Widzów:

Brak kar

Karol Izmajłowicz

15.09.2014

Mecz 5 kolejki Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Młodszych przeciwko drużynie Salosu Szczecin zakończył się nasza wygraną 1:0. Wyszliśmy na prowadzenie już w 5 minucie. Bardzo dobrą piłkę z rzutu rożnego dośrodkował Karol Florkiewicz a najwyżej wyskoczył Gabriel Szygenda i precyzyjnym strzałem przy słupku pokonał bramkarza gości. Nasza przewaga utrzymywała się jeszcze przez około 10 minut po czym do głosu doszli przyjezdni. Drużyna Salosu bardzo chciała wywieźć choć jeden punkt i ciągle szukała sposobu na zdobycie wyrównującego gola. Ich akcje były jednak umiejętnie rozbijane przez dobrze zorganizowaną defensywę a pojedyncze, celne strzały na bramkę, pewnie wyłapywał Adrian Pędziwiatr. Znakomitą okazję jeszcze w pierwszej odsłonie miał Dominik Szukiełowicz, który po jednym z kontrataków wyszedł sam na sam z bramkarzem Salosu jednak minimalnie przestrzelił.
W drugiej połowie nasza drużyna wyraźnie skupiła się na obronie wyniku. Ostatni tydzień kosztował ich wiele energii co widać było na boisku. Wypoczęta ekipa gości nacierała na naszą bramkę jednak nic z tego nie wynikało. My szukaliśmy swoich sytuacji po kontratakach, przy których brakowało skuteczności.
Podsumowując trzeba przyznać, że nie zagraliśmy najlepszego meczu ale cieszy fakt, iż przy słabszej dyspozycji udało się zