Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
7:1
Radew Białogórzyno
Wrzos Wrzosowo
1:0
Płomień Myślino
Jantar Siemyśl
0:3*
Saturn Mielno
Fala ABFROST Gąski
7:1
Zawisza Grzmiąca
Wieża Postomino
6:0
Bajgiel Będzino
Darpol Barzowice
1:3
Pomorzanin Slawoborze
Błękitni Stary Jarosław
3:2
Grom Świelino
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Mielno
4:0
Darpol Barzowice
Bajgiel Będzino
3:7
Darłovia Darłowo
Radew Białogórzyno
1:2
Wrzos Wrzosowo
Płomień Myślino
1:3
Błękitni Stary Jarosław
Grom Świelino
4:2
Jantar Siemyśl
Zawisza Grzmiąca
3:2
Pomorzanin Slawoborze
Fala ABFROST Gąski
1:5
Wieża Postomino
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
7:1
Fala ABFROST Gąski
Wrzos Wrzosowo
3:5
Bajgiel Będzino
Darpol Barzowice
0:3
Grom Świelino
Pomorzanin Slawoborze
1:2
Saturn Mielno
Jantar Siemyśl
0:2
Płomień Myślino
Zawisza Grzmiąca
2:2
Wieża Postomino
Błękitni Stary Jarosław
5:0
Radew Białogórzyno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Mielno
3:0*
Zawisza Grzmiąca
Bajgiel Będzino
2:2
Błękitni Stary Jarosław
Płomień Myślino
3:0*
Darpol Barzowice
Grom Świelino
3:3
Pomorzanin Slawoborze
Fala ABFROST Gąski
4:2
Wrzos Wrzosowo
Radew Białogórzyno
6:2
Jantar Siemyśl
Wieża Postomino
3:3
Darłovia Darłowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
13:1
Zawisza Grzmiąca
Wrzos Wrzosowo
3:7
Wieża Postomino
Saturn Mielno
0:1
Grom Świelino
Radew Białogórzyno
8:0
Darpol Barzowice
Pomorzanin Slawoborze
6:0
Płomień Myślino
Jantar Siemyśl
3:5
Bajgiel Będzino
Błękitni Stary Jarosław
2:1
Fala ABFROST Gąski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
3:0*
Wrzos Wrzosowo
Bajgiel Będzino
7:2
Darpol Barzowice
Radew Białogórzyno
3:1
Pomorzanin Slawoborze
Płomień Myślino
4:2
Saturn Mielno
Zawisza Grzmiąca
3:0
Grom Świelino
Wieża Postomino
7:2
Błękitni Stary Jarosław
Fala ABFROST Gąski
8:0
Jantar Siemyśl
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stary Jarosław
1:0
Darłovia Darłowo
Darpol Barzowice
1:2
Fala ABFROST Gąski
Wrzos Wrzosowo
7:3
Zawisza Grzmiąca
Saturn Mielno
8:0
Radew Białogórzyno
Grom Świelino
3:1
Płomień Myślino
Pomorzanin Slawoborze
1:0
Bajgiel Będzino
Jantar Siemyśl
2:4
Wieża Postomino
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Radew Białogórzyno
2:1
Grom Świelino
Bajgiel Będzino
1:3
Saturn Mielno
Darłovia Darłowo
3:0*
Jantar Siemyśl
Wrzos Wrzosowo
2:1
Błękitni Stary Jarosław
Fala ABFROST Gąski
6:1
Pomorzanin Slawoborze
Wieża Postomino
5:0
Darpol Barzowice
Zawisza Grzmiąca
3:0
Płomień Myślino
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Slawoborze
4:2
Wieża Postomino
Jantar Siemyśl
3:4
Wrzos Wrzosowo
Darpol Barzowice
0:3*
Darłovia Darłowo
Saturn Mielno
0:2
Fala ABFROST Gąski
Płomień Myślino
1:1
