Wygrana Darłovii na start przygotowań do rundy wiosennej

Trzy zaliczone jednostki treningowe poprzedziły pierwszy mecz kontrolny Darłovii przed startem rundy wiosennej. Rywalem Darłowian był lider A-klasy Koszalin gr. 1 - Strong Zielenica, który uległ gospodarzom 4 : 2 ( 1 : 1 ). Darłovia przystąpiła do tego spotkania w mocno okrojonym zestawieniu, co dało okazję do wystąpienia od pierwszej minuty wychowanków Orlika Darłowo: Artura Śpiewaka (aktualnie występuje w drużynie juniorów Bałtyku Koszalin), Patryka Pyszniaka oraz Tobiasza Basałaja. Po przerwie między słupkami pojawił się kolejny z wychowanków Orlika 14-letni Hubert Idasiak, który po niezbyt fortunnym początku w kolejnych minutach także pokazał swoje umiejętności. Darłowianie rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść w 70 minucie, kiedy to najpierw Sawicki, a następnie Jasiewicz wpisali się na listę strzelców, na co rywale z Zielenicy już nie odpowiedzieli.

1 : 0 - Wiktor Sawicki - 3 minuta

1 : 1 - x - 28 minuta

2 : 1 - bramka samobójcza - 45 minuta

2 : 2 - x - 47 minuta

3 : 2 - Wiktor Sawicki - 70 minuta

4 : 2 - Krzysztof Jasiewicz - 73 minuta

Skład Darłovii: Śpiewak (46' Hubert Idasiak) - Pyszniak, Krawczyk, Szopiński, Łańko - Basałaj, Jasiewicz, Dudek, Kącki - Sawicki, Maciąg