Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Graf Bukówko
2:1
Wicher Mierzym
Resko Karcino
3:1
Płomień Pobłocie Wielkie
Grot Gorawino
1:2
Gryf Dobrowo
Głaz Tychowo
1:0
LUKS Wicher Rąbino
Husaria Tymień
1:4
Jedność-Ikar Krosino
Kotwica II Kołobrzeg
4:1
Derby Karścino
Huragan Bierzwnica
3:0
Syrena Grot Rymań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Graf Bukówko
4:2
Husaria Tymień
Płomień Pobłocie Wielkie
0:2
Wicher Mierzym
Gryf Dobrowo
2:5
Huragan Bierzwnica
Derby Karścino
2:5
Grot Gorawino
Głaz Tychowo
3:0
Syrena Grot Rymań
Jedność-Ikar Krosino
4:0
Kotwica II Kołobrzeg
LUKS Wicher Rąbino
2:2
Resko Karcino
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Pobłocie Wielkie
3:4
LUKS Wicher Rąbino
Resko Karcino
6:1
Syrena Grot Rymań
Grot Gorawino
0:6
Jedność-Ikar Krosino
Głaz Tychowo
3:2
Gryf Dobrowo
Husaria Tymień
4:2
Wicher Mierzym
Kotwica II Kołobrzeg
5:0
Graf Bukówko
Huragan Bierzwnica
3:2
Derby Karścino
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Graf Bukówko
4:1
Grot Gorawino
Syrena Grot Rymań
2:2
Płomień Pobłocie Wielkie
Gryf Dobrowo
3:0
Resko Karcino
Derby Karścino
1:5
Głaz Tychowo
Husaria Tymień
3:1
Kotwica II Kołobrzeg
Jedność-Ikar Krosino
2:1
Huragan Bierzwnica
LUKS Wicher Rąbino
2:1
Wicher Mierzym
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Pobłocie Wielkie
2:4
Gryf Dobrowo
Resko Karcino
9:1
Derby Karścino
Grot Gorawino
3:0
Husaria Tymień
Głaz Tychowo
1:1
Jedność-Ikar Krosino
Kotwica II Kołobrzeg
6:2
Wicher Mierzym
Huragan Bierzwnica
2:3
Graf Bukówko
LUKS Wicher Rąbino
1:2
Syrena Grot Rymań
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Graf Bukówko
1:2
Głaz Tychowo
Syrena Grot Rymań
7:1
Wicher Mierzym
Gryf Dobrowo
3:2
LUKS Wicher Rąbino
Derby Karścino
2:2
Płomień Pobłocie Wielkie
Husaria Tymień
2:0
Huragan Bierzwnica
Kotwica II Kołobrzeg
12:1
Grot Gorawino
Jedność-Ikar Krosino
2:1
Resko Karcino
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Pobłocie Wielkie
3:3
Jedność-Ikar Krosino
Resko Karcino
6:0
Graf Bukówko
Syrena Grot Rymań
1:1
Gryf Dobrowo
Grot Gorawino
1:0
Wicher Mierzym
Głaz Tychowo
2:0
Husaria Tymień
Huragan Bierzwnica
1:6
Kotwica II Kołobrzeg
LUKS Wicher Rąbino
5:2
Derby Karścino
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Graf Bukówko
4:2
Płomień Pobłocie Wielkie
Grot Gorawino
3:1
Huragan Bierzwnica
Gryf Dobrowo
0:1
Wicher Mierzym
Derby Karścino
2:2
Syrena Grot Rymań
Husaria Tymień
0:1
Resko Karcino
Kotwica II Kołobrzeg
5:1
Głaz Tychowo
Jedność-Ikar Krosino
3:1
LUKS Wicher Rąbino
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Pobłocie Wielkie
3:1
Husaria Tymień
Resko Karcino
0:7
Kotwica II Kołobrzeg
Syrena Grot Rymań
2:3
Jedność-Ikar Krosino
Gryf Dobrowo
