Porażka z Gwardią w meczu kontrolnym

Porażką 2 :4 zakończył się sparingowy mecz Darłovii Darłowo z Gwardią Koszalin rozegrany na boisku Bałtyku Koszalin. Spotkanie bardzo źle rozpoczęło się dla podopiecznych Mateusza Kaźmierczaka, którzy już po 10 minutach musieli odrabiać dwubramkową stratę. W kolejnych minutach dwukrotnie udało się złapać kontakt z rywalem na 1 : 2 po trafieniu Sawickiego oraz na 2 : 3 Bartosza Dywana, ale ostatecznie to trzecioligowcy z Koszalina rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść.

Bramki dla Darłovii: Sawicki, Dywan

Wyjściowy skład Darłovii: Kazimierczak - Sosiński, Ryfa Krystian, Lipiński, Kulon - MIchalski, Fastyn, Bazyli - Sawicki, Dywan

Na zmiany wchodzili: Szopiński, Synkiewicz, Maciąg

Tym razem w meczowej kadrze z powodów służbowych zabrakło Konrada Rokickiego oraz Kamila Włodarczyka. Dodatkowo, ze względu na problemy zdrowotne nie zagrali Karol Florkiewicz, Dawid Paluszkiewicz, Marcin Kotas oraz Przemysław Sydoruk, który ze względu na uraz nie rozpoczął przygotowań do nowego sezonu.

Kolejny, ostatni już mecz kontrolny Darłowianie rozegrają w przyszłą sobotę o godz. 11:00 na boisku w Darłowie, a rywalem będzie drużyna Sparty Sycewice, lider Słupskiej Klasy Okręgowej.