Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łubowo
2:4
Sad Chwiram
Spójnia Świdwin
2:1
Calisia Kalisz Pomorski
Pionier 95 Borne Sulinowo
2:1
Jedność Tuczno
Zawisza Grzmiąca
1:2
Orzeł Wałcz
Wiarus Żółtnica
1:1
Błonie Barwice
Kolejarz Wierzchowo
1:4
Mirstal Mirosławiec
Darzbór II Szczecinek
2:0
Pogoń Połczyn Zdrój
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Tuczno
0:2
Orzeł Łubowo
Orzeł Wałcz
6:0
Pogoń Połczyn Zdrój
Błonie Barwice
3:2
Spójnia Świdwin
Mirstal Mirosławiec
3:6
Darzbór II Szczecinek
Calisia Kalisz Pomorski
1:0
Pionier 95 Borne Sulinowo
Zawisza Grzmiąca
1:2
Wiarus Żółtnica
Sad Chwiram
7:3
Kolejarz Wierzchowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łubowo
1:1
Calisia Kalisz Pomorski
Pogoń Połczyn Zdrój
0:5
Mirstal Mirosławiec
Spójnia Świdwin
4:2
Zawisza Grzmiąca
Pionier 95 Borne Sulinowo
0:0
Błonie Barwice
Wiarus Żółtnica
1:3
Orzeł Wałcz
Kolejarz Wierzchowo
5:4
Jedność Tuczno
Darzbór II Szczecinek
2:1
Sad Chwiram
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Tuczno
3:1
Darzbór II Szczecinek
Orzeł Wałcz
2:1
Mirstal Mirosławiec
Błonie Barwice
2:2
Orzeł Łubowo
Calisia Kalisz Pomorski
4:1
Kolejarz Wierzchowo
Pionier 95 Borne Sulinowo
0:1
Zawisza Grzmiąca
Sad Chwiram
3:0
Pogoń Połczyn Zdrój
Wiarus Żółtnica
3:2
Spójnia Świdwin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łubowo
3:0
Zawisza Grzmiąca
Mirstal Mirosławiec
1:2
Sad Chwiram
Pogoń Połczyn Zdrój
4:0
Jedność Tuczno
Spójnia Świdwin
1:0
Orzeł Wałcz
Pionier 95 Borne Sulinowo
3:1
Wiarus Żółtnica
Kolejarz Wierzchowo
0:11
Błonie Barwice
Darzbór II Szczecinek
4:1
Calisia Kalisz Pomorski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Tuczno
3:0
Mirstal Mirosławiec
Orzeł Wałcz
0:0
Sad Chwiram
Błonie Barwice
8:0
Darzbór II Szczecinek
Spójnia Świdwin
4:1
Pionier 95 Borne Sulinowo
Calisia Kalisz Pomorski
1:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Zawisza Grzmiąca
2:0
Kolejarz Wierzchowo
Wiarus Żółtnica
2:1
Orzeł Łubowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Darzbór II Szczecinek
1:3
Zawisza Grzmiąca
Orzeł Łubowo
3:2
Spójnia Świdwin
Mirstal Mirosławiec
3:4
Calisia Kalisz Pomorski
Pogoń Połczyn Zdrój
0:2
Błonie Barwice
Pionier 95 Borne Sulinowo
0:3
Orzeł Wałcz
Sad Chwiram
6:1
Jedność Tuczno
Kolejarz Wierzchowo
2:3
Wiarus Żółtnica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
2:1
Jedność Tuczno
Błonie Barwice
1:2
Mirstal Mirosławiec
Spójnia Świdwin
2:0
Kolejarz Wierzchowo
Calisia Kalisz Pomorski
0:5
Sad Chwiram
Pionier 95 Borne Sulinowo
0:2
Orzeł Łubowo
Zawisza Grzmiąca
2:0
Pogoń Połczyn Zdrój
Wiarus Żółtnica
6:3
Darzbór II Szczecinek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Tuczno
2:1
Calisia Kalisz Pomorski
Orzeł Łubowo
2:0
Orzeł Wałcz
Mirstal Mirosławiec
3:1
Zawisza Grzmiąca
Pogoń Połczyn Zdrój
1:2
Wiarus Żółtnica
Sad Chwiram
1:3
Błonie Barwice
