Zmiany kadrowe w Darłovii

Okres przygotowawczy przed rundą wiosenną sezonu 2018 / 2019 dla Darłovii stanowi czas ciężkich treningów i gier kontrolnych. Od początku z drużyną rozpoczęło przygotowania kilku nowych zawodników z których trzech z nich na stałe dołączy do drużyny prowadzonej przez Mateusza Kaźmierczaka:

Rafał Lipiński (ur. 5.01.1993 r. w Bydgoszczy) -  wychowanek Zawiszy Bydgoszcz, który występował następnie na szczeblu III ligi w barwach Victorii Koronowo, by po pół roku wrócić do I-ligowej Zawiszy Bydgoszcz, gdzie występował w drugiej drużynie. W kolejnych latach występował w trzecioligowych Starcie Warlubie, Wdzie Świecie, później w czwartoligowej Legii Chełmża, a ostatnio w Gryfie Polanów, który nie przystąpi w rundzie wiosennej do rozgrywek ligowych. Od dwóch lat mieszkaniec Darłowa, którego nominalną pozycją jest środek obrony.

Bartłomiej Fastyn (ur. 5.01.1996 r.) - wychowanek Arkadii Malechowo, który następnie trafił do Bałtyku Koszalin, gdzie występował na szczeblu IV i III ligi. W bieżącym sezonie nie występował w barwach koszalińskiego klubu. Nominalna pozycja - środek pomocy.

Krystian Babec (ur. 12.11.2000 r.) - młodzieżowiec. W rundzie jesiennej zawodnik drużyny juniorów starszych Gwardii Koszalin. Wcześniej zawodnik drużyn młodzieżowych Mechanika Bobolice oraz Bałtyku Koszalin. W meczach sparingowych występował zarówno na środku jak i prawej obronie.

Dodatkowo do drużyny wrócili:

- Marcin Kotas (powrót z półrocznego wypożyczenia z Błękitnych Stary Jarosław);

- Paweł Krawczyk (wznowił treningi po półrocznej przerwie);

- Michał Jakubowski (wrócił do regularnych treningów).

Aktualnie z drużyną nie trenują:

- Bartosz Dywan;

- Kacper Kucharski.