Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
0:1
Gwardia Koszalin
Ina Goleniów
0:3
Flota Świnoujście
Olimp Gościno
0:5
Vineta Wolin
Hutnik Szczecin
4:0
Błękitni II Stargard Szczeciński
MKP Szczecinek
1:3
Orzeł Wałcz
Wieża Postomino
1:1
Sokół Karlino
Jeziorak Szczecin
4:0
Rasel Dygowo
Pogoń Połczyn Zdrój
2:2
Biali Sądów
Zefir Wyszewo
2:2
Darłovia Darłowo
Dąb Dębno
4:2
Chemik Police
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel Dygowo
0:2
Wieża Postomino
Chemik Police
2:6
Hutnik Szczecin
MKP Szczecinek
4:0
Pogoń Połczyn Zdrój
Błękitni II Stargard Szczeciński
4:2
Ina Goleniów
Flota Świnoujście
4:0
Zefir Wyszewo
Sokół Karlino
2:3
Dąb Dębno
Darłovia Darłowo
4:2
Olimp Gościno
Orzeł Wałcz
0:1
Gwardia Koszalin
Vineta Wolin
2:0
GKS Leśnik Manowo
Biali Sądów
3:0
Jeziorak Szczecin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
2:2
Darłovia Darłowo
Olimp Gościno
0:3
Flota Świnoujście
Hutnik Szczecin
2:2
Sokół Karlino
Wieża Postomino
1:5
Biali Sądów
Jeziorak Szczecin
1:1
MKP Szczecinek
Pogoń Połczyn Zdrój
1:4
Orzeł Wałcz
Gwardia Koszalin
1:0
Vineta Wolin
Zefir Wyszewo
5:4
Błękitni II Stargard Szczeciński
Ina Goleniów
4:6
Chemik Police
Dąb Dębno
4:0
Rasel Dygowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
0:2
Gwardia Koszalin
Rasel Dygowo
3:1
Hutnik Szczecin
Chemik Police
3:0
Zefir Wyszewo
MKP Szczecinek
1:1
Wieża Postomino
Biali Sądów
2:4
Dąb Dębno
Pogoń Połczyn Zdrój
1:2
Jeziorak Szczecin
Orzeł Wałcz
3:1
Vineta Wolin
Flota Świnoujście
1:0
GKS Leśnik Manowo
Błękitni II Stargard Szczeciński
4:0
Olimp Gościno
Sokół Karlino
2:0
Ina Goleniów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
0:0
Flota Świnoujście
Vineta Wolin
3:0
Darłovia Darłowo
Hutnik Szczecin
1:1
Biali Sądów
Dąb Dębno
4:3
MKP Szczecinek
Jeziorak Szczecin
0:2
Orzeł Wałcz
Zefir Wyszewo
1:1
Sokół Karlino
Olimp Gościno
3:2
Chemik Police
Wieża Postomino
7:1
Pogoń Połczyn Zdrój
GKS Leśnik Manowo
2:2
Błękitni II Stargard Szczeciński
Ina Goleniów
5:3
Rasel Dygowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
4:1
GKS Leśnik Manowo
Orzeł Wałcz
0:2
Darłovia Darłowo
MKP Szczecinek
0:3
Hutnik Szczecin
Pogoń Połczyn Zdrój
1:4
Dąb Dębno
Jeziorak Szczecin
2:1
Wieża Postomino
Błękitni II Stargard Szczeciński
0:4
Gwardia Koszalin
Sokół Karlino
0:1
Olimp Gościno
Flota Świnoujście
1:1
Vineta Wolin
Biali Sądów
5:1
Ina Goleniów
Rasel Dygowo
2:1
Zefir Wyszewo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
2:0
Chemik Police
GKS Leśnik Manowo
4:1
Sokół Karlino
Olimp Gościno
2:1
Rasel Dygowo
Darłovia Darłowo
0:3
Flota Świnoujście
Hutnik Szczecin
3:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Wieża Postomino
1:1
Orzeł Wałcz
Vineta Wolin
4:0
Błękitni II Stargard Szczeciński
Ina Goleniów
0:5
MKP Szczecinek
Zefir Wyszewo
1:3
Biali Sądów
Dąb Dębno
4:1
Jeziorak Szczecin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
0:0
Gwardia Koszalin
Rasel Dygowo
1:3
GKS Leśnik Manowo
Chemik Police
0:7
Vineta Wolin
MKP Szczecinek
6:0
Zefir Wyszewo
Pogoń Połczyn Zdrój
1:2
Ina Goleniów
Wieża Postomino
3:4
Dąb Dębno
Jeziorak Szczecin
2:5
Hutnik Szczecin
Biali Sądów
3:0
Olimp Gościno
Orzeł Wałcz
1:1
Flota Świnoujście
Błękitni II Stargard Szczeciński
2:2
Darłovia Darłowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
- : -
Rasel Dygowo
GKS Leśnik Manowo
- : -
Biali Sądów
Vineta Wolin
- : -
Sokół Karlino
Darłovia Darłowo
- : -
Chemik Police
Hutnik Szczecin
- : -
Wieża Postomino
Ina Goleniów
- : -
Jeziorak Szczecin
Olimp Gościno
- : -
MKP Szczecinek
Zefir Wyszewo
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
Flota Świnoujście
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Dąb Dębno
- : -
Orzeł Wałcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
- : -
Flota Świnoujście
MKP Szczecinek
- : -
GKS Leśnik Manowo
Pogoń Połczyn Zdrój
- : -
Olimp Gościno
Wieża Postomino
- : -
Ina Goleniów
Jeziorak Szczecin
- : -
Zefir Wyszewo
Biali Sądów
- : -
Gwardia Koszalin
Orzeł Wałcz