Radew Białogórzyno
Grom Świelino
0:2
Bajgiel Będzino
Błękitni Stary Jarosław
0:1
Zawisza Grzmiąca
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
2:3
Pomorzanin Slawoborze
Wrzos Wrzosowo
5:2
Darpol Barzowice
Bajgiel Będzino
5:1
Płomień Myślino
Zawisza Grzmiąca
5:2
Radew Białogórzyno
Wieża Postomino
3:3
Saturn Mielno
Błękitni Stary Jarosław
3:0
Jantar Siemyśl
Fala ABFROST Gąski
2:1
Grom Świelino
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Darpol Barzowice
3:3
Błękitni Stary Jarosław
Jantar Siemyśl
1:5
Zawisza Grzmiąca
Darłovia Darłowo
1:1
Saturn Mielno
Radew Białogórzyno
2:2
Bajgiel Będzino
Płomień Myślino
1:5
Fala ABFROST Gąski
Grom Świelino
1:2
Wieża Postomino
Pomorzanin Slawoborze
2:2
Wrzos Wrzosowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
6:0
Grom Świelino
Wrzos Wrzosowo
0:1
Saturn Mielno
Zawisza Grzmiąca
2:2
Bajgiel Będzino
Fala ABFROST Gąski
3:1
Radew Białogórzyno
Błękitni Stary Jarosław
0:0
Pomorzanin Slawoborze
Wieża Postomino
3:0*
Płomień Myślino
Jantar Siemyśl
6:1
Darpol Barzowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Mielno
6:2
Błękitni Stary Jarosław
Bajgiel Będzino
2:2
Fala ABFROST Gąski
Radew Białogórzyno
3:5
Wieża Postomino
Płomień Myślino
1:0
Darłovia Darłowo
Grom Świelino
5:1
Wrzos Wrzosowo
Zawisza Grzmiąca
5:1
Darpol Barzowice
Pomorzanin Slawoborze
4:0
Jantar Siemyśl
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Mielno
7:1
Jantar Siemyśl
Bajgiel Będzino
0:4
Wieża Postomino
Radew Białogórzyno
0:5
Darłovia Darłowo
Płomień Myślino
1:4
Wrzos Wrzosowo
Grom Świelino
0:3*
Błękitni Stary Jarosław
Pomorzanin Slawoborze
10:1
Darpol Barzowice
Zawisza Grzmiąca
2:2
Fala ABFROST Gąski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Darpol Barzowice
0:9
Saturn Mielno
Błękitni Stary Jarosław
5:1
Płomień Myślino
Darłovia Darłowo
3:1
Bajgiel Będzino
Wrzos Wrzosowo
3:1
Radew Białogórzyno
Jantar Siemyśl
5:4
Grom Świelino
Wieża Postomino
4:0
Fala ABFROST Gąski
Pomorzanin Slawoborze
1:1
Zawisza Grzmiąca
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Mielno
4:0
Pomorzanin Slawoborze
Radew Białogórzyno
0:3
Błękitni Stary Jarosław
Fala ABFROST Gąski
1:2
Darłovia Darłowo
Grom Świelino
2:1
Darpol Barzowice
Wieża Postomino
2:1
Zawisza Grzmiąca
Bajgiel Będzino
3:0*
Wrzos Wrzosowo
Płomień Myślino
4:3
Jantar Siemyśl
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
4:2
Wieża Postomino
Darpol Barzowice
1:2
Płomień Myślino
Wrzos Wrzosowo
3:0
Fala ABFROST Gąski
Pomorzanin Slawoborze
1:2
Grom Świelino
Jantar Siemyśl
1:0
Radew Białogórzyno
Błękitni Stary Jarosław
5:2
Bajgiel Będzino
Zawisza Grzmiąca
1:2
Saturn Mielno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Darpol Barzowice
2:4
Radew Białogórzyno
Płomień Myślino
1:0
