Dawid Jóźwiak Trener
Łukasz Zych Kierownik drużyny

MKS"Tur1921"Turek

10.04.2016

W drugim meczu wiosennej rundy Konińskiej A-Klasy Tur na swoim boisku podejmował drużynę Grom Malanów.

W pierwszej połowie Tur miał wiele okazji do strzelenia gola jednak piłkarze Gromu skutecznie bronili swojej bramki, świetnymi interwencjami popisywał się bramkarz piłka po strzale Roberta Bąkowskiego zatrzymała się na słupku. Goście mieli swoją okazję piłka po strzale jednego z zawodników obiła poprzeczkę bramki strzeżonej przez Brzostowskiego wynik do przerwy 0:0.

W 55 minucie po podaniu Dudka w pole karne piłka odbija się od zawodnika Gromu spada pod nogi Bartosza Grabowskiego który pewnym strzałem pokonuje bramkarza gości, Tur nie odpuszczał i nabrał apetyt na jeszcze więcej bramek, w 70 minucie Damian Bąkowski precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Gromu, dziesięć minut później po fenomenalnym podaniu Szymona Izydorczyka ponownie do bramki trafia Damian Bąkowski.

Kropkę nad i postawił w 87 minucie Bartosz Grabowski, który przy większe skuteczności w tym spotkaniu mógł strzelić kilka goli. Goście w drugiej połowie ani razu nie zagrozili naszej bramce dzięki bardzo dobrej postawie całego zespołu w defensywie.

Bramki dla Tura:

55’,87’ Grabowski Bartosz

70’,80’ Bąkowski Damian (asys- Izydorczyk Szymon)