Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Myślino
13:0
Grom Świelino
Zryw Kretomino
3:6
Głaz Tychowo
Pomorzanin Slawoborze
3:0
Bajgiel Będzino
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajgiel Będzino
0:5
Jantar Siemyśl
Głaz Tychowo
8:0
Płomień Myślino
Darpol Barzowice
2:4
Start-Iskra Mokre
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Start-Iskra Mokre
12:3
Pomorzanin Slawoborze
Jantar Siemyśl
7:2
Grom Świelino
Zryw Kretomino
1:6
Darpol Barzowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajgiel Będzino
4:0
Grom Świelino
Głaz Tychowo
2:4
Jantar Siemyśl
Pomorzanin Slawoborze
10:0
Zryw Kretomino
Darpol Barzowice
4:1
Płomień Myślino
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Myślino
2:3
Pomorzanin Slawoborze
Grom Świelino
1:2
Głaz Tychowo
Start-Iskra Mokre
8:0
Bajgiel Będzino
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start-Iskra Mokre
12:0
Zryw Kretomino
Bajgiel Będzino
0:2
Głaz Tychowo
Darpol Barzowice
- : -
Jantar Siemyśl
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Siemyśl
2:4
Pomorzanin Slawoborze
Płomień Myślino
1:12
Start-Iskra Mokre
Zryw Kretomino
0:9
Bajgiel Będzino
Grom Świelino
0:10
Darpol Barzowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Głaz Tychowo
3:0
Darpol Barzowice
Zryw Kretomino
1:3
Płomień Myślino
Pomorzanin Slawoborze
3:0*
Grom Świelino
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Siemyśl
3:2
Start-Iskra Mokre
Płomień Myślino
1:5
Bajgiel Będzino
Głaz Tychowo
0:2
Pomorzanin Slawoborze
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start-Iskra Mokre
6:0
Grom Świelino
Bajgiel Będzino
1:1
Darpol Barzowice
Zryw Kretomino
0:23
Jantar Siemyśl
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Siemyśl
3:2
Płomień Myślino
Głaz Tychowo
1:1
Start-Iskra Mokre
Grom Świelino
2:6
Zryw Kretomino
Darpol Barzowice
2:7
Pomorzanin Slawoborze
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajgiel Będzino
Pauza
Start-Iskra Mokre
- : -
Głaz Tychowo
Płomień Myślino
1:3
Jantar Siemyśl
Grom Świelino
1:0
Pomorzanin Slawoborze
Darpol Barzowice
2:0
Zryw Kretomino
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Płomień Myślino
Głaz Tychowo
1:0
Zryw Kretomino
Pomorzanin Slawoborze
- : -
Jantar Siemyśl
Darpol Barzowice
- : -
Bajgiel Będzino
Grom Świelino
1:6
Start-Iskra Mokre
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Darpol Barzowice
Pauza
Start-Iskra Mokre
- : -
Jantar Siemyśl
Głaz Tychowo
1:3
Bajgiel Będzino
Zryw Kretomino
2:1
Grom Świelino
Pomorzanin Slawoborze
6:1
Płomień Myślino
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Pomorzanin Slawoborze
Jantar Siemyśl
7:2
Zryw Kretomino
Darpol Barzowice
- : -
Głaz Tychowo
Start-Iskra Mokre
8:2
Płomień Myślino
Grom Świelino
1:0
Bajgiel Będzino
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Głaz Tychowo
Pauza
Darpol Barzowice
3:3
Grom Świelino
Jantar Siemyśl
7:5
Bajgiel Będzino
Płomień Myślino
1:1
Zryw Kretomino
Pomorzanin Slawoborze
5:4
Start-Iskra Mokre
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Start-Iskra Mokre
Głaz Tychowo
3:3
Grom Świelino
Bajgiel Będzino
2:1
Płomień Myślino
Jantar Siemyśl
9:2
Darpol Barzowice
Zryw Kretomino
1:2
Pomorzanin Slawoborze
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Świelino
Pauza
Jantar Siemyśl
6:2
Głaz Tychowo
Bajgiel Będzino
3:6
Pomorzanin Slawoborze
Płomień Myślino
- : -
Darpol Barzowice
Zryw Kretomino
3:0*
Start-Iskra Mokre
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zryw Kretomino
Płomień Myślino
- : -
Głaz Tychowo
Bajgiel Będzino
- : -
Start-Iskra Mokre
Pomorzanin Slawoborze
- : -
Darpol Barzowice
Grom Świelino
- : -
Jantar Siemyśl
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Siemyśl
Pauza
Start-Iskra Mokre
- : -
Darpol Barzowice
Bajgiel Będzino
- : -
Zryw Kretomino
Pomorzanin Slawoborze
- : -
Głaz Tychowo
Grom Świelino
- : -
Płomień Myślino
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?