2:2
Derby Karścino
Głaz Tychowo
2:0
Grot Gorawino
Huragan Bierzwnica
6:5
Wicher Mierzym
LUKS Wicher Rąbino
2:1
Graf Bukówko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Graf Bukówko
8:1
Syrena Grot Rymań
Grot Gorawino
1:0
Resko Karcino
Derby Karścino
1:2
Wicher Mierzym
Husaria Tymień
2:4
LUKS Wicher Rąbino
Kotwica II Kołobrzeg
13:1
Płomień Pobłocie Wielkie
Jedność-Ikar Krosino
3:0
Gryf Dobrowo
Huragan Bierzwnica
0:2
Głaz Tychowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Pobłocie Wielkie
0:5
Grot Gorawino
Resko Karcino
7:4
Huragan Bierzwnica
Syrena Grot Rymań
0:0
Husaria Tymień
Gryf Dobrowo
3:3
Graf Bukówko
Derby Karścino
0:1
Jedność-Ikar Krosino
Głaz Tychowo
8:0
Wicher Mierzym
LUKS Wicher Rąbino
1:4
Kotwica II Kołobrzeg
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Graf Bukówko
2:1
Derby Karścino
Grot Gorawino
3:1
LUKS Wicher Rąbino
Głaz Tychowo
1:1
Resko Karcino
Husaria Tymień
2:0
Gryf Dobrowo
Jedność-Ikar Krosino
7:1
Wicher Mierzym
Huragan Bierzwnica
6:1
Płomień Pobłocie Wielkie
Kotwica II Kołobrzeg
17:0
Syrena Grot Rymań
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Pobłocie Wielkie
0:1
Głaz Tychowo
Resko Karcino
2:4
Wicher Mierzym
Syrena Grot Rymań
2:0
Grot Gorawino
Gryf Dobrowo
1:4
Kotwica II Kołobrzeg
Derby Karścino
1:2
Husaria Tymień
Jedność-Ikar Krosino
2:1
Graf Bukówko
LUKS Wicher Rąbino
4:0
Huragan Bierzwnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
0:3*
Graf Bukówko
Płomień Pobłocie Wielkie
3:2
Resko Karcino
Syrena Grot Rymań
1:2
Huragan Bierzwnica
Gryf Dobrowo
2:0
Grot Gorawino
Derby Karścino
3:8
Kotwica II Kołobrzeg
LUKS Wicher Rąbino
1:2
Głaz Tychowo
Jedność-Ikar Krosino
4:1
Husaria Tymień
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
0:3
Płomień Pobłocie Wielkie
Resko Karcino
1:3
LUKS Wicher Rąbino
Syrena Grot Rymań
0:5
Głaz Tychowo
Grot Gorawino
0:0
Derby Karścino
Husaria Tymień
0:5
Graf Bukówko
Kotwica II Kołobrzeg
2:2
Jedność-Ikar Krosino
Huragan Bierzwnica
3:3
Gryf Dobrowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
3:1
Husaria Tymień
Graf Bukówko
1:8
Kotwica II Kołobrzeg
Syrena Grot Rymań
3:0
Resko Karcino
Gryf Dobrowo
1:1
Głaz Tychowo
Derby Karścino
6:6
Huragan Bierzwnica
Jedność-Ikar Krosino
6:0
Grot Gorawino
LUKS Wicher Rąbino
2:2
Płomień Pobłocie Wielkie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
1:1
LUKS Wicher Rąbino
Płomień Pobłocie Wielkie
5:0
Syrena Grot Rymań
Resko Karcino
3:1
Gryf Dobrowo
Grot Gorawino
2:0
Graf Bukówko
Głaz Tychowo
6:1
Derby Karścino
Kotwica II Kołobrzeg
13:1
Husaria Tymień
Huragan Bierzwnica
0:1
Jedność-Ikar Krosino
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
1:7
Kotwica II Kołobrzeg
Graf Bukówko
5:2
