Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
0:0
Orzeł Wałcz
Hutnik Szczecin
0:6
Błękitni II Stargard Szczeciński
Darłovia Darłowo
1:2
Rasel Dygowo
GKS Leśnik Manowo
3:1
MKP Szczecinek
Sparta Węgorzyno
2:1
Sokół Karlino
Iskierka Szczecin
4:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Olimp Gościno
1:1
Intermarche-Rega Trzebiatów
Ina Goleniów
4:1
Gryf Kamień Pomorski
Flota Świnoujście
3:1
Vineta Wolin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel Dygowo
2:0
GKS Leśnik Manowo
Sokół Karlino
0:1
Darłovia Darłowo
Gryf Kamień Pomorski
2:2
Flota Świnoujście
Lech Czaplinek
1:2
Olimp Gościno
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:5
Hutnik Szczecin
Orzeł Wałcz
1:1
MKP Szczecinek
Intermarche-Rega Trzebiatów
0:3
Ina Goleniów
Błękitni II Stargard Szczeciński
5:0
Sparta Węgorzyno
Vineta Wolin
2:2
Iskierka Szczecin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskierka Szczecin
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Sparta Węgorzyno
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Hutnik Szczecin
- : -
Vineta Wolin
Darłovia Darłowo
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
GKS Leśnik Manowo
- : -
Sokół Karlino
Flota Świnoujście
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Olimp Gościno
- : -
Orzeł Wałcz
Ina Goleniów
- : -
Lech Czaplinek
MKP Szczecinek
- : -
Rasel Dygowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
- : -
Rasel Dygowo
Lech Czaplinek
- : -
Flota Świnoujście
Olimp Gościno
- : -
Ina Goleniów
Sokół Karlino
- : -
MKP Szczecinek
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Darłovia Darłowo
Vineta Wolin
- : -
Sparta Węgorzyno
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Hutnik Szczecin
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
GKS Leśnik Manowo
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Iskierka Szczecin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczecin
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Darłovia Darłowo
- : -
Vineta Wolin
Sparta Węgorzyno
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Rasel Dygowo
- : -
Sokół Karlino
Flota Świnoujście
- : -
Olimp Gościno
Ina Goleniów
- : -
Orzeł Wałcz
MKP Szczecinek
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
GKS Leśnik Manowo
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Iskierka Szczecin
- : -
Lech Czaplinek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Darłovia Darłowo
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Sparta Węgorzyno
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
MKP Szczecinek
Orzeł Wałcz
- : -
Sokół Karlino
Lech Czaplinek
- : -
Hutnik Szczecin
Vineta Wolin
- : -
GKS Leśnik Manowo
Ina Goleniów
- : -
Flota Świnoujście
Olimp Gościno
- : -
Iskierka Szczecin
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Rasel Dygowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
GKS Leśnik Manowo
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Rasel Dygowo
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Sparta Węgorzyno
- : -
Lech Czaplinek
Hutnik Szczecin
- : -
Olimp Gościno
Darłovia Darłowo
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Flota Świnoujście
- : -
Orzeł Wałcz
Iskierka Szczecin
- : -
Ina Goleniów
MKP Szczecinek
- : -
Vineta Wolin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Sokół Karlino
Gryf Kamień Pomorski
- : -
MKP Szczecinek
Flota Świnoujście
- : -
Iskierka Szczecin
Orzeł Wałcz
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Olimp Gościno
- : -
Sparta Węgorzyno
Vineta Wolin
- : -
Rasel Dygowo
Ina Goleniów
- : -
Hutnik Szczecin
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
GKS Leśnik Manowo
Lech Czaplinek
- : -
Darłovia Darłowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
- : -
Vineta Wolin
GKS Leśnik Manowo
- : -
Lech Czaplinek
Hutnik Szczecin
- : -
Flota Świnoujście
Darłovia Darłowo
- : -
Olimp Gościno
Sparta Węgorzyno
- : -
Ina Goleniów
Rasel Dygowo
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Iskierka Szczecin
- : -
Orzeł Wałcz
MKP Szczecinek
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Rasel Dygowo
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Sokół Karlino
Flota Świnoujście
- : -
Sparta Węgorzyno
Lech Czaplinek
- : -
MKP Szczecinek
Olimp Gościno
- : -
GKS Leśnik Manowo
Vineta Wolin
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Ina Goleniów
- : -
Darłovia Darłowo
Iskierka Szczecin
- : -
Hutnik Szczecin
Orzeł Wałcz
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
GKS Leśnik Manowo
- : -
Ina Goleniów
Hutnik Szczecin
- : -
Orzeł Wałcz
Darłovia Darłowo
- : -
Flota Świnoujście
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Vineta Wolin
MKP Szczecinek
- : -
Olimp Gościno
Sparta Węgorzyno
- : -
Iskierka Szczecin
Rasel Dygowo
- : -
Lech Czaplinek
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczecin
- : -
Sparta Węgorzyno
Orzeł Wałcz
- : -
Vineta Wolin
Lech Czaplinek
- : -
Sokół Karlino
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Ina Goleniów
- : -
MKP Szczecinek
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Flota Świnoujście
- : -
GKS Leśnik Manowo
Olimp Gościno
- : -
Rasel Dygowo
Iskierka Szczecin
- : -
Darłovia Darłowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
- : -
Olimp Gościno
GKS Leśnik Manowo
- : -
Iskierka Szczecin
Darłovia Darłowo
- : -
Hutnik Szczecin
Rasel Dygowo
- : -
Ina Goleniów
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
MKP Szczecinek
- : -
Flota Świnoujście
Sparta Węgorzyno
- : -
Orzeł Wałcz
Vineta Wolin
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Lech Czaplinek
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczecin
- : -
GKS Leśnik Manowo
Iskierka Szczecin
- : -
MKP Szczecinek
Orzeł Wałcz
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Lech Czaplinek
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Ina Goleniów
- : -
Sokół Karlino
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Vineta Wolin
Olimp Gościno
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Sparta Węgorzyno
- : -
Darłovia Darłowo
Flota Świnoujście
- : -
Rasel Dygowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
- : -
Flota Świnoujście
GKS Leśnik Manowo
- : -
Sparta Węgorzyno
MKP Szczecinek
- : -
Hutnik Szczecin
Darłovia Darłowo
- : -
Orzeł Wałcz
Rasel Dygowo
- : -
Iskierka Szczecin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Olimp Gościno
Vineta Wolin
- : -
Lech Czaplinek
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Ina Goleniów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczecin
- : -
Rasel Dygowo
Iskierka Szczecin
- : -
Sokół Karlino
Orzeł Wałcz
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Lech Czaplinek
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Darłovia Darłowo
- : -
GKS Leśnik Manowo
Ina Goleniów
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Flota Świnoujście
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Olimp Gościno
- : -
Vineta Wolin
Sparta Węgorzyno
- : -
MKP Szczecinek
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
- : -
Hutnik Szczecin
GKS Leśnik Manowo
- : -
Orzeł Wałcz
MKP Szczecinek
- : -
Darłovia Darłowo
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Lech Czaplinek
Rasel Dygowo
- : -
Sparta Węgorzyno
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Flota Świnoujście
Vineta Wolin
- : -
Ina Goleniów
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Olimp Gościno
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Iskierka Szczecin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?