Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
3:4
Chrobry Drzonowo
Kotwica Kołobrzeg
1:4
Głaz Tychowo
UKS Unia Białogard
1:0
AP Technik Świdwin
Sokół Karlino
5:2
Astra Ustronie Morskie
Olimp Gościno
- : -
Fala ABFROST Gąski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Ustronie Morskie
3:3
Pogoń Połczyn Zdrój
Chrobry Drzonowo
5:1
Olimp Gościno
AP Technik Świdwin
0:1
Głaz Tychowo
Fala ABFROST Gąski
0:10
Kotwica Kołobrzeg
UKS Unia Białogard
1:4
Sokół Karlino
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
2:10
UKS Unia Białogard
Głaz Tychowo
9:0
Fala ABFROST Gąski
Sokół Karlino
8:0
AP Technik Świdwin
Kotwica Kołobrzeg
2:7
Chrobry Drzonowo
Olimp Gościno
1:10
Astra Ustronie Morskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala ABFROST Gąski
1:6
AP Technik Świdwin
Olimp Gościno
1:6
UKS Unia Białogard
Głaz Tychowo
3:0
Chrobry Drzonowo
Kotwica Kołobrzeg
0:4
Astra Ustronie Morskie
Pogoń Połczyn Zdrój
0:16
Sokół Karlino
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
12:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Chrobry Drzonowo
0:3
Głaz Tychowo
AP Technik Świdwin
7:0
Fala ABFROST Gąski
Astra Ustronie Morskie
1:2
Kotwica Kołobrzeg
UKS Unia Białogard
5:1
Olimp Gościno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Głaz Tychowo
9:2
Astra Ustronie Morskie
Pogoń Połczyn Zdrój
1:4
AP Technik Świdwin
Fala ABFROST Gąski
1:4
Chrobry Drzonowo
Olimp Gościno
0:8
Sokół Karlino
Kotwica Kołobrzeg
1:2
UKS Unia Białogard
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Unia Białogard
1:0
Głaz Tychowo
AP Technik Świdwin
2:2
Chrobry Drzonowo
Sokół Karlino
13:2
Kotwica Kołobrzeg
Astra Ustronie Morskie
14:0
Fala ABFROST Gąski
Pogoń Połczyn Zdrój
3:3
Olimp Gościno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Głaz Tychowo
2:3
Sokół Karlino
Chrobry Drzonowo
5:1
Astra Ustronie Morskie
Fala ABFROST Gąski
0:11
UKS Unia Białogard
Olimp Gościno
0:3
AP Technik Świdwin
Kotwica Kołobrzeg
3:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
16:0
Fala ABFROST Gąski
UKS Unia Białogard
2:3
Chrobry Drzonowo
AP Technik Świdwin
2:1
Astra Ustronie Morskie
Olimp Gościno
1:4
Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Połczyn Zdrój
0:7
Głaz Tychowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Głaz Tychowo
- : -
Olimp Gościno
Chrobry Drzonowo
2:2
Sokół Karlino
Fala ABFROST Gąski
2:3
Pogoń Połczyn Zdrój
Kotwica Kołobrzeg
0:2
AP Technik Świdwin
Astra Ustronie Morskie
2:4
UKS Unia Białogard
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Drzonowo
1:1
Pogoń Połczyn Zdrój
AP Technik Świdwin
1:2
UKS Unia Białogard
Fala ABFROST Gąski
1:5
Olimp Gościno
Głaz Tychowo
4:0
Kotwica Kołobrzeg
Astra Ustronie Morskie
0:7
Sokół Karlino
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
2:2
Astra Ustronie Morskie
Sokół Karlino
3:1
UKS Unia Białogard
Olimp Gościno
0:3
Chrobry Drzonowo
Głaz Tychowo
2:1
AP Technik Świdwin
Kotwica Kołobrzeg
9:0
Fala ABFROST Gąski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Unia Białogard
3:0
Pogoń Połczyn Zdrój
AP Technik Świdwin
1:0
Sokół Karlino
Fala ABFROST Gąski
0:13
Głaz Tychowo
Astra Ustronie Morskie
7:1
Olimp Gościno
Chrobry Drzonowo
1:0
Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
15:0
Olimp Gościno
UKS Unia Białogard
5:0
Kotwica Kołobrzeg
Astra Ustronie Morskie
1:4
Głaz Tychowo
Chrobry Drzonowo
6:0
Fala ABFROST Gąski
AP Technik Świdwin
2:0
Pogoń Połczyn Zdrój
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Gościno
3:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Głaz Tychowo
4:1
UKS Unia Białogard
Chrobry Drzonowo
1:3
AP Technik Świdwin
Fala ABFROST Gąski
0:10
Astra Ustronie Morskie
Kotwica Kołobrzeg
0:0
Sokół Karlino
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Technik Świdwin
8:0
Olimp Gościno
UKS Unia Białogard
3:0
Fala ABFROST Gąski
Astra Ustronie Morskie
2:4
Chrobry Drzonowo
Pogoń Połczyn Zdrój
2:1
Kotwica Kołobrzeg
Sokół Karlino
1:4
Głaz Tychowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Głaz Tychowo
4:0
Pogoń Połczyn Zdrój
Fala ABFROST Gąski
1:2
Sokół Karlino
Astra Ustronie Morskie
0:7
AP Technik Świdwin
Chrobry Drzonowo
1:2
UKS Unia Białogard
Kotwica Kołobrzeg
3:1
Olimp Gościno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
5:1
Chrobry Drzonowo
AP Technik Świdwin
2:2
Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Połczyn Zdrój
8:1
Fala ABFROST Gąski
UKS Unia Białogard
7:2
Astra Ustronie Morskie
Olimp Gościno
0:4
Głaz Tychowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?