Huragan Bierzwnica
Syrena Grot Rymań
1:1
LUKS Wicher Rąbino
Gryf Dobrowo
4:2
Płomień Pobłocie Wielkie
Derby Karścino
0:4
Resko Karcino
Husaria Tymień
0:1
Grot Gorawino
Jedność-Ikar Krosino
3:2
Głaz Tychowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
3:2
Syrena Grot Rymań
Płomień Pobłocie Wielkie
3:1
Derby Karścino
Resko Karcino
0:1
Jedność-Ikar Krosino
Grot Gorawino
0:1
Kotwica II Kołobrzeg
Głaz Tychowo
0:0
Graf Bukówko
Huragan Bierzwnica
4:1
Husaria Tymień
LUKS Wicher Rąbino
1:5
Gryf Dobrowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Graf Bukówko
4:3
Resko Karcino
Gryf Dobrowo
6:1
Syrena Grot Rymań
Derby Karścino
1:4
LUKS Wicher Rąbino
Husaria Tymień
0:3
Głaz Tychowo
Kotwica II Kołobrzeg
10:0
Huragan Bierzwnica
Jedność-Ikar Krosino
3:0
Płomień Pobłocie Wielkie
Wicher Mierzym
4:2
Grot Gorawino
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
1:3
Gryf Dobrowo
Płomień Pobłocie Wielkie
6:2
Graf Bukówko
Resko Karcino
4:1
Husaria Tymień
Syrena Grot Rymań
0:4
Derby Karścino
Głaz Tychowo
3:1
Kotwica II Kołobrzeg
Huragan Bierzwnica
1:0
Grot Gorawino
LUKS Wicher Rąbino
2:1
Jedność-Ikar Krosino
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
3:0
Huragan Bierzwnica
Graf Bukówko
3:1
LUKS Wicher Rąbino
Grot Gorawino
0:0
Głaz Tychowo
Derby Karścino
0:5
Gryf Dobrowo
Husaria Tymień
2:7
Płomień Pobłocie Wielkie
Kotwica II Kołobrzeg
9:3
Resko Karcino
Jedność-Ikar Krosino
3:0
Syrena Grot Rymań
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
3:0
Derby Karścino
Płomień Pobłocie Wielkie
0:6
Kotwica II Kołobrzeg
Resko Karcino
2:2
Grot Gorawino
Syrena Grot Rymań
1:1
Graf Bukówko
Gryf Dobrowo
2:4
Jedność-Ikar Krosino
Głaz Tychowo
6:0
Huragan Bierzwnica
LUKS Wicher Rąbino
5:0
Husaria Tymień
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
1:1
Głaz Tychowo
Graf Bukówko
1:1
Gryf Dobrowo
Grot Gorawino
1:2
Płomień Pobłocie Wielkie
Husaria Tymień
1:4
Syrena Grot Rymań
Kotwica II Kołobrzeg
4:1
LUKS Wicher Rąbino
Jedność-Ikar Krosino
6:2
Derby Karścino
Huragan Bierzwnica
3:3
Resko Karcino
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
1:4
Jedność-Ikar Krosino
Płomień Pobłocie Wielkie
4:0
Huragan Bierzwnica
Resko Karcino
1:4
Głaz Tychowo
Syrena Grot Rymań
4:0
Kotwica II Kołobrzeg
Gryf Dobrowo
3:0
Husaria Tymień
Derby Karścino
7:2
Graf Bukówko
LUKS Wicher Rąbino
9:0
Grot Gorawino
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
0:1
Resko Karcino
Graf Bukówko
2:2
Jedność-Ikar Krosino
Grot Gorawino
0:0
Syrena Grot Rymań
Głaz Tychowo
1:1
Płomień Pobłocie Wielkie
Husaria Tymień
1:7
Derby Karścino
Kotwica II Kołobrzeg
6:1
Gryf Dobrowo
Huragan Bierzwnica
3:4
LUKS Wicher Rąbino
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?