- : -
Darłovia Darłowo
Iskierka Szczecin
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
MKP Szczecinek
- : -
Sparta Węgorzyno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Intermarche-Rega Trzebiatów
Pauza
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Wieża Postomino
Biali Sądów
- : -
Vineta Wolin
Ina Goleniów
- : -
MKP Szczecinek
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Mechanik Bobolice
Sparta Węgorzyno
- : -
Hutnik Szczecin
Sokół Karlino
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Rasel Dygowo
- : -
Iskierka Szczecin
Darłovia Darłowo
- : -
Lech Czaplinek
Olimp Gościno
- : -
GKS Leśnik Manowo
Orzeł Wałcz
- : -
Polonia Płoty
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Vineta Wolin
Pauza
GKS Leśnik Manowo
- : -
Darłovia Darłowo
MKP Szczecinek
- : -
Olimp Gościno
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Biali Sądów
Hutnik Szczecin
- : -
Ina Goleniów
Mechanik Bobolice
- : -
Rasel Dygowo
Lech Czaplinek
- : -
Orzeł Wałcz
Wieża Postomino
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Polonia Płoty
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Iskierka Szczecin
- : -
Sokół Karlino
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Sparta Węgorzyno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
Pauza
Biali Sądów
- : -
Iskierka Szczecin
Ina Goleniów
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Vineta Wolin
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Polonia Płoty
Orzeł Wałcz
- : -
GKS Leśnik Manowo
Sokół Karlino
- : -
Mechanik Bobolice
Rasel Dygowo
- : -
Wieża Postomino
Darłovia Darłowo
- : -
MKP Szczecinek
Olimp Gościno
- : -
Hutnik Szczecin
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Lech Czaplinek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Kamień Pomorski
Pauza
GKS Leśnik Manowo
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
MKP Szczecinek
- : -
Orzeł Wałcz
Hutnik Szczecin
- : -
Darłovia Darłowo
Sparta Węgorzyno
- : -
Ina Goleniów
Mechanik Bobolice
- : -
Biali Sądów
Lech Czaplinek
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Wieża Postomino
- : -
Sokół Karlino
Polonia Płoty
- : -
Rasel Dygowo
Iskierka Szczecin
- : -
Vineta Wolin
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Olimp Gościno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Goleniów
Pauza
Orzeł Wałcz
- : -
Hutnik Szczecin
Biali Sądów
- : -
Wieża Postomino
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Iskierka Szczecin
Vineta Wolin
- : -
Mechanik Bobolice
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
GKS Leśnik Manowo
Sokół Karlino
- : -
Polonia Płoty
Rasel Dygowo
- : -
Lech Czaplinek
Darłovia Darłowo
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Olimp Gościno
- : -
Sparta Węgorzyno
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
MKP Szczecinek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskierka Szczecin
Pauza
GKS Leśnik Manowo
- : -
Rasel Dygowo
MKP Szczecinek
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Ina Goleniów
- : -
Olimp Gościno
Hutnik Szczecin
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Sparta Węgorzyno
- : -
Darłovia Darłowo
Mechanik Bobolice
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Lech Czaplinek
- : -
Sokół Karlino
Wieża Postomino
- : -
Vineta Wolin
Polonia Płoty
- : -
Biali Sądów
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Orzeł Wałcz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Gościno
Pauza
Iskierka Szczecin
- : -
Mechanik Bobolice
Biali Sądów
- : -
Lech Czaplinek
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Wieża Postomino
Vineta Wolin
- : -
Polonia Płoty
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Hutnik Szczecin
Sokół Karlino
- : -
GKS Leśnik Manowo
Rasel Dygowo
- : -
MKP Szczecinek
Darłovia Darłowo
- : -
Ina Goleniów
Orzeł Wałcz
- : -
Sparta Węgorzyno
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
Pauza
MKP Szczecinek
- : -
Sokół Karlino
Ina Goleniów
- : -
Orzeł Wałcz
Hutnik Szczecin
- : -
Rasel Dygowo
Sparta Węgorzyno
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
GKS Leśnik Manowo
- : -
Biali Sądów
Olimp Gościno
- : -
Darłovia Darłowo
Lech Czaplinek
- : -
Vineta Wolin
Wieża Postomino
- : -
Iskierka Szczecin
Polonia Płoty
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
Pauza
Iskierka Szczecin
- : -
Polonia Płoty
Biali Sądów
- : -
MKP Szczecinek
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Lech Czaplinek
Vineta Wolin
- : -
GKS Leśnik Manowo
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Sparta Węgorzyno
Sokół Karlino
- : -
Hutnik Szczecin
Rasel Dygowo
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Mechanik Bobolice
- : -
Wieża Postomino
Orzeł Wałcz
- : -
Olimp Gościno
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Ina Goleniów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
Pauza
GKS Leśnik Manowo
- : -
Gryf Kamień Pomorski
MKP Szczecinek
- : -
Vineta Wolin
Ina Goleniów
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Hutnik Szczecin
- : -
Biali Sądów
Sparta Węgorzyno
- : -
Rasel Dygowo
Darłovia Darłowo
- : -
Orzeł Wałcz
Olimp Gościno
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Lech Czaplinek
- : -
Iskierka Szczecin
Polonia Płoty
- : -
Mechanik Bobolice
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Sokół Karlino
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
Pauza
Iskierka Szczecin
- : -
GKS Leśnik Manowo
Biali Sądów
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Gryf Kamień Pomorski
- : -
MKP Szczecinek
Vineta Wolin
- : -
Hutnik Szczecin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Olimp Gościno
Sokół Karlino
- : -
Sparta Węgorzyno
Rasel Dygowo
- : -
Ina Goleniów
Mechanik Bobolice
- : -
Lech Czaplinek
Wieża Postomino
- : -
Polonia Płoty
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Darłovia Darłowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Płoty
Pauza
GKS Leśnik Manowo
- : -
Mechanik Bobolice
MKP Szczecinek
- : -
Iskierka Szczecin
Ina Goleniów
- : -
Sokół Karlino
Hutnik Szczecin
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Sparta Węgorzyno
- : -
Biali Sądów
Darłovia Darłowo
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Olimp Gościno
- : -
Rasel Dygowo
Lech Czaplinek
- : -
Wieża Postomino
Orzeł Wałcz
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Vineta Wolin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni II Stargard Szczeciński
Pauza
GKS Leśnik Manowo
- : -
Wieża Postomino
MKP Szczecinek
- : -
Mechanik Bobolice
Ina Goleniów
- : -
Biali Sądów
Hutnik Szczecin
- : -
Iskierka Szczecin
Sparta Węgorzyno
- : -
Vineta Wolin
Darłovia Darłowo
- : -
Rasel Dygowo
Olimp Gościno
- : -
Sokół Karlino
Lech Czaplinek
- : -
Polonia Płoty
Orzeł Wałcz
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
Pauza
Iskierka Szczecin
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Sparta Węgorzyno
Vineta Wolin
- : -
Ina Goleniów
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Sokół Karlino
- : -
Darłovia Darłowo
Rasel Dygowo
- : -
Orzeł Wałcz
Mechanik Bobolice
- : -
Hutnik Szczecin
Wieża Postomino
- : -
MKP Szczecinek
Polonia Płoty
- : -
GKS Leśnik Manowo
Biali Sądów
- : -
Olimp Gościno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?