Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Szczecinek
3:1
Osadnik Myślibórz
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:1
Olimp Gościno
Sokół Karlino
2:1
GKS Leśnik Manowo
Jeziorak Szczecin
3:0
Hutnik Szczecin
Morzycko Moryń
4:2
Sparta Węgorzyno
Gryf Polanów
2:1
Rasel Dygowo
Gryf Kamień Pomorski
2:1
Vineta Wolin
Ina Goleniów
2:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Iskra Białogard
0:0
Bałtyk Koszalin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Vineta Wolin
0:1
Sokół Karlino
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:1
Gryf Polanów
Hutnik Szczecin
4:3
Gryf Kamień Pomorski
Bałtyk Koszalin
5:0
GKS Leśnik Manowo
Olimp Gościno
2:0
Jeziorak Szczecin
Rasel Dygowo
0:1
Morzycko Moryń
Osadnik Myślibórz
0:2
Ina Goleniów
Sparta Węgorzyno
0:4
Intermarche-Rega Trzebiatów
Iskra Białogard
0:3
MKP Szczecinek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel Dygowo
2:2
Intermarche-Rega Trzebiatów
Gryf Kamień Pomorski
0:1
Olimp Gościno
Ina Goleniów
5:1
Iskra Białogard
Gryf Polanów
4:1
Osadnik Myślibórz
Morzycko Moryń
2:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
GKS Leśnik Manowo
0:0
Vineta Wolin
MKP Szczecinek
0:1
Bałtyk Koszalin
Jeziorak Szczecin
0:0
Sparta Węgorzyno
Sokół Karlino
1:4
Hutnik Szczecin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
2:1
Vineta Wolin
Osadnik Myślibórz
0:1
Morzycko Moryń
Olimp Gościno
1:2
Sokół Karlino
Sparta Węgorzyno
2:2
Gryf Kamień Pomorski
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:3
Intermarche-Rega Trzebiatów
Hutnik Szczecin
3:2
GKS Leśnik Manowo
MKP Szczecinek
2:0
Ina Goleniów
Iskra Białogard
0:0
Gryf Polanów
Jeziorak Szczecin
2:1
Rasel Dygowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
3:2
Sparta Węgorzyno
Jeziorak Szczecin
3:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
GKS Leśnik Manowo
4:2
Olimp Gościno
Vineta Wolin
2:2
Hutnik Szczecin
Ina Goleniów
1:3
Bałtyk Koszalin
Morzycko Moryń
0:1
Iskra Białogard
Gryf Polanów
0:3
MKP Szczecinek
Gryf Kamień Pomorski
1:0
Rasel Dygowo
Intermarche-Rega Trzebiatów
1:2
Osadnik Myślibórz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
3:1
GKS Leśnik Manowo
Ina Goleniów
4:1
Gryf Polanów
Bałtyk Koszalin
1:3
Hutnik Szczecin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:2
Gryf Kamień Pomorski
Olimp Gościno
0:0
Vineta Wolin
MKP Szczecinek
1:2
Morzycko Moryń
Osadnik Myślibórz
0:4
Jeziorak Szczecin
Iskra Białogard
0:2
Intermarche-Rega Trzebiatów
Rasel Dygowo
2:0
Sokół Karlino
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
1:1
Bałtyk Koszalin
GKS Leśnik Manowo
3:2
Rasel Dygowo
Vineta Wolin
7:1
Sparta Węgorzyno
Morzycko Moryń
6:1
Ina Goleniów
Gryf Kamień Pomorski
6:2
Osadnik Myślibórz
Intermarche-Rega Trzebiatów
1:3
MKP Szczecinek
Sokół Karlino
1:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Hutnik Szczecin
2:2
Olimp Gościno
Iskra Białogard
0:3
Jeziorak Szczecin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
0:4
Morzycko Moryń
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:2
GKS Leśnik Manowo
Sparta Węgorzyno
4:1
Hutnik Szczecin
Bałtyk Koszalin
3:0
Olimp Gościno
Ina Goleniów
2:4
Intermarche-Rega Trzebiatów
Osadnik Myślibórz
2:3
Sokół Karlino
Rasel Dygowo
0:3
Vineta Wolin
MKP Szczecinek
0:1
Jeziorak Szczecin
Iskra Białogard
1:3
Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczecin
1:0
Rasel Dygowo
GKS Leśnik Manowo
2:1
Osadnik Myślibórz
Jeziorak Szczecin
0:1
Ina Goleniów
