Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni II Stargard Szczeciński
Pauza
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:0
Orzeł Wałcz
Polonia Płoty
2:1
Lech Czaplinek
Wieża Postomino
3:0
GKS Leśnik Manowo
Gryf Kamień Pomorski
2:3
Intermarche-Rega Trzebiatów
Iskierka Szczecin
0:1
Hutnik Szczecin
Rasel Dygowo
1:2
Darłovia Darłowo
Mechanik Bobolice
1:2
MKP Szczecinek
Sokół Karlino
5:0
Olimp Gościno
Vineta Wolin
2:2
Sparta Węgorzyno
Biali Sądów
2:1
Ina Goleniów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
Pauza
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:1
Iskierka Szczecin
Hutnik Szczecin
2:0
Mechanik Bobolice
Darłovia Darłowo
3:0
Sokół Karlino
Gryf Kamień Pomorski
1:2
Sparta Węgorzyno
GKS Leśnik Manowo
2:2
Polonia Płoty
Olimp Gościno
4:1
Biali Sądów
Orzeł Wałcz
1:1
Rasel Dygowo
Ina Goleniów
0:3
Vineta Wolin
MKP Szczecinek
4:1
Wieża Postomino
Błękitni II Stargard Szczeciński
3:3
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Pauza
Rasel Dygowo
4:2
Błękitni II Stargard Szczeciński
Gryf Kamień Pomorski
5:0
Ina Goleniów
Polonia Płoty
1:1
MKP Szczecinek
Lech Czaplinek
1:0
GKS Leśnik Manowo
Sokół Karlino
1:0
Orzeł Wałcz
Iskierka Szczecin
1:2
Sparta Węgorzyno
Mechanik Bobolice
1:3
Intermarche-Rega Trzebiatów
Biali Sądów
2:1
Darłovia Darłowo
Vineta Wolin
2:0
Olimp Gościno
Wieża Postomino
0:5
Hutnik Szczecin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
Pauza
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:5
Rasel Dygowo
Darłovia Darłowo
2:2
Vineta Wolin
Mechanik Bobolice
2:1
Sparta Węgorzyno
Olimp Gościno
2:0
Gryf Kamień Pomorski
Orzeł Wałcz
2:0
Biali Sądów
Ina Goleniów
4:2
Iskierka Szczecin
Błękitni II Stargard Szczeciński
1:2
Sokół Karlino
MKP Szczecinek
1:1
Lech Czaplinek
Intermarche-Rega Trzebiatów
0:5
Wieża Postomino
Hutnik Szczecin
3:1
Polonia Płoty
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel Dygowo
Pauza
Polonia Płoty
3:3
Intermarche-Rega Trzebiatów
Wieża Postomino
4:1
Sparta Węgorzyno
Lech Czaplinek
2:3
Hutnik Szczecin
GKS Leśnik Manowo
3:2
MKP Szczecinek
Gryf Kamień Pomorski
2:3
Darłovia Darłowo
Biali Sądów
5:1
Błękitni II Stargard Szczeciński
Sokół Karlino
4:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Vineta Wolin
6:1
Orzeł Wałcz
Iskierka Szczecin
0:3
Olimp Gościno
Mechanik Bobolice
0:1
Ina Goleniów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Szczecinek
Pauza
Intermarche-Rega Trzebiatów
0:1
Lech Czaplinek
Olimp Gościno
3:2
Mechanik Bobolice
Darłovia Darłowo
3:3
Iskierka Szczecin
Hutnik Szczecin
4:3
GKS Leśnik Manowo
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:0
Biali Sądów
Orzeł Wałcz
1:1
Gryf Kamień Pomorski
Polonia Płoty
3:2
Sparta Węgorzyno
Rasel Dygowo
1:4
Sokół Karlino
Ina Goleniów
2:2
Wieża Postomino
Błękitni II Stargard Szczeciński
3:0
Vineta Wolin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
Pauza
GKS Leśnik Manowo
2:0
Intermarche-Rega Trzebiatów
Polonia Płoty
1:6
Ina Goleniów
Wieża Postomino
3:2
