Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier 95 Borne Sulinowo
Wolny los
Darpol Barzowice
2:4
KS Skibno
KP Drawsko Pomorskie
7:0
Santos Kłębowiec
Mechanik II Bobolice
2:2   k. 4 : 5
Wicher Mierzym
Derby Gwiazdowo
4:2
Arkadia Malechowo
Sokół Lulewice
2:2   k. 2 : 4
Fala ABFROST Gąski
Derby Karścino
2:3
Jantar Siemyśl
Syrena Grot Rymań
0:3
Resko Karcino
Płomień Pobłocie Wielkie
5:2
Grom Garawino
Drzewiarz Krosino
3:2
Błękitni Gonne Małe
Gryf Budowo
2:4
Mirstal Mirosławiec
Kolejarz Wierzchowo
0:3
Bytyń Nakielno
Wicher Rąbino
3:0
Wrzos Wrzosowo
Kopanik Lubno
1:3
Sokół Suliszewo
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala ABFROST Gąski
Wolny los
Gryf Polanów
3:0
Derby Gwiazdowo
Jantar Siemyśl
5:3
Płomień Pobłocie Wielkie
Bytyń Nakielno
2:4
Mirstal Mirosławiec
Sokół Suliszewo
5:0
Pionier 95 Borne Sulinowo
Drzewiarz Krosino
0:4
KP Drawsko Pomorskie
Resko Karcino
3:0
Wicher Rąbino
KS Skibno
3:4
Wicher Mierzym
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
Wolny los
Sokół Suliszewo
2:1
Calisia Kalisz Pomorski
Fala ABFROST Gąski
7:3
LZS Kowalewice
Redłovia Redło
3:0
Wybrzeże Biesiekierz
Resko Karcino
1:2
Vimobilia Będzino
Mechanik Turowo
3:2
Wiarus Żółtnica
Strong Zielenica
3:4
Mechanik Bobolice
Głaz Tychowo
0:2
Zefir Wyszewo
Pomorzanin Sławoborze
6:4
Pogoń Połczyn Zdrój
Sad Chwiram
2:2   k. 1 : 4
Korona Człopa
Zawisza Grzmiąca
3:2
Iskra Białogard
Wicher Mierzym
2:2   k. 3 : 5
Sława Sławno
Gryf Polanów
5:1
Victoria Sianów
Wiekowianka Wiekowo
6:0
Błękitni Stary Jarosław
Saturn Mielno
4:3
Astra Ustronie Morskie
Płomień Myślino
0:15
Jedność Ikar Krosino
Orzeł Łubowo
2:4
Błonie Barwice
Mirstal Mirosławiec
6:2
Olimp Złocieniec
Jantar Siemyśl
2:8
Spójnia Świdwin
KP Drawsko Pomorskie
5:1
Drzewiarz Świerczyna
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kołobrzeg
Wolny los
Pomorzanin Sławoborze
2:1
Orzeł Wałcz
Jedność Ikar Krosino
0:3
Sokół Karlino
Mechanik Turowo
1:6
Wieża Postomino
Redłovia Redło
0:7
Darłovia Darłowo
Fala ABFROST Gąski
1:8
Sława Sławno
Sokół Suliszewo
- : -
MKP Szczecinek
Spójnia Świdwin
- : -
GKS Leśnik Manowo
Mirstal Mirosławiec
0:6
Lech Czaplinek
Błonie Barwice
4:0
Wiekowianka Wiekowo
Vimobilia Będzino
- : -
Olimp Gościno
Saturn Mielno
3:5
Zawisza Grzmiąca
Zefir Wyszewo
0:3
Bałtyk Koszalin
Korona Człopa
- : -
Mechanik Bobolice
Gryf Polanów
0:3
Rasel Dygowo
KP Drawsko Pomorskie
0:4
Gwardia Koszalin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?