Kolejarz Wierzchowo
1:1
Pionier 95 Borne Sulinowo
Darzbór II Szczecinek
6:1
Spójnia Świdwin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
0:2
Calisia Kalisz Pomorski
Orzeł Łubowo
1:2
Kolejarz Wierzchowo
Błonie Barwice
8:0
Jedność Tuczno
Spójnia Świdwin
3:0
Pogoń Połczyn Zdrój
Pionier 95 Borne Sulinowo
1:2
Darzbór II Szczecinek
Zawisza Grzmiąca
6:3
Sad Chwiram
Wiarus Żółtnica
0:0
Mirstal Mirosławiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Darzbór II Szczecinek
1:3
Orzeł Łubowo
Jedność Tuczno
2:1
Zawisza Grzmiąca
Mirstal Mirosławiec
1:0
Spójnia Świdwin
Pogoń Połczyn Zdrój
1:4
Pionier 95 Borne Sulinowo
Calisia Kalisz Pomorski
2:2
Błonie Barwice
Sad Chwiram
5:1
Wiarus Żółtnica
Kolejarz Wierzchowo
0:7
Orzeł Wałcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
2:2
Błonie Barwice
Orzeł Łubowo
4:0
Pogoń Połczyn Zdrój
Spójnia Świdwin
2:2
Sad Chwiram
Pionier 95 Borne Sulinowo
1:4
Mirstal Mirosławiec
Zawisza Grzmiąca
1:0
Calisia Kalisz Pomorski
Wiarus Żółtnica
6:1
Jedność Tuczno
Kolejarz Wierzchowo
2:1
Darzbór II Szczecinek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Darzbór II Szczecinek
1:4
Orzeł Wałcz
Jedność Tuczno
2:2
Spójnia Świdwin
Błonie Barwice
6:0
Zawisza Grzmiąca
Mirstal Mirosławiec
3:1
Orzeł Łubowo
Pogoń Połczyn Zdrój
1:2
Kolejarz Wierzchowo
Calisia Kalisz Pomorski
5:2
Wiarus Żółtnica
Sad Chwiram
1:0
Pionier 95 Borne Sulinowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Tuczno
1:0
Pionier 95 Borne Sulinowo
Orzeł Wałcz
3:0
Zawisza Grzmiąca
Błonie Barwice
2:0
Wiarus Żółtnica
Mirstal Mirosławiec
12:0
Kolejarz Wierzchowo
Pogoń Połczyn Zdrój
0:0
Darzbór II Szczecinek
Calisia Kalisz Pomorski
1:3
Spójnia Świdwin
Sad Chwiram
5:1
Orzeł Łubowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łubowo
0:2
Jedność Tuczno
Pogoń Połczyn Zdrój
1:1
Orzeł Wałcz
Spójnia Świdwin
2:1
Błonie Barwice
Pionier 95 Borne Sulinowo
1:1
Calisia Kalisz Pomorski
Wiarus Żółtnica
3:1
Zawisza Grzmiąca
Kolejarz Wierzchowo
3:2
Sad Chwiram
Darzbór II Szczecinek
0:3
Mirstal Mirosławiec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Tuczno
1:0
Kolejarz Wierzchowo
Orzeł Wałcz
1:0
Wiarus Żółtnica
Błonie Barwice
3:2
Pionier 95 Borne Sulinowo
Mirstal Mirosławiec
1:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Calisia Kalisz Pomorski
1:1
Orzeł Łubowo
Zawisza Grzmiąca
4:0
Spójnia Świdwin
Sad Chwiram
5:1
Darzbór II Szczecinek
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łubowo
0:3
Błonie Barwice
Mirstal Mirosławiec
5:1
Orzeł Wałcz
Pogoń Połczyn Zdrój
0:1
Sad Chwiram
Spójnia Świdwin
6:1
Wiarus Żółtnica
Zawisza Grzmiąca
3:3
Pionier 95 Borne Sulinowo
Kolejarz Wierzchowo
0:4
Calisia Kalisz Pomorski
Darzbór II Szczecinek
4:1
Jedność Tuczno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Tuczno
1:5
Pogoń Połczyn Zdrój
Orzeł Wałcz
4:3
Spójnia Świdwin
Błonie Barwice
3:2
