Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Sławno
Pauza
Wybrzeże Biesiekierz
2:1
Wieża Postomino
Wiekowianka Wiekowo
1:5
Darłovia Darłowo
Saturn Mielno
1:1
Olimp Złocieniec
Błonie Barwice
2:1
Korona Człopa
Spójnia Świdwin
3:2
Astra Ustronie Morskie
Calisia Kalisz Pomorski
3:2
Mechanik Bobolice
Jedność-Ikar Krosino
1:3
Kotwica II Kołobrzeg
Iskra Białogard
0:1
Lech Czaplinek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
Pauza
Iskra Białogard
1:5
Sława Sławno
Lech Czaplinek
5:0
Calisia Kalisz Pomorski
Darłovia Darłowo
3:2
Saturn Mielno
Korona Człopa
0:1
Wybrzeże Biesiekierz
Olimp Złocieniec
2:5
Jedność-Ikar Krosino
Mechanik Bobolice
5:3
Spójnia Świdwin
Astra Ustronie Morskie
1:0
Wiekowianka Wiekowo
Kotwica II Kołobrzeg
0:2
Błonie Barwice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Białogard
Pauza
Wieża Postomino
4:1
Korona Człopa
Wybrzeże Biesiekierz
2:0
Kotwica II Kołobrzeg
Wiekowianka Wiekowo
2:1
Mechanik Bobolice
Saturn Mielno
0:4
Astra Ustronie Morskie
Błonie Barwice
6:1
Olimp Złocieniec
Spójnia Świdwin
2:6
Lech Czaplinek
Calisia Kalisz Pomorski
1:3
Sława Sławno
Jedność-Ikar Krosino
3:3
Darłovia Darłowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Człopa
Pauza
Lech Czaplinek
3:0
Wiekowianka Wiekowo
Darłovia Darłowo
4:1
Błonie Barwice
Mechanik Bobolice
4:4
Saturn Mielno
Sława Sławno
3:1
Spójnia Świdwin
Astra Ustronie Morskie
3:1
Jedność-Ikar Krosino
Kotwica II Kołobrzeg
3:1
Wieża Postomino
Iskra Białogard
3:1
Calisia Kalisz Pomorski
Olimp Złocieniec
5:2
Wybrzeże Biesiekierz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Calisia Kalisz Pomorski
Pauza
Wybrzeże Biesiekierz
0:1
Darłovia Darłowo
Wieża Postomino
4:1
Olimp Złocieniec
Wiekowianka Wiekowo
2:0
Sława Sławno
Korona Człopa
1:8
Kotwica II Kołobrzeg
Saturn Mielno
0:4
Lech Czaplinek
Błonie Barwice
1:2
Astra Ustronie Morskie
Spójnia Świdwin
1:2
Iskra Białogard
Jedność-Ikar Krosino
4:1
Mechanik Bobolice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica II Kołobrzeg
Pauza
Lech Czaplinek
2:0
Jedność-Ikar Krosino
Darłovia Darłowo
0:0
Wieża Postomino
Olimp Złocieniec
3:4
Korona Człopa
Mechanik Bobolice
0:3
Błonie Barwice
Sława Sławno
4:2
Saturn Mielno
Astra Ustronie Morskie
1:1
Wybrzeże Biesiekierz
Calisia Kalisz Pomorski
1:2
Spójnia Świdwin
Iskra Białogard
1:3
Wiekowianka Wiekowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Świdwin
Pauza
Wieża Postomino
3:0
Astra Ustronie Morskie
Wybrzeże Biesiekierz
2:4
Mechanik Bobolice
Wiekowianka Wiekowo
3:0
Calisia Kalisz Pomorski
Korona Człopa
4:3
Darłovia Darłowo
Saturn Mielno
1:0
Iskra Białogard
Błonie Barwice
3:1
Lech Czaplinek
Kotwica II Kołobrzeg
7:1
Olimp Złocieniec
Jedność-Ikar Krosino
1:3
Sława Sławno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Złocieniec
Pauza
Darłovia Darłowo
2:2
Kotwica II Kołobrzeg
Lech Czaplinek
3:1
Wybrzeże Biesiekierz
Sława Sławno
0:2
Błonie Barwice
Spójnia Świdwin
3:2
Wiekowianka Wiekowo
Calisia Kalisz Pomorski
4:4
Saturn Mielno
Iskra Białogard
3:1
Jedność-Ikar Krosino
Mechanik Bobolice
2:4
Wieża Postomino
Astra Ustronie Morskie
5:0
Korona Człopa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiekowianka Wiekowo
Pauza
Olimp Złocieniec
0:2
Darłovia Darłowo
Wieża Postomino
3:5
Lech Czaplinek
Wybrzeże Biesiekierz
1:2
Sława Sławno
Korona Człopa
3:0