Pomorzanin Slawoborze
Fala ABFROST Gąski
0:2
Błękitni Stary Jarosław
Bajgiel Będzino
2:4
Jantar Siemyśl
Grom Świelino
0:4
Saturn Mielno
Wieża Postomino
0:1
Wrzos Wrzosowo
Zawisza Grzmiąca
2:2
Darłovia Darłowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Mielno
4:0
Płomień Myślino
Darpol Barzowice
0:5
Bajgiel Będzino
Wrzos Wrzosowo
1:1
Darłovia Darłowo
Grom Świelino
1:0
Zawisza Grzmiąca
Pomorzanin Slawoborze
6:1
Radew Białogórzyno
Jantar Siemyśl
3:1
Fala ABFROST Gąski
Błękitni Stary Jarosław
0:0
Wieża Postomino
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
5:1
Jantar Siemyśl
Darłovia Darłowo
3:0
Błękitni Stary Jarosław
Bajgiel Będzino
2:9
Pomorzanin Slawoborze
Radew Białogórzyno
1:0
Saturn Mielno
Płomień Myślino
0:1
Grom Świelino
Zawisza Grzmiąca
1:2
Wrzos Wrzosowo
Fala ABFROST Gąski
3:0*
Darpol Barzowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Mielno
7:0
Bajgiel Będzino
Darpol Barzowice
1:7
Wieża Postomino
Płomień Myślino
2:1
Zawisza Grzmiąca
Grom Świelino
4:0
Radew Białogórzyno
Pomorzanin Slawoborze
2:1
Fala ABFROST Gąski
Jantar Siemyśl
1:2
Darłovia Darłowo
Błękitni Stary Jarosław
2:3
Wrzos Wrzosowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
5:0
Darpol Barzowice
Wrzos Wrzosowo
11:0
Jantar Siemyśl
Bajgiel Będzino
3:1
Grom Świelino
Radew Białogórzyno
1:4
Płomień Myślino
Fala ABFROST Gąski
0:4
Saturn Mielno
Wieża Postomino
3:1
Pomorzanin Slawoborze
Zawisza Grzmiąca
3:2
Błękitni Stary Jarosław
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Mielno
0:0
Wieża Postomino
Darpol Barzowice
0:5
Wrzos Wrzosowo
Radew Białogórzyno
0:1
Zawisza Grzmiąca
Płomień Myślino
0:1
Bajgiel Będzino
Grom Świelino
2:2
Fala ABFROST Gąski
Pomorzanin Slawoborze
1:1
Darłovia Darłowo
Jantar Siemyśl
2:5
Błękitni Stary Jarosław
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Mielno
0:0
Darłovia Darłowo
Wrzos Wrzosowo
3:3
Pomorzanin Slawoborze
Bajgiel Będzino
5:1
Radew Białogórzyno
Zawisza Grzmiąca
1:0
Jantar Siemyśl
Fala ABFROST Gąski
4:2
Płomień Myślino
Wieża Postomino
13:0
Grom Świelino
Błękitni Stary Jarosław
7:0
Darpol Barzowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Mielno
1:0
Wrzos Wrzosowo
Radew Białogórzyno
0:9
Fala ABFROST Gąski
Bajgiel Będzino
1:2
Zawisza Grzmiąca
Płomień Myślino
3:5
Wieża Postomino
Darpol Barzowice
5:4
Jantar Siemyśl
Grom Świelino
0:6
Darłovia Darłowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala ABFROST Gąski
2:5
Bajgiel Będzino
Wieża Postomino
3:2
Radew Białogórzyno
Błękitni Stary Jarosław
0:3*
Saturn Mielno
Darłovia Darłowo
13:0
Płomień Myślino
Darpol Barzowice
0:1
Zawisza Grzmiąca
Wrzos Wrzosowo
4:2
Grom Świelino
Jantar Siemyśl
1:6
Pomorzanin Slawoborze
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?