Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Gościno
Pauza
Zryw Kretomino
2:0
Sokół Karlino
Arkadia Malechowo
1:1
Chrobry Drzonowo
Mechanik Bobolice
- : -
Fala ABFROST Gąski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Arkadia Malechowo
Pauza
Mechanik Bobolice
Zryw Kretomino
Pauza
Pomorzanin Sławoborze
- : -
Olimp Gościno
Chrobry Drzonowo
3:0*
Darłovia Darłowo
Sokół Karlino
8:1
Fala ABFROST Gąski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sokół Karlino
Darłovia Darłowo
Pauza
Fala ABFROST Gąski
Pauza
Arkadia Malechowo
2:2
Zryw Kretomino
Mechanik Bobolice
2:2
Pomorzanin Sławoborze
Olimp Gościno
0:3
Chrobry Drzonowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Arkadia Malechowo
Pauza
Olimp Gościno
Sokół Karlino
Pauza
Zryw Kretomino
10:1
Darłovia Darłowo
Pomorzanin Sławoborze
3:0
Fala ABFROST Gąski
Chrobry Drzonowo
2:3
Mechanik Bobolice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Pomorzanin Sławoborze
Darłovia Darłowo
Pauza
Mechanik Bobolice
Pauza
Olimp Gościno
- : -
Zryw Kretomino
Fala ABFROST Gąski
0:10
Chrobry Drzonowo
Arkadia Malechowo
1:4
Sokół Karlino
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Olimp Gościno
Pauza
Fala ABFROST Gąski
Chrobry Drzonowo
Pauza
Arkadia Malechowo
5:1
Darłovia Darłowo
Sokół Karlino
5:0
Pomorzanin Sławoborze
Zryw Kretomino
6:3
Mechanik Bobolice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
Pauza
Fala ABFROST Gąski
2:5
Zryw Kretomino
Darłovia Darłowo
2:5
Sokół Karlino
Pomorzanin Sławoborze
1:5
Chrobry Drzonowo
Olimp Gościno
- : -
Arkadia Malechowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Pomorzanin Sławoborze
Pauza
Fala ABFROST Gąski
Zryw Kretomino
Pauza
Arkadia Malechowo
- : -
Mechanik Bobolice
Sokół Karlino
10:1
Chrobry Drzonowo
Darłovia Darłowo
1:4
Olimp Gościno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Drzonowo
Pauza
Fala ABFROST Gąski
0:3
Arkadia Malechowo
Pomorzanin Sławoborze
2:2
Zryw Kretomino
Olimp Gościno
3:5
Sokół Karlino
Mechanik Bobolice
0:5
Darłovia Darłowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Pomorzanin Sławoborze
Arkadia Malechowo
Pauza
Sokół Karlino
Pauza
Darłovia Darłowo
9:2
Fala ABFROST Gąski
Zryw Kretomino
- : -
Chrobry Drzonowo
Olimp Gościno
- : -
Mechanik Bobolice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zryw Kretomino
Pauza
Darłovia Darłowo
Chrobry Drzonowo
Pauza
Pomorzanin Sławoborze
- : -
Arkadia Malechowo
Mechanik Bobolice
- : -
Sokół Karlino
Fala ABFROST Gąski
- : -
Olimp Gościno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?