Mechanik Bobolice
Saturn Mielno
1:0
Spójnia Świdwin
Błonie Barwice
1:1
Iskra Białogard
Kotwica II Kołobrzeg
0:2
Astra Ustronie Morskie
Jedność-Ikar Krosino
1:3
Calisia Kalisz Pomorski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
Pauza
Lech Czaplinek
3:1
Korona Człopa
Wiekowianka Wiekowo
5:1
Saturn Mielno
Mechanik Bobolice
2:2
Kotwica II Kołobrzeg
Sława Sławno
1:0
Wieża Postomino
Astra Ustronie Morskie
7:0
Olimp Złocieniec
Spójnia Świdwin
0:3
Jedność-Ikar Krosino
Calisia Kalisz Pomorski
1:2
Błonie Barwice
Iskra Białogard
1:1
Wybrzeże Biesiekierz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Mielno
Pauza
Wieża Postomino
1:1
Iskra Białogard
Wybrzeże Biesiekierz
9:0
Calisia Kalisz Pomorski
Darłovia Darłowo
3:3
Astra Ustronie Morskie
Korona Człopa
5:3
Sława Sławno
Olimp Złocieniec
3:3
Mechanik Bobolice
Błonie Barwice
2:0
Spójnia Świdwin
Jedność-Ikar Krosino
1:1
Wiekowianka Wiekowo
Kotwica II Kołobrzeg
1:2
Lech Czaplinek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Ustronie Morskie
Pauza
Lech Czaplinek
4:2
Olimp Złocieniec
Wiekowianka Wiekowo
2:2
Błonie Barwice
Mechanik Bobolice
1:4
Darłovia Darłowo
Sława Sławno
1:0
Kotwica II Kołobrzeg
Saturn Mielno
1:3
Jedność-Ikar Krosino
Spójnia Świdwin
4:2
Wybrzeże Biesiekierz
Calisia Kalisz Pomorski
0:4
Wieża Postomino
Iskra Białogard
4:1
Korona Człopa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność-Ikar Krosino
Pauza
Wieża Postomino
13:1
Spójnia Świdwin
Wybrzeże Biesiekierz
2:1
Wiekowianka Wiekowo
Darłovia Darłowo
2:2
Lech Czaplinek
Olimp Złocieniec
3:3
Sława Sławno
Astra Ustronie Morskie
6:1
Mechanik Bobolice
Błonie Barwice
6:1
Saturn Mielno
Kotwica II Kołobrzeg
5:1
Iskra Białogard
Korona Człopa
2:0
Calisia Kalisz Pomorski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
Pauza
Lech Czaplinek
1:3
Astra Ustronie Morskie
Wiekowianka Wiekowo
2:1
Wieża Postomino
Sława Sławno
0:2
Darłovia Darłowo
Saturn Mielno
0:2
Wybrzeże Biesiekierz
Spójnia Świdwin
2:0
Korona Człopa
Calisia Kalisz Pomorski
2:1
Kotwica II Kołobrzeg
Jedność-Ikar Krosino
2:3
Błonie Barwice
Iskra Białogard
3:0
Olimp Złocieniec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonie Barwice
Pauza
Darłovia Darłowo
3:1
Iskra Białogard
Wieża Postomino
7:1
Saturn Mielno
Wybrzeże Biesiekierz
1:1
Jedność-Ikar Krosino
Korona Człopa
1:1
Wiekowianka Wiekowo
Olimp Złocieniec
2:1
Calisia Kalisz Pomorski
Mechanik Bobolice
0:1
Lech Czaplinek
Astra Ustronie Morskie
2:3
Sława Sławno
Kotwica II Kołobrzeg
10:0
Spójnia Świdwin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
Pauza
Wiekowianka Wiekowo
3:0
Kotwica II Kołobrzeg
Sława Sławno
3:2
Mechanik Bobolice
Saturn Mielno
1:2
Korona Człopa
Błonie Barwice
2:1
Wybrzeże Biesiekierz
Spójnia Świdwin
6:3
Olimp Złocieniec
Calisia Kalisz Pomorski
1:8
Darłovia Darłowo
Jedność-Ikar Krosino
- : -
Wieża Postomino
Iskra Białogard
2:1
Astra Ustronie Morskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
Pauza
Wieża Postomino
1:3
Błonie Barwice
Lech Czaplinek
1:1
Sława Sławno
Darłovia Darłowo
6:1
Spójnia Świdwin
Korona Człopa
2:1
Jedność-Ikar Krosino
Olimp Złocieniec
0:2
Wiekowianka Wiekowo
Mechanik Bobolice
3:2
Iskra Białogard
Astra Ustronie Morskie
10:0
Calisia Kalisz Pomorski
Kotwica II Kołobrzeg
6:0
Saturn Mielno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Sławno
Pauza
