Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Błonie Barwice
Pogoń Połczyn Zdrój
Pauza
Pionier 95 Borne Sulinowo
11:0
Grom Świelino
AP Reissa Szczecinek
7:3
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Pionier 95 Borne Sulinowo
Pauza
AP Reissa Szczecinek
Błonie Barwice
7:3
Grom Świelino
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
3:3
Pogoń Połczyn Zdrój
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
Pauza
Grom Świelino
Pauza
Pionier 95 Borne Sulinowo
2:2
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
AP Reissa Szczecinek
10:0
Błonie Barwice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Pionier 95 Borne Sulinowo
Błonie Barwice
Pauza
AP Reissa Szczecinek
5:3
Pogoń Połczyn Zdrój
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
19:0
Grom Świelino
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Grom Świelino
Pauza
Pionier 95 Borne Sulinowo
0:2
AP Reissa Szczecinek
Pogoń Połczyn Zdrój
6:1
Błonie Barwice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonie Barwice
1:2
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
AP Reissa Szczecinek
3:0
Grom Świelino
Pogoń Połczyn Zdrój
10:0
Pionier 95 Borne Sulinowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
AP Reissa Szczecinek
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Pauza
Pionier 95 Borne Sulinowo
6:4
Błonie Barwice
Grom Świelino
2:13
Pogoń Połczyn Zdrój
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonie Barwice
Pauza
Pogoń Połczyn Zdrój
Pauza
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
1:6
AP Reissa Szczecinek
Grom Świelino
0:5
Pionier 95 Borne Sulinowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier 95 Borne Sulinowo
Pauza
AP Reissa Szczecinek
Pauza
Pogoń Połczyn Zdrój
1:3
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Grom Świelino
0:10
Błonie Barwice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
Pauza
Grom Świelino
Pauza
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
4:2
Pionier 95 Borne Sulinowo
Błonie Barwice
0:7
AP Reissa Szczecinek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonie Barwice
Pauza
Pionier 95 Borne Sulinowo
Pauza
Grom Świelino
2:7
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Pogoń Połczyn Zdrój
2:1
AP Reissa Szczecinek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Pauza
Grom Świelino
Pauza
Błonie Barwice
3:3
Pogoń Połczyn Zdrój
AP Reissa Szczecinek
0:0
Pionier 95 Borne Sulinowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
2:2
Błonie Barwice
Pionier 95 Borne Sulinowo
0:5
Pogoń Połczyn Zdrój
Grom Świelino
0:13
AP Reissa Szczecinek
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Pauza
AP Reissa Szczecinek
Pauza
Błonie Barwice
9:1
Pionier 95 Borne Sulinowo
Pogoń Połczyn Zdrój
20:1
Grom Świelino
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?