Olimp Gościno
Lech Czaplinek
2:0
Sparta Węgorzyno
Gryf Kamień Pomorski
2:1
Błękitni II Stargard Szczeciński
Vineta Wolin
2:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Mechanik Bobolice
2:2
Darłovia Darłowo
Iskierka Szczecin
1:0
Orzeł Wałcz
MKP Szczecinek
1:4
Hutnik Szczecin
Biali Sądów
3:1
Rasel Dygowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczecin
Pauza
Polski Cukier Kluczevia Stargard
4:1
Gryf Kamień Pomorski
Rasel Dygowo
0:0
Vineta Wolin
Sokół Karlino
2:2
Biali Sądów
Orzeł Wałcz
0:5
Mechanik Bobolice
Ina Goleniów
4:1
Lech Czaplinek
Błękitni II Stargard Szczeciński
1:2
Iskierka Szczecin
GKS Leśnik Manowo
1:2
Sparta Węgorzyno
Darłovia Darłowo
0:0
Wieża Postomino
Intermarche-Rega Trzebiatów
3:1
MKP Szczecinek
Olimp Gościno
7:0
Polonia Płoty
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Biali Sądów
Pauza
GKS Leśnik Manowo
1:2
Ina Goleniów
Wieża Postomino
2:4
Orzeł Wałcz
Hutnik Szczecin
5:1
Intermarche-Rega Trzebiatów
Lech Czaplinek
1:0
Olimp Gościno
Gryf Kamień Pomorski
1:2
Rasel Dygowo
MKP Szczecinek
3:1
Sparta Węgorzyno
Polonia Płoty
2:4
Darłovia Darłowo
Vineta Wolin
6:0
Sokół Karlino
Iskierka Szczecin
1:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Mechanik Bobolice
3:0
Błękitni II Stargard Szczeciński
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Intermarche-Rega Trzebiatów
Pauza
Darłovia Darłowo
0:0
Lech Czaplinek
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:4
Mechanik Bobolice
Orzeł Wałcz
3:0
Polonia Płoty
Biali Sądów
3:2
Vineta Wolin
Sokół Karlino
1:2
Gryf Kamień Pomorski
Olimp Gościno
1:3
GKS Leśnik Manowo
Ina Goleniów
2:3
MKP Szczecinek
Rasel Dygowo
0:1
Iskierka Szczecin
Błękitni II Stargard Szczeciński
1:1
Wieża Postomino
Sparta Węgorzyno
1:2
Hutnik Szczecin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Vineta Wolin
Pauza
GKS Leśnik Manowo
1:1
Darłovia Darłowo
Hutnik Szczecin
1:1
Ina Goleniów
Intermarche-Rega Trzebiatów
4:3
Sparta Węgorzyno
Wieża Postomino
0:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Polonia Płoty
4:3
Błękitni II Stargard Szczeciński
Gryf Kamień Pomorski
2:0
Biali Sądów
Lech Czaplinek
1:0
Orzeł Wałcz
MKP Szczecinek
0:2
Olimp Gościno
Mechanik Bobolice
3:0
Rasel Dygowo
Iskierka Szczecin
3:0
Sokół Karlino
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
Pauza
Darłovia Darłowo
0:4
MKP Szczecinek
Ina Goleniów
3:2
Intermarche-Rega Trzebiatów
Vineta Wolin
3:1
Gryf Kamień Pomorski
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:1
Polonia Płoty
Biali Sądów
1:1
Iskierka Szczecin
Orzeł Wałcz
1:0
GKS Leśnik Manowo
Sokół Karlino
5:1
Mechanik Bobolice
Rasel Dygowo
4:3
Wieża Postomino
Olimp Gościno
3:1
Hutnik Szczecin
Błękitni II Stargard Szczeciński
1:0
Lech Czaplinek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Kamień Pomorski
Pauza
GKS Leśnik Manowo
3:2
Błękitni II Stargard Szczeciński
Sparta Węgorzyno
2:5
Ina Goleniów
Hutnik Szczecin
2:2
Darłovia Darłowo
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:0