Vineta Wolin
0:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Morzycko Moryń
0:2
Bałtyk Koszalin
Olimp Gościno
1:1
Sparta Węgorzyno
Intermarche-Rega Trzebiatów
4:1
Gryf Polanów
Gryf Kamień Pomorski
2:3
MKP Szczecinek
Sokół Karlino
0:0
Iskra Białogard
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polski Cukier Kluczevia Stargard
0:2
Hutnik Szczecin
Osadnik Myślibórz
0:3
Vineta Wolin
Gryf Polanów
1:0
Jeziorak Szczecin
Ina Goleniów
3:1
Gryf Kamień Pomorski
MKP Szczecinek
1:2
Sokół Karlino
Morzycko Moryń
3:1
Intermarche-Rega Trzebiatów
Rasel Dygowo
5:1
Olimp Gościno
Bałtyk Koszalin
2:1
Sparta Węgorzyno
Iskra Białogard
3:0
GKS Leśnik Manowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Szczecin
1:3
Morzycko Moryń
Hutnik Szczecin
2:0
Osadnik Myślibórz
GKS Leśnik Manowo
2:0
MKP Szczecinek
Olimp Gościno
0:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Sparta Węgorzyno
3:0
Rasel Dygowo
Vineta Wolin
5:0
Iskra Białogard
Intermarche-Rega Trzebiatów
0:2
Bałtyk Koszalin
Gryf Kamień Pomorski
1:0
Gryf Polanów
Sokół Karlino
1:1
Ina Goleniów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Goleniów
0:1
GKS Leśnik Manowo
Polski Cukier Kluczevia Stargard
5:1
Sparta Węgorzyno
Osadnik Myślibórz
2:3
Olimp Gościno
Iskra Białogard
3:1
Hutnik Szczecin
Morzycko Moryń
2:0
Gryf Kamień Pomorski
Gryf Polanów
0:1
Sokół Karlino
MKP Szczecinek
1:4
Vineta Wolin
Intermarche-Rega Trzebiatów
3:4
Jeziorak Szczecin
Bałtyk Koszalin
1:1
Rasel Dygowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
2:2
Gryf Polanów
Hutnik Szczecin
0:1
MKP Szczecinek
Rasel Dygowo
1:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Jeziorak Szczecin
1:2
Bałtyk Koszalin
Sparta Węgorzyno
3:1
Osadnik Myślibórz
Vineta Wolin
2:1
Ina Goleniów
Olimp Gościno
0:0
Iskra Białogard
Gryf Kamień Pomorski
5:0
Intermarche-Rega Trzebiatów
Sokół Karlino
1:1
Morzycko Moryń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Intermarche-Rega Trzebiatów
1:0
Sokół Karlino
Ina Goleniów
4:1
Hutnik Szczecin
Morzycko Moryń
1:1
GKS Leśnik Manowo
Osadnik Myślibórz
1:4
Rasel Dygowo
Gryf Polanów
1:0
Vineta Wolin
Jeziorak Szczecin
4:1
Gryf Kamień Pomorski
MKP Szczecinek
1:0
Olimp Gościno
Iskra Białogard
5:1
Sparta Węgorzyno
Bałtyk Koszalin
1:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
0:0
Intermarche-Rega Trzebiatów
Hutnik Szczecin
3:1
Gryf Polanów
Sparta Węgorzyno
2:3
MKP Szczecinek
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:0
Osadnik Myślibórz
Olimp Gościno
0:0
Ina Goleniów
Vineta Wolin
0:2
Morzycko Moryń
Gryf Kamień Pomorski
1:3
Bałtyk Koszalin
Rasel Dygowo
0:0
Iskra Białogard
Sokół Karlino
1:0
Jeziorak Szczecin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
3:0*
Osadnik Myślibórz
Gryf Polanów
1:0
Olimp Gościno
Ina Goleniów
0:2
Sparta Węgorzyno
MKP Szczecinek
1:0
Rasel Dygowo
Intermarche-Rega Trzebiatów
4:1
Vineta Wolin
Morzycko Moryń
1:3
Hutnik Szczecin
Jeziorak Szczecin
2:3
GKS Leśnik Manowo
Iskra Białogard
0:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Gryf Kamień Pomorski
2:0
Sokół Karlino
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel Dygowo
2:1
Ina Goleniów
GKS Leśnik Manowo
4:1
Gryf Kamień Pomorski
Osadnik Myślibórz
1:2
Iskra Białogard
Olimp Gościno
0:1
Morzycko Moryń
Sparta Węgorzyno
0:2
Gryf Polanów
Vineta Wolin
3:2
Jeziorak Szczecin
Sokół Karlino
0:3
Bałtyk Koszalin
Hutnik Szczecin
1:4
Intermarche-Rega Trzebiatów
Polski Cukier Kluczevia Stargard
0:0
