Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stary Jarosław
Pauza
Darłovia II Darłowo
2:0
Strong Zielenica
Passat Bukowo Morskie
3:1
Błękitni Tychowo
KS Sieciemin
7:0
Darpol Barzowice
Wieża II Postomino
4:0
Derby Gwiazdowo
KS Skibno
1:3
Arkadia Malechowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Darpol Barzowice
Pauza
Passat Bukowo Morskie
1:2
Darłovia II Darłowo
Błękitni Stary Jarosław
1:1
KS Skibno
Strong Zielenica
5:1
Wieża II Postomino
Derby Gwiazdowo
1:6
KS Sieciemin
Błękitni Tychowo
2:2
Arkadia Malechowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Derby Gwiazdowo
Arkadia Malechowo
5:3
Błękitni Stary Jarosław
KS Sieciemin
4:2
Strong Zielenica
KS Skibno
10:0
Darpol Barzowice
Darłovia II Darłowo
5:0
Błękitni Tychowo
Wieża II Postomino
8:3
Passat Bukowo Morskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Strong Zielenica
Pauza
Darłovia II Darłowo
1:0
Wieża II Postomino
Passat Bukowo Morskie
1:2
KS Sieciemin
Darpol Barzowice
0:11
Arkadia Malechowo
Derby Gwiazdowo
2:1
KS Skibno
Błękitni Tychowo
1:4
Błękitni Stary Jarosław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Passat Bukowo Morskie
Pauza
KS Sieciemin
- : -
Darłovia II Darłowo
Arkadia Malechowo
- : -
Derby Gwiazdowo
KS Skibno
- : -
Strong Zielenica
Błękitni Stary Jarosław
- : -
Darpol Barzowice
Wieża II Postomino
- : -
Błękitni Tychowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia II Darłowo
Pauza
Strong Zielenica
- : -
Arkadia Malechowo
Passat Bukowo Morskie
- : -
KS Skibno
Derby Gwiazdowo
- : -
Błękitni Stary Jarosław
Wieża II Postomino
- : -
KS Sieciemin
Błękitni Tychowo
- : -
Darpol Barzowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża II Postomino
Pauza
Arkadia Malechowo
- : -
Passat Bukowo Morskie
KS Sieciemin
- : -
Błękitni Tychowo
Darpol Barzowice
- : -
Derby Gwiazdowo
KS Skibno
- : -
Darłovia II Darłowo
Błękitni Stary Jarosław
- : -
Strong Zielenica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sieciemin
Pauza
Darłovia II Darłowo
- : -
Arkadia Malechowo
Strong Zielenica
- : -
Darpol Barzowice
Passat Bukowo Morskie
- : -
Błękitni Stary Jarosław
Wieża II Postomino
- : -
KS Skibno
Błękitni Tychowo
- : -
Derby Gwiazdowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Błękitni Tychowo
Arkadia Malechowo
- : -
Wieża II Postomino
Darpol Barzowice
- : -
Passat Bukowo Morskie
Derby Gwiazdowo
- : -
Strong Zielenica
Błękitni Stary Jarosław
- : -
Darłovia II Darłowo
KS Skibno
- : -
KS Sieciemin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Skibno
KS Sieciemin
- : -
Arkadia Malechowo
Passat Bukowo Morskie
- : -
Derby Gwiazdowo
Wieża II Postomino
- : -
Błękitni Stary Jarosław
Darłovia II Darłowo
- : -
Darpol Barzowice
Błękitni Tychowo
- : -
Strong Zielenica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia Malechowo
Pauza
Strong Zielenica
- : -
Passat Bukowo Morskie
Darpol Barzowice
- : -
Wieża II Postomino
KS Skibno
- : -
Błękitni Tychowo
Derby Gwiazdowo
- : -
Darłovia II Darłowo
Błękitni Stary Jarosław
- : -
KS Sieciemin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?