Olimp Gościno
Lech Czaplinek
1:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Wieża Postomino
3:2
Sokół Karlino
Polonia Płoty
1:3
Rasel Dygowo
MKP Szczecinek
1:2
Orzeł Wałcz
Mechanik Bobolice
3:4
Biali Sądów
Iskierka Szczecin
1:1
Vineta Wolin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Goleniów
Pauza
Polski Cukier Kluczevia Stargard
4:2
GKS Leśnik Manowo
Darłovia Darłowo
0:0
Intermarche-Rega Trzebiatów
Orzeł Wałcz
1:0
Hutnik Szczecin
Rasel Dygowo
3:4
Lech Czaplinek
Gryf Kamień Pomorski
2:1
Iskierka Szczecin
Olimp Gościno
4:0
Sparta Węgorzyno
Vineta Wolin
3:0
Mechanik Bobolice
Biali Sądów
2:1
Wieża Postomino
Sokół Karlino
4:1
Polonia Płoty
Błękitni II Stargard Szczeciński
6:1
MKP Szczecinek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskierka Szczecin
Pauza
MKP Szczecinek
0:3
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Lech Czaplinek
0:0
Sokół Karlino
Intermarche-Rega Trzebiatów
3:1
Orzeł Wałcz
Ina Goleniów
2:0
Olimp Gościno
Mechanik Bobolice
3:0
Gryf Kamień Pomorski
Wieża Postomino
0:2
Vineta Wolin
Polonia Płoty
1:0
Biali Sądów
GKS Leśnik Manowo
3:0
Rasel Dygowo
Hutnik Szczecin
2:3
Błękitni II Stargard Szczeciński
Sparta Węgorzyno
3:1
Darłovia Darłowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Gościno
Pauza
Błękitni II Stargard Szczeciński
6:0
Intermarche-Rega Trzebiatów
Vineta Wolin
4:0
Polonia Płoty
Darłovia Darłowo
1:3
Ina Goleniów
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:1
Hutnik Szczecin
Sokół Karlino
0:3
GKS Leśnik Manowo
Rasel Dygowo
2:6
MKP Szczecinek
Orzeł Wałcz
2:3
Sparta Węgorzyno
Biali Sądów
2:2
Lech Czaplinek
Iskierka Szczecin
1:6
Mechanik Bobolice
Gryf Kamień Pomorski
2:1
Wieża Postomino
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
Pauza
Ina Goleniów
0:0
Orzeł Wałcz
Hutnik Szczecin
2:1
Rasel Dygowo
Lech Czaplinek
2:4
Vineta Wolin
MKP Szczecinek
3:0
Sokół Karlino
Wieża Postomino
6:0
Iskierka Szczecin
Sparta Węgorzyno
1:5
Błękitni II Stargard Szczeciński
GKS Leśnik Manowo
0:1
Biali Sądów
Olimp Gościno
1:2
Darłovia Darłowo
Polonia Płoty
1:2
Gryf Kamień Pomorski
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:3
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
Pauza
Iskierka Szczecin
0:3
Polonia Płoty
Sokół Karlino
3:1
Hutnik Szczecin
Orzeł Wałcz
2:2
Olimp Gościno
Polski Cukier Kluczevia Stargard
4:2
Sparta Węgorzyno
Biali Sądów
1:2
MKP Szczecinek
Vineta Wolin
6:0
GKS Leśnik Manowo
Gryf Kamień Pomorski
0:3
Lech Czaplinek
Błękitni II Stargard Szczeciński
0:0
Ina Goleniów
Rasel Dygowo
2:1
Intermarche-Rega Trzebiatów
Mechanik Bobolice
4:1
Wieża Postomino
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
Pauza
GKS Leśnik Manowo
2:2
Gryf Kamień Pomorski
Hutnik Szczecin
1:2
Biali Sądów
Darłovia Darłowo
4:0
Orzeł Wałcz
Intermarche-Rega Trzebiatów
4:5
Sokół Karlino
Lech Czaplinek
3:1
Iskierka Szczecin
Sparta Węgorzyno
2:6
Rasel Dygowo
Ina Goleniów
0:3
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Olimp Gościno
3:2
Błękitni II Stargard Szczeciński