MKP Szczecinek
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczecin
4:0
Jeziorak Szczecin
Bałtyk Koszalin
2:0
Iskra Białogard
GKS Leśnik Manowo
0:3
Sokół Karlino
Polski Cukier Kluczevia Stargard
0:2
Ina Goleniów
Rasel Dygowo
2:1
Gryf Polanów
Vineta Wolin
1:0
Gryf Kamień Pomorski
Olimp Gościno
5:2
Intermarche-Rega Trzebiatów
Sparta Węgorzyno
2:3
Morzycko Moryń
Osadnik Myślibórz
0:0
MKP Szczecinek
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Kamień Pomorski
4:1
Hutnik Szczecin
Sokół Karlino
1:1
Vineta Wolin
GKS Leśnik Manowo
0:2
Bałtyk Koszalin
Jeziorak Szczecin
1:3
Olimp Gościno
Ina Goleniów
0:0
Osadnik Myślibórz
MKP Szczecinek
1:0
Iskra Białogard
Gryf Polanów
0:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:2
Sparta Węgorzyno
Morzycko Moryń
3:1
Rasel Dygowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
5:1
MKP Szczecinek
Polski Cukier Kluczevia Stargard
0:0
Morzycko Moryń
Vineta Wolin
2:2
GKS Leśnik Manowo
Iskra Białogard
0:4
Ina Goleniów
Olimp Gościno
2:0
Gryf Polanów
Sparta Węgorzyno
1:2
Jeziorak Szczecin
Intermarche-Rega Trzebiatów
3:2
Rasel Dygowo
Osadnik Myślibórz
0:1
Gryf Kamień Pomorski
Hutnik Szczecin
0:2
Sokół Karlino
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel Dygowo
4:0
Jeziorak Szczecin
GKS Leśnik Manowo
0:0
Hutnik Szczecin
Gryf Polanów
2:1
Iskra Białogard
Sokół Karlino
1:1
Olimp Gościno
Vineta Wolin
1:1
Bałtyk Koszalin
Gryf Kamień Pomorski
3:5
Sparta Węgorzyno
Ina Goleniów
0:0
MKP Szczecinek
Intermarche-Rega Trzebiatów
1:4
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Morzycko Moryń
4:0
Osadnik Myślibórz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczecin
0:3
Vineta Wolin
Bałtyk Koszalin
3:0
Ina Goleniów
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:1
Jeziorak Szczecin
Olimp Gościno
0:1
GKS Leśnik Manowo
Rasel Dygowo
1:0
Gryf Kamień Pomorski
Sparta Węgorzyno
3:1
Sokół Karlino
Osadnik Myślibórz
0:1
Intermarche-Rega Trzebiatów
MKP Szczecinek
0:0
Gryf Polanów
Iskra Białogard
2:0
Morzycko Moryń
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
7:0
Hutnik Szczecin
GKS Leśnik Manowo
2:1
Sparta Węgorzyno
Vineta Wolin
2:0
Olimp Gościno
Gryf Polanów
0:0
Ina Goleniów
Rasel Dygowo
1:2
Sokół Karlino
Jeziorak Szczecin
3:2
Osadnik Myślibórz
Morzycko Moryń
3:2
MKP Szczecinek
Intermarche-Rega Trzebiatów
6:0
Iskra Białogard
Gryf Kamień Pomorski
2:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Szczecinek
0:3
Intermarche-Rega Trzebiatów
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:1
Sokół Karlino
Rasel Dygowo
1:0
GKS Leśnik Manowo
Jeziorak Szczecin
0:0
Iskra Białogard
Sparta Węgorzyno
1:4
Vineta Wolin
Ina Goleniów
2:1
Morzycko Moryń
Bałtyk Koszalin
4:0
Gryf Polanów
Osadnik Myślibórz
1:1
Gryf Kamień Pomorski
Olimp Gościno
4:0
Hutnik Szczecin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczecin
3:2
Sparta Węgorzyno
Sokół Karlino
7:3
Osadnik Myślibórz
Vineta Wolin
1:0
Rasel Dygowo
GKS Leśnik Manowo
2:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Jeziorak Szczecin
0:3
MKP Szczecinek
Olimp Gościno
2:3
Bałtyk Koszalin
Intermarche-Rega Trzebiatów
1:1
Ina Goleniów
Gryf Kamień Pomorski
3:1
Iskra Białogard
Morzycko Moryń
1:1
Gryf Polanów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:0
Vineta Wolin
Bałtyk Koszalin
3:0*
Morzycko Moryń
MKP Szczecinek
0:1
Gryf Kamień Pomorski
Gryf Polanów
5:1
Intermarche-Rega Trzebiatów
Sparta Węgorzyno
2:0
Olimp Gościno
Osadnik Myślibórz
3:4
