Imię i nazwisko
Karol Izmajłowicz Trener

Karol Izmajłowicz

15.06.2015

Spotkanie z Akademią Piłkarską Szczecinek było ostatnim wyjazdowym meczem ligowym w sezonie 2014/2015. Nasi zawodnicy uczcili to dobrym meczem oraz wygraną 0:2.
Pierwsza połowa zakończyła się bez bramek choć sytuacji nie brakowało. Byliśmy zespołem lepszym i dyktującym warunki na boisku. Dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce i konstruowaliśmy przemyślane akcje. Niebezpieczniej wyglądaliśmy z lewej strony boiska gdzie aktywny był Jakub Redlarski. Kuba rozgrywał dobre zawody jednak w kluczowych momentach nie potrafił postawić kropki nad "i" wykańczając sytuacje golem lub dokładnym podaniem. Mimo tego zadowalające jest to, że wrócił do formy. Fajnie funkcjonował także środek pola gdzie rządziło trzech Mateuszów. Dwóch ofensywnie grających Sochę i Wojcieszaka ubezpieczał Piotrowski. Socha i Wojcieszak mieli kilka bardzo fajnych otwierających podań i groźnych strzałów. Najbliżej zdobycia gola był "Soszka", bo po jego uderzeniu piłka odbiła się od poprzeczki. Pozostali zawodnicy również grali na porządnym poziomie.
W drugiej części od początku ruszyliśmy do ataku co dało efekt już na dwie minuty po gwizdku sędziego. Po rzucie rożnym piłkę głową sparował Oskar Bajtek. Szybko dobiegł do niej Bartosz Kaźmierczak i pewnie pokonał bramkarza gospodarzy. Później w nasze poczynania wkradło się trochę rozluźnienia lecz przeciwnicy nie potrafili tego wykorzystać. Stosowaliśmy często rotację w składzie, gdyż pogoda nie rozpieszczała i upał dawał się we znaki każdemu. Arbiter dwa razy przerywał spotkanie aby piłkarze mogli się nawodnić. W 55 minucie podwyższyliśmy prowadzenie. Gola po zespołowej akcji zdobył Florkiewicz. Dobre otwierające podanie zaliczył w końcu Redlarski i podsumował tym swój korzystny występ. Pod koniec meczu wkradło się sporo nerwowości lecz wynik już nie uległ zmianie i mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa oraz zerowego konta po stronie strat.

Trzy punkty udało się zdobyć również trampkarzom starszym, którzy pokonali rówieśników ze Szczecinka 0:3. Kluczową rolę w zwycięstwie odegrali nasi piłkarze. Karol Florkiewicz otworzył wynik pięknym strzałem z dystansu w samo okienko bramki. Przy tej bramce asystował mu Adrian Cybula, który później również strzelił swojego gola.

Skład: Pędziwiatr, Zieleniewicz, Machała, Bajtek, Mąka, Piotrowski, Socha, Wocjcieszak, Kaźmierczak, Krasowski, Redlarski
Na zmiany wchodzili: Trejder, Sobol, Śmiech, Florkiewicz, Szygenda, Szukiełowicz, Wieczorek