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Sokół Karlino
- : -
Darłovia Darłowo
Rasel Dygowo
- : -
Vineta Wolin
Dąb Dębno
- : -
Hutnik Szczecin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
Darłovia Darłowo
- : -
Rasel Dygowo
Hutnik Szczecin
- : -
Orzeł Wałcz
Zefir Wyszewo
- : -
Wieża Postomino
Ina Goleniów
- : -
Dąb Dębno
Vineta Wolin
- : -
Biali Sądów
Flota Świnoujście
- : -
Sokół Karlino
Olimp Gościno
- : -
Jeziorak Szczecin
Gwardia Koszalin
- : -
MKP Szczecinek
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Chemik Police
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
- : -
Olimp Gościno
Biali Sądów
- : -
Darłovia Darłowo
Hutnik Szczecin
- : -
Ina Goleniów
Dąb Dębno
- : -
Zefir Wyszewo
Pogoń Połczyn Zdrój
- : -
Gwardia Koszalin
Jeziorak Szczecin
- : -
GKS Leśnik Manowo
Sokół Karlino
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Rasel Dygowo
- : -
Flota Świnoujście
Orzeł Wałcz
- : -
Chemik Police
MKP Szczecinek
- : -
Vineta Wolin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
- : -
Biali Sądów
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Rasel Dygowo
Ina Goleniów
- : -
Orzeł Wałcz
Vineta Wolin
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
Zefir Wyszewo
- : -
Hutnik Szczecin
Darłovia Darłowo
- : -
MKP Szczecinek
Olimp Gościno
- : -
Dąb Dębno
GKS Leśnik Manowo
- : -
Wieża Postomino
Gwardia Koszalin
- : -
Jeziorak Szczecin
Chemik Police
- : -
Sokół Karlino
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
- : -
Gwardia Koszalin
Biali Sądów
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Ina Goleniów
- : -
Zefir Wyszewo
Hutnik Szczecin
- : -
Olimp Gościno
Dąb Dębno
- : -
GKS Leśnik Manowo
Pogoń Połczyn Zdrój
- : -
Darłovia Darłowo
Jeziorak Szczecin
- : -
Vineta Wolin
Rasel Dygowo
- : -
Chemik Police
Orzeł Wałcz
- : -
Sokół Karlino
MKP Szczecinek
- : -
Flota Świnoujście
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
MKP Szczecinek
Vineta Wolin
- : -
Wieża Postomino
Zefir Wyszewo
- : -
Orzeł Wałcz
Sokół Karlino
- : -
Rasel Dygowo
Darłovia Darłowo
- : -
Jeziorak Szczecin
Olimp Gościno
- : -
Ina Goleniów
GKS Leśnik Manowo
- : -
Hutnik Szczecin
Gwardia Koszalin
- : -
Dąb Dębno
Chemik Police
- : -
Biali Sądów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
- : -
Darłovia Darłowo
Biali Sądów
- : -
Sokół Karlino
Ina Goleniów
- : -
GKS Leśnik Manowo
Hutnik Szczecin
- : -
Gwardia Koszalin
Dąb Dębno
- : -
Vineta Wolin
Pogoń Połczyn Zdrój
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Jeziorak Szczecin
- : -
Flota Świnoujście
Zefir Wyszewo
- : -
Olimp Gościno
Orzeł Wałcz
- : -
Rasel Dygowo
MKP Szczecinek
- : -
Chemik Police
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
- : -
Wieża Postomino
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Jeziorak Szczecin
Vineta Wolin
- : -
Hutnik Szczecin
Sokół Karlino
- : -
MKP Szczecinek
Rasel Dygowo
- : -
Biali Sądów
Darłovia Darłowo
- : -
Dąb Dębno
Olimp Gościno
- : -
Orzeł Wałcz
GKS Leśnik Manowo
- : -
Zefir Wyszewo
Gwardia Koszalin
- : -
Ina Goleniów
Chemik Police
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Ina Goleniów
- : -
Vineta Wolin
Hutnik Szczecin
- : -
Darłovia Darłowo
Dąb Dębno
- : -
Flota Świnoujście
Pogoń Połczyn Zdrój
- : -
Sokół Karlino
Jeziorak Szczecin
- : -
Chemik Police
Zefir Wyszewo
- : -
Gwardia Koszalin
Olimp Gościno
- : -
GKS Leśnik Manowo
Orzeł Wałcz
- : -
Biali Sądów
MKP Szczecinek
- : -
Rasel Dygowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
- : -
Hutnik Szczecin
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Dąb Dębno
Biali Sądów
- : -
MKP Szczecinek
Vineta Wolin
- : -
Zefir Wyszewo
Sokół Karlino
- : -
Jeziorak Szczecin
Rasel Dygowo
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
Darłovia Darłowo
- : -
Ina Goleniów
GKS Leśnik Manowo
- : -
Orzeł Wałcz
Gwardia Koszalin
- : -
Olimp Gościno
Chemik Police
- : -
Wieża Postomino
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?