Wieża Postomino
2:1
Wybrzeże Biesiekierz
Lech Czaplinek
0:0
Iskra Białogard
Darłovia Darłowo
4:1
Wiekowianka Wiekowo
Korona Człopa
0:1
Błonie Barwice
Olimp Złocieniec
1:1
Saturn Mielno
Mechanik Bobolice
1:2
Calisia Kalisz Pomorski
Astra Ustronie Morskie
1:3
Spójnia Świdwin
Kotwica II Kołobrzeg
4:1
Jedność-Ikar Krosino
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
Pauza
Wybrzeże Biesiekierz
2:1
Korona Człopa
Wiekowianka Wiekowo
2:0
Astra Ustronie Morskie
Sława Sławno
1:2
Iskra Białogard
Saturn Mielno
0:6
Darłovia Darłowo
Błonie Barwice
0:0
Kotwica II Kołobrzeg
Calisia Kalisz Pomorski
1:9
Lech Czaplinek
Jedność-Ikar Krosino
- : -
Olimp Złocieniec
Spójnia Świdwin
1:6
Mechanik Bobolice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Białogard
Pauza
Lech Czaplinek
6:0
Spójnia Świdwin
Darłovia Darłowo
6:0
Jedność-Ikar Krosino
Korona Człopa
1:1
Wieża Postomino
Olimp Złocieniec
5:2
Błonie Barwice
Mechanik Bobolice
1:1
Wiekowianka Wiekowo
Sława Sławno
3:0*
Calisia Kalisz Pomorski
Astra Ustronie Morskie
1:2
Saturn Mielno
Kotwica II Kołobrzeg
4:0
Wybrzeże Biesiekierz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Człopa
Pauza
Wieża Postomino
2:0
Kotwica II Kołobrzeg
Wybrzeże Biesiekierz
3:2
Olimp Złocieniec
Wiekowianka Wiekowo
3:1
Lech Czaplinek
Saturn Mielno
5:2
Mechanik Bobolice
Błonie Barwice
0:4
Darłovia Darłowo
Spójnia Świdwin
1:1
Sława Sławno
Calisia Kalisz Pomorski
0:2
Iskra Białogard
Jedność-Ikar Krosino
0:3
Astra Ustronie Morskie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Calisia Kalisz Pomorski
Pauza
Lech Czaplinek
2:0
Saturn Mielno
Darłovia Darłowo
3:0
Wybrzeże Biesiekierz
Olimp Złocieniec
1:1
Wieża Postomino
Mechanik Bobolice
2:1
Jedność-Ikar Krosino
Sława Sławno
3:3
Wiekowianka Wiekowo
Astra Ustronie Morskie
1:3
Błonie Barwice
Iskra Białogard
1:1
Spójnia Świdwin
Kotwica II Kołobrzeg
1:2
Korona Człopa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica II Kołobrzeg
Pauza
Wieża Postomino
0:3
Darłovia Darłowo
Wybrzeże Biesiekierz
0:0
Astra Ustronie Morskie
Wiekowianka Wiekowo
0:2
Iskra Białogard
Korona Człopa
1:0
Olimp Złocieniec
Saturn Mielno
1:0
Sława Sławno
Błonie Barwice
4:3
Mechanik Bobolice
Spójnia Świdwin
0:5
Calisia Kalisz Pomorski
Jedność-Ikar Krosino
3:2
Lech Czaplinek
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Świdwin
Pauza
Lech Czaplinek
2:0
Błonie Barwice
Darłovia Darłowo
5:0
Korona Człopa
Olimp Złocieniec
1:3
Kotwica II Kołobrzeg
Mechanik Bobolice
0:1
Wybrzeże Biesiekierz
Sława Sławno
8:0
Jedność-Ikar Krosino
Astra Ustronie Morskie
2:3
Wieża Postomino
Calisia Kalisz Pomorski
1:3
Wiekowianka Wiekowo
Iskra Białogard
3:0
Saturn Mielno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Złocieniec
Pauza
Kotwica II Kołobrzeg
0:6
Darłovia Darłowo
Wieża Postomino
8:3
Mechanik Bobolice
Wybrzeże Biesiekierz
0:2
Lech Czaplinek
Wiekowianka Wiekowo
2:0
Spójnia Świdwin
Korona Człopa
2:0
Astra Ustronie Morskie
Saturn Mielno
3:0
Calisia Kalisz Pomorski
Błonie Barwice
2:1
Sława Sławno
Jedność-Ikar Krosino
2:2
Iskra Białogard
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiekowianka Wiekowo
Pauza
Lech Czaplinek
2:2
Wieża Postomino
Darłovia Darłowo
7:2
Olimp Złocieniec
Mechanik Bobolice
0:2
Korona Człopa
Sława Sławno
1:1
Wybrzeże Biesiekierz
Astra Ustronie Morskie
2:1
Kotwica II Kołobrzeg