GKS Leśnik Manowo
Rasel Dygowo
3:0
Hutnik Szczecin
Iskra Białogard
1:2
Sokół Karlino
Ina Goleniów
2:0
Jeziorak Szczecin
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczecin
1:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Vineta Wolin
1:1
Osadnik Myślibórz
Jeziorak Szczecin
0:2
Gryf Polanów
Sparta Węgorzyno
0:7
Bałtyk Koszalin
GKS Leśnik Manowo
2:3
Iskra Białogard
Sokół Karlino
1:1
MKP Szczecinek
Intermarche-Rega Trzebiatów
3:1
Morzycko Moryń
Olimp Gościno
2:2
Rasel Dygowo
Gryf Kamień Pomorski
0:0
Ina Goleniów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
9:1
Intermarche-Rega Trzebiatów
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:1
Olimp Gościno
MKP Szczecinek
5:1
GKS Leśnik Manowo
Iskra Białogard
2:4
Vineta Wolin
Rasel Dygowo
4:1
Sparta Węgorzyno
Ina Goleniów
2:1
Sokół Karlino
Osadnik Myślibórz
2:1
Hutnik Szczecin
Morzycko Moryń
6:0
Jeziorak Szczecin
Gryf Polanów
1:3
Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel Dygowo
2:1
Bałtyk Koszalin
Vineta Wolin
1:2
MKP Szczecinek
Gryf Kamień Pomorski
2:2
Morzycko Moryń
Jeziorak Szczecin
4:1
Intermarche-Rega Trzebiatów
Sparta Węgorzyno
2:4
Polski Cukier Kluczevia Stargard
GKS Leśnik Manowo
0:0
Ina Goleniów
Olimp Gościno
4:0
Osadnik Myślibórz
Sokół Karlino
0:2
Gryf Polanów
Hutnik Szczecin
1:0
Iskra Białogard
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Białogard
1:3
Olimp Gościno
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:3
Gryf Kamień Pomorski
MKP Szczecinek
6:2
Hutnik Szczecin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:3
Rasel Dygowo
Gryf Polanów
1:0
GKS Leśnik Manowo
Ina Goleniów
0:0
Vineta Wolin
Osadnik Myślibórz
1:0
Sparta Węgorzyno
Bałtyk Koszalin
4:0
Jeziorak Szczecin
Morzycko Moryń
1:3
Sokół Karlino
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
1:1
Morzycko Moryń
Olimp Gościno
6:1
MKP Szczecinek
Rasel Dygowo
2:3
Osadnik Myślibórz
Sokół Karlino
1:1
Intermarche-Rega Trzebiatów
Sparta Węgorzyno
4:1
Iskra Białogard
Hutnik Szczecin
1:4
Ina Goleniów
Vineta Wolin
4:1
Gryf Polanów
Gryf Kamień Pomorski
5:0
Jeziorak Szczecin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:7
Bałtyk Koszalin
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Szczecin
3:3
Sokół Karlino
Bałtyk Koszalin
4:0
Gryf Kamień Pomorski
Ina Goleniów
1:0
Olimp Gościno
Osadnik Myślibórz
1:3
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Gryf Polanów
3:2
Hutnik Szczecin
Iskra Białogard
1:0
Rasel Dygowo
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:1
GKS Leśnik Manowo
MKP Szczecinek
10:0
Sparta Węgorzyno
Morzycko Moryń
0:2
Vineta Wolin
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
3:6
Gryf Kamień Pomorski
Polski Cukier Kluczevia Stargard
5:1
Iskra Białogard
Sparta Węgorzyno
3:0
Ina Goleniów
Vineta Wolin
0:0
Intermarche-Rega Trzebiatów
Rasel Dygowo
2:0
MKP Szczecinek
GKS Leśnik Manowo
3:1
Jeziorak Szczecin
Osadnik Myślibórz
1:3
Bałtyk Koszalin
Olimp Gościno
1:1
Gryf Polanów
Hutnik Szczecin
2:5
Morzycko Moryń
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
6:0
Sokół Karlino
Iskra Białogard
1:2
Osadnik Myślibórz
Morzycko Moryń
1:1
Olimp Gościno
Gryf Polanów
0:1
Sparta Węgorzyno
Jeziorak Szczecin
1:4
Vineta Wolin
Gryf Kamień Pomorski
1:1
GKS Leśnik Manowo
Ina Goleniów
3:1
Rasel Dygowo
MKP Szczecinek
3:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Intermarche-Rega Trzebiatów
8:0
Hutnik Szczecin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?