Kolejarz Wierzchowo
Calisia Kalisz Pomorski
4:0
Darzbór II Szczecinek
Zawisza Grzmiąca
0:1
Orzeł Łubowo
Sad Chwiram
1:1
Mirstal Mirosławiec
Wiarus Żółtnica
0:3
Pionier 95 Borne Sulinowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łubowo
1:0
Wiarus Żółtnica
Mirstal Mirosławiec
4:1
Jedność Tuczno
Pogoń Połczyn Zdrój
4:1
Calisia Kalisz Pomorski
Pionier 95 Borne Sulinowo
2:0
Spójnia Świdwin
Sad Chwiram
1:3
Orzeł Wałcz
Kolejarz Wierzchowo
3:0
Zawisza Grzmiąca
Darzbór II Szczecinek
1:2
Błonie Barwice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Tuczno
0:3
Sad Chwiram
Orzeł Wałcz
3:0
Pionier 95 Borne Sulinowo
Błonie Barwice
4:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Spójnia Świdwin
1:1
Orzeł Łubowo
Calisia Kalisz Pomorski
2:2
Mirstal Mirosławiec
Zawisza Grzmiąca
6:1
Darzbór II Szczecinek
Wiarus Żółtnica
6:4
Kolejarz Wierzchowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Tuczno
0:3
Orzeł Wałcz
Orzeł Łubowo
1:0
Pionier 95 Borne Sulinowo
Mirstal Mirosławiec
0:2
Błonie Barwice
Pogoń Połczyn Zdrój
3:0
Zawisza Grzmiąca
Sad Chwiram
3:2
Calisia Kalisz Pomorski
Kolejarz Wierzchowo
0:6
Spójnia Świdwin
Darzbór II Szczecinek
0:2
Wiarus Żółtnica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
4:1
Orzeł Łubowo
Błonie Barwice
1:2
Sad Chwiram
Spójnia Świdwin
3:0
Darzbór II Szczecinek
Calisia Kalisz Pomorski
4:1
Jedność Tuczno
Pionier 95 Borne Sulinowo
8:2
Kolejarz Wierzchowo
Zawisza Grzmiąca
0:5
Mirstal Mirosławiec
Wiarus Żółtnica
1:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Tuczno
1:3
Błonie Barwice
Mirstal Mirosławiec
6:0
Wiarus Żółtnica
Pogoń Połczyn Zdrój
7:1
Spójnia Świdwin
Calisia Kalisz Pomorski
1:1
Orzeł Wałcz
Sad Chwiram
3:4
Zawisza Grzmiąca
Kolejarz Wierzchowo
6:3
Orzeł Łubowo
Darzbór II Szczecinek
1:3
Pionier 95 Borne Sulinowo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
12:3
Kolejarz Wierzchowo
Orzeł Łubowo
3:0*
Darzbór II Szczecinek
Błonie Barwice
7:1
Calisia Kalisz Pomorski
Spójnia Świdwin
6:1
Mirstal Mirosławiec
Pionier 95 Borne Sulinowo
0:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Zawisza Grzmiąca
3:2
Jedność Tuczno
Wiarus Żółtnica
3:6
Sad Chwiram
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Tuczno
3:3
Wiarus Żółtnica
Błonie Barwice
3:2
Orzeł Wałcz
Mirstal Mirosławiec
1:2
Pionier 95 Borne Sulinowo
Pogoń Połczyn Zdrój
4:0
Orzeł Łubowo
Calisia Kalisz Pomorski
3:0
Zawisza Grzmiąca
Sad Chwiram
3:1
Spójnia Świdwin
Darzbór II Szczecinek
2:3
Kolejarz Wierzchowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
3:0*
Darzbór II Szczecinek
Orzeł Łubowo
1:4
Mirstal Mirosławiec
Spójnia Świdwin
4:5
Jedność Tuczno
Pionier 95 Borne Sulinowo
1:2
Sad Chwiram
Zawisza Grzmiąca
3:6
Błonie Barwice
Wiarus Żółtnica
7:2
Calisia Kalisz Pomorski
Kolejarz Wierzchowo
3:3
Pogoń Połczyn Zdrój
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?