Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS Orlik Darłowo
Sława II Jedynka Sławno
- : -
Sława Jedynka Sławno
Wieża Postomino
11:0
Gwardia II Koszalin
Akademia Sportu Zryw Kretomino
2:8
Sianowska Akademia Sportu
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Jedynka Sławno
Pauza
Gwardia II Koszalin
11:1
Sława II Jedynka Sławno
Akademia Sportu Zryw Kretomino
1:2
Wieża Postomino
Sianowska Akademia Sportu
2:4
UKS Orlik Darłowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Gwardia II Koszalin
Akademia Sportu Zryw Kretomino
4:2
Sława II Jedynka Sławno
Wieża Postomino
3:2
Sianowska Akademia Sportu
UKS Orlik Darłowo
1:5
Sława Jedynka Sławno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Pauza
Sianowska Akademia Sportu
1:6
Sława Jedynka Sławno
Wieża Postomino
6:1
Sława II Jedynka Sławno
Gwardia II Koszalin
0:4
UKS Orlik Darłowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wieża Postomino
Sława Jedynka Sławno
5:2
Gwardia II Koszalin
Sława II Jedynka Sławno
1:7
Sianowska Akademia Sportu
UKS Orlik Darłowo
18:0
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława II Jedynka Sławno
Pauza
Sianowska Akademia Sportu
4:1
Gwardia II Koszalin
Wieża Postomino
1:3
UKS Orlik Darłowo
Akademia Sportu Zryw Kretomino
0:11
Sława Jedynka Sławno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sianowska Akademia Sportu
Sława Jedynka Sławno
5:0
Wieża Postomino
UKS Orlik Darłowo
5:0
Sława II Jedynka Sławno
Gwardia II Koszalin
4:3
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Orlik Darłowo
Pauza
Sława Jedynka Sławno
3:0
Sława II Jedynka Sławno
Sianowska Akademia Sportu
3:2
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Gwardia II Koszalin
9:0
Wieża Postomino
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sława Jedynka Sławno
Wieża Postomino
5:3
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Sława II Jedynka Sławno
0:3
Gwardia II Koszalin
UKS Orlik Darłowo
- : -
Sianowska Akademia Sportu
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia II Koszalin
Pauza
Sława Jedynka Sławno
4:0
UKS Orlik Darłowo
Sianowska Akademia Sportu
- : -
Wieża Postomino
Sława II Jedynka Sławno
0:3
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Sława Jedynka Sławno
- : -
Sianowska Akademia Sportu
Sława II Jedynka Sławno
0:3
Wieża Postomino
UKS Orlik Darłowo
- : -
Gwardia II Koszalin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
Pauza
Sianowska Akademia Sportu
3:0
Sława II Jedynka Sławno
Akademia Sportu Zryw Kretomino
0:4
UKS Orlik Darłowo
Gwardia II Koszalin
- : -
Sława Jedynka Sławno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sława II Jedynka Sławno
Wieża Postomino
- : -
UKS Orlik Darłowo
Gwardia II Koszalin
- : -
Sianowska Akademia Sportu
Sława Jedynka Sławno
- : -
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sianowska Akademia Sportu
Pauza
Wieża Postomino
- : -
Sława Jedynka Sławno
Sława II Jedynka Sławno
0:3
UKS Orlik Darłowo
Akademia Sportu Zryw Kretomino
- : -
Gwardia II Koszalin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?