MKP Szczecinek
1:1
Vineta Wolin
Polonia Płoty
5:4
Mechanik Bobolice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
Pauza
Wieża Postomino
2:2
Polonia Płoty
Sokół Karlino
2:2
Sparta Węgorzyno
Mechanik Bobolice
1:1
Lech Czaplinek
Rasel Dygowo
2:2
Ina Goleniów
Polski Cukier Kluczevia Stargard
6:2
Olimp Gościno
Vineta Wolin
2:0
Hutnik Szczecin
Gryf Kamień Pomorski
1:10
MKP Szczecinek
Biali Sądów
1:1
Intermarche-Rega Trzebiatów
Błękitni II Stargard Szczeciński
0:4
Darłovia Darłowo
Iskierka Szczecin
2:3
GKS Leśnik Manowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Płoty
Pauza
GKS Leśnik Manowo
2:2
Mechanik Bobolice
Sparta Węgorzyno
1:3
Biali Sądów
Ina Goleniów
2:0
Sokół Karlino
Intermarche-Rega Trzebiatów
1:1
Vineta Wolin
Orzeł Wałcz
3:1
Błękitni II Stargard Szczeciński
Olimp Gościno
1:0
Rasel Dygowo
Lech Czaplinek
0:1
Wieża Postomino
MKP Szczecinek
5:0
Iskierka Szczecin
Hutnik Szczecin
2:2
Gryf Kamień Pomorski
Darłovia Darłowo
0:3
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni II Stargard Szczeciński
Pauza
GKS Leśnik Manowo
- : -
Wieża Postomino
MKP Szczecinek
- : -
Mechanik Bobolice
Ina Goleniów
- : -
Biali Sądów
Hutnik Szczecin
- : -
Iskierka Szczecin
Sparta Węgorzyno
- : -
Vineta Wolin
Olimp Gościno
- : -
Sokół Karlino
Lech Czaplinek
- : -
Polonia Płoty
Orzeł Wałcz
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Darłovia Darłowo
0:2
Rasel Dygowo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
Pauza
Iskierka Szczecin
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Sparta Węgorzyno
Vineta Wolin
- : -
Ina Goleniów
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Sokół Karlino
- : -
Darłovia Darłowo
Rasel Dygowo
- : -
Orzeł Wałcz
Mechanik Bobolice
- : -
Hutnik Szczecin
Wieża Postomino
- : -
MKP Szczecinek
Polonia Płoty
- : -
GKS Leśnik Manowo
Biali Sądów
- : -
Olimp Gościno
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Pauza
MKP Szczecinek
- : -
Polonia Płoty
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Rasel Dygowo
Ina Goleniów
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Hutnik Szczecin
- : -
Wieża Postomino
GKS Leśnik Manowo
- : -
Lech Czaplinek
Sparta Węgorzyno
- : -
Iskierka Szczecin
Darłovia Darłowo
- : -
Biali Sądów
Olimp Gościno
- : -
Vineta Wolin
Orzeł Wałcz
- : -
Sokół Karlino
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Mechanik Bobolice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
Pauza
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Olimp Gościno
Vineta Wolin
- : -
Darłovia Darłowo
Sokół Karlino
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Rasel Dygowo
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Mechanik Bobolice
- : -
Sparta Węgorzyno
Lech Czaplinek
- : -
MKP Szczecinek
Wieża Postomino
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Polonia Płoty
- : -
Hutnik Szczecin
Iskierka Szczecin
- : -
Ina Goleniów
Biali Sądów
- : -
Orzeł Wałcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?