Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
5:0
Lech Czaplinek
Hubertus Biały Bór
5:0
Głaz Tychowo
Mirstal Mirosławiec
3:0
avatar lekowo
Wiarus Żółtnica
2:3
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
4:4
Spójnia Świdwin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
0:3
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Mirstal Mirosławiec
2:4
Głaz Tychowo
avatar lekowo
0:6
Pogoń Połczyn Zdrój
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
1:3
Spójnia Świdwin
Wiarus Żółtnica
0:5
Hubertus Biały Bór
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
5:1
Głaz Tychowo
Hubertus Biały Bór
3:2
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
Mirstal Mirosławiec
0:5
Wiarus Żółtnica
Spójnia Świdwin
1:0
Lech Czaplinek
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
6:2
avatar lekowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiarus Żółtnica
0:3
Pogoń Połczyn Zdrój
Głaz Tychowo
0:4
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
avatar lekowo
0:7
Spójnia Świdwin
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
7:0
Lech Czaplinek
Mirstal Mirosławiec
2:9
Hubertus Biały Bór
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
3:0
Hubertus Biały Bór
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
8:3
Mirstal Mirosławiec
Spójnia Świdwin
3:1
Głaz Tychowo
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
5:3
Wiarus Żółtnica
Lech Czaplinek
2:1
avatar lekowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Hubertus Biały Bór
4:3
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Głaz Tychowo
4:2
Lech Czaplinek
Mirstal Mirosławiec
0:11
Pogoń Połczyn Zdrój
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
5:0
avatar lekowo
Wiarus Żółtnica
0:13
Spójnia Świdwin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Świdwin
0:1
Hubertus Biały Bór
Lech Czaplinek
2:0
Wiarus Żółtnica
avatar lekowo
0:8
Głaz Tychowo
Mirstal Mirosławiec
1:13
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Pogoń Połczyn Zdrój
5:0
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
3:0
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Mirstal Mirosławiec
0:6
Spójnia Świdwin
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
6:3
Głaz Tychowo
Wiarus Żółtnica
3:0
avatar lekowo
Hubertus Biały Bór
3:0
Lech Czaplinek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Świdwin
1:2
Pogoń Połczyn Zdrój
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
9:1
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
Lech Czaplinek
4:5
Mirstal Mirosławiec
Głaz Tychowo
3:4
Wiarus Żółtnica
avatar lekowo
0:6
Hubertus Biały Bór
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Świdwin
1:1
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Lech Czaplinek
1:3
Pogoń Połczyn Zdrój
avatar lekowo
4:2
Mirstal Mirosławiec
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
10:0
Wiarus Żółtnica
Głaz Tychowo
2:4
Hubertus Biały Bór
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Świdwin
3:2
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
Hubertus Biały Bór
5:0
Wiarus Żółtnica
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
3:0
Lech Czaplinek
Głaz Tychowo
15:1
Mirstal Mirosławiec
Pogoń Połczyn Zdrój
8:0
avatar lekowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
4:1
Spójnia Świdwin
Głaz Tychowo
1:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
0:6
Hubertus Biały Bór
Wiarus Żółtnica
12:1
Mirstal Mirosławiec
avatar lekowo
0:3
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
3:0
Wiarus Żółtnica
Spójnia Świdwin
0:0
avatar lekowo
Hubertus Biały Bór
3:0
Mirstal Mirosławiec
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
7:0
Głaz Tychowo
Lech Czaplinek
3:0
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Hubertus Biały Bór
2:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Głaz Tychowo
3:2
Spójnia Świdwin
avatar lekowo
1:3
Lech Czaplinek
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
18:0
Mirstal Mirosławiec
Wiarus Żółtnica
2:2
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
13:0
Mirstal Mirosławiec
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
3:0
Hubertus Biały Bór
Lech Czaplinek
3:2
Głaz Tychowo
avatar lekowo
1:6
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
Spójnia Świdwin
2:1
Wiarus Żółtnica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Hubertus Biały Bór
5:2
Spójnia Świdwin
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
9:1
Mirstal Mirosławiec
Głaz Tychowo
6:2
avatar lekowo
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
1:11
Pogoń Połczyn Zdrój
Wiarus Żółtnica
0:3
Lech Czaplinek
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Świdwin
5:0
Mirstal Mirosławiec
Lech Czaplinek
2:1
Hubertus Biały Bór
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
7:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Głaz Tychowo
2:5
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
avatar lekowo
1:5
Wiarus Żółtnica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
15:0
Mirstal Mirosławiec
Pogoń Połczyn Zdrój
4:0
Spójnia Świdwin
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
2:0
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Wiarus Żółtnica
5:3
Głaz Tychowo
Hubertus Biały Bór
8:0
avatar lekowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?