Daniel Skok nowym trenerem Darłovii Darłowo

Sobotni mecz z Vinetą Wolin był ostatnim w którym do roli trenera Darłovii Darłowo przystąpił Mateusz Kaźmierczak. Tym samym zakończył się jego niezwykle owocny czas pracy z drużyną z Królewskiego Miasta Darłowo, rozpoczęty w październiku 2017 roku i okraszony m.in. awansem do IV ligi w sezonie 2018/2019. Bez wątpienia trener Mateusz Kaźmierczak na trwałe zapisał się w historii klubu, sprawiając, że Darłovia Darłowo ponownie stała się znaczącą siłą w województwie zachodniopomorskim.

Z tego miejsca:

"W imieniu Zarządu, zawodników i kibiców Miejskiego Klubu Sportowego "Darłovia" Darłowo serdecznie dziękuję za lata spędzone w naszym klubie, wysiłek, poświęcenie, ciężką pracę oraz zaangażowanie i serce włożone w prowadzenie drużyny MKS "Darłovia" Darłowo. Dziękuję za wspomnienia i sportowe emocje oraz życzę dalszych trenerskich sukcesów".

Kolejnym trenerem, który pracę w klubie rozpocznie od tego tygodnia i poprowadzi Darłowian od najbliższego meczu z Orłem Wałcz jest Daniel SKOK. 47-letni szkoleniowiec pochodzi ze Sławna, posiada kwalifikacje UEFA A, ukończył Wyższą Szkołę Sportu we Wrocławiu . W ostatnich latach pracował między innymi w takich zespołach jak: Wybrzeże Rewalskie Rewal, Vineta Wolin, Gryf Słupsk, Unia Korzybie czy Sława Sławno. Trener Daniel Skok poprowadzi drużynę trójkolorowych do końca czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia umowy na kolejny sezon.