Spójnia Świdwin
5:4
Saturn Mielno
Calisia Kalisz Pomorski
2:1
Jedność-Ikar Krosino
Iskra Białogard
3:2
Błonie Barwice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
Pauza
Wieża Postomino
2:2
Sława Sławno
Wybrzeże Biesiekierz
1:2
Iskra Białogard
Olimp Złocieniec
1:1
Astra Ustronie Morskie
Saturn Mielno
1:1
Wiekowianka Wiekowo
Błonie Barwice
4:2
Calisia Kalisz Pomorski
Kotwica II Kołobrzeg
6:1
Mechanik Bobolice
Jedność-Ikar Krosino
9:1
Spójnia Świdwin
Korona Człopa
3:1
Lech Czaplinek
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Mielno
Pauza
Lech Czaplinek
3:0
Kotwica II Kołobrzeg
Wiekowianka Wiekowo
6:0
Jedność-Ikar Krosino
Mechanik Bobolice
5:0
Olimp Złocieniec
Sława Sławno
1:0
Korona Człopa
Spójnia Świdwin
2:1
Błonie Barwice
Calisia Kalisz Pomorski
0:3
Wybrzeże Biesiekierz
Iskra Białogard
1:4
Wieża Postomino
Astra Ustronie Morskie
0:6
Darłovia Darłowo
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Ustronie Morskie
Pauza
Wieża Postomino
3:0*
Calisia Kalisz Pomorski
Wybrzeże Biesiekierz
3:2
Spójnia Świdwin
Darłovia Darłowo
5:1
Mechanik Bobolice
Korona Człopa
1:2
Iskra Białogard
Olimp Złocieniec
1:2
Lech Czaplinek
Błonie Barwice
2:1
Wiekowianka Wiekowo
Kotwica II Kołobrzeg
9:2
Sława Sławno
Jedność-Ikar Krosino
0:4
Saturn Mielno
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność-Ikar Krosino
Pauza
Lech Czaplinek
3:2
Darłovia Darłowo
Wiekowianka Wiekowo
2:1
Wybrzeże Biesiekierz
Mechanik Bobolice
5:2
Astra Ustronie Morskie
Saturn Mielno
3:2
Błonie Barwice
Spójnia Świdwin
0:8
Wieża Postomino
Calisia Kalisz Pomorski
1:4
Korona Człopa
Iskra Białogard
0:8
Kotwica II Kołobrzeg
Sława Sławno
3:3
Olimp Złocieniec
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
Pauza
Olimp Złocieniec
- : -
Iskra Białogard
Astra Ustronie Morskie
- : -
Lech Czaplinek
Darłovia Darłowo
- : -
Sława Sławno
Wieża Postomino
- : -
Wiekowianka Wiekowo
Wybrzeże Biesiekierz
- : -
Saturn Mielno
Korona Człopa
- : -
Spójnia Świdwin
Błonie Barwice
- : -
Jedność-Ikar Krosino
Kotwica II Kołobrzeg
- : -
Calisia Kalisz Pomorski
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonie Barwice
Pauza
Lech Czaplinek
- : -
Mechanik Bobolice
Wiekowianka Wiekowo
- : -
Korona Człopa
Sława Sławno
- : -
Astra Ustronie Morskie
Saturn Mielno
- : -
Wieża Postomino
Spójnia Świdwin
- : -
Kotwica II Kołobrzeg
Calisia Kalisz Pomorski
- : -
Olimp Złocieniec
Jedność-Ikar Krosino
- : -
Wybrzeże Biesiekierz
Iskra Białogard
- : -
Darłovia Darłowo
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
Pauza
Wieża Postomino
- : -
Jedność-Ikar Krosino
Wybrzeże Biesiekierz
- : -
Błonie Barwice
Darłovia Darłowo
- : -
Calisia Kalisz Pomorski
Korona Człopa
- : -
Saturn Mielno
Olimp Złocieniec
- : -
Spójnia Świdwin
Mechanik Bobolice
- : -
Sława Sławno
Astra Ustronie Morskie
- : -
Iskra Białogard
Kotwica II Kołobrzeg
- : -
Wiekowianka Wiekowo
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
Pauza
Wiekowianka Wiekowo
- : -
Olimp Złocieniec
Sława Sławno
- : -
Lech Czaplinek
Saturn Mielno
- : -
Kotwica II Kołobrzeg
Błonie Barwice
- : -
Wieża Postomino
Spójnia Świdwin
- : -
Darłovia Darłowo
Calisia Kalisz Pomorski
- : -
Astra Ustronie Morskie
Jedność-Ikar Krosino
- : -
Korona Człopa
Iskra Białogard
- : -
Mechanik Bobolice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?