Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
14:1
Błonie Barwice
Orzeł Wałcz
1:1
Olimp Złocieniec
Pionier 95 Borne Sulinowo
1:7
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
1:6
Orzeł Wałcz
Błonie Barwice
0:6
Olimp Złocieniec
Pogoń Połczyn Zdrój
8:1
Pionier 95 Borne Sulinowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Złocieniec
7:1
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Orzeł Wałcz
5:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Pionier 95 Borne Sulinowo
3:4
Błonie Barwice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
3:1
Olimp Złocieniec
Błonie Barwice
0:14
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Pionier 95 Borne Sulinowo
0:14
Orzeł Wałcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
4:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Olimp Złocieniec
9:0
Pionier 95 Borne Sulinowo
Orzeł Wałcz
3:0
Błonie Barwice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonie Barwice
2:9
Pogoń Połczyn Zdrój
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
15:0
Pionier 95 Borne Sulinowo
Orzeł Wałcz
0:0
Olimp Złocieniec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Złocieniec
6:0
Błonie Barwice
Orzeł Wałcz
2:3
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Pionier 95 Borne Sulinowo
0:13
Pogoń Połczyn Zdrój
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
0:1
Olimp Złocieniec
Pogoń Połczyn Zdrój
2:3
Orzeł Wałcz
Błonie Barwice
5:2
Pionier 95 Borne Sulinowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Złocieniec
0:1
Pogoń Połczyn Zdrój
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
12:2
Błonie Barwice
Orzeł Wałcz
3:0
Pionier 95 Borne Sulinowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonie Barwice
0:9
Orzeł Wałcz
Pionier 95 Borne Sulinowo
1:13
Olimp Złocieniec
Pogoń Połczyn Zdrój
0:6
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
5:0
Pionier 95 Borne Sulinowo
Błonie Barwice
0:3*
Pogoń Połczyn Zdrój
Orzeł Wałcz
1:1
Olimp Złocieniec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
1:1
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Olimp Złocieniec
3:0
Błonie Barwice
Pionier 95 Borne Sulinowo
2:14
Pogoń Połczyn Zdrój
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
1:4
Orzeł Wałcz
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
2:2
Olimp Złocieniec
Błonie Barwice
0:3
Pionier 95 Borne Sulinowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Złocieniec
6:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Błonie Barwice
0:3
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Orzeł Wałcz
18:1
Pionier 95 Borne Sulinowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier 95 Borne Sulinowo
0:4
Olimp Złocieniec
Pogoń Połczyn Zdrój
3:1
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Orzeł Wałcz
3:0
Błonie Barwice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Złocieniec
1:0
Orzeł Wałcz
Pogoń Połczyn Zdrój
3:0
Błonie Barwice
Pionier 95 Borne Sulinowo
3:5
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
8:3
Pionier 95 Borne Sulinowo
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
8:1
Orzeł Wałcz
Olimp Złocieniec
3:0
Błonie Barwice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Złocieniec
3:0
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Orzeł Wałcz
3:6
Pogoń Połczyn Zdrój
Pionier 95 Borne Sulinowo
3:0
Błonie Barwice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier 95 Borne Sulinowo
1:13
Orzeł Wałcz
Pogoń Połczyn Zdrój
3:2
Olimp Złocieniec
Błonie Barwice
0:3
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Złocieniec
3:0
Pionier 95 Borne Sulinowo
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
3:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Orzeł Wałcz
3:0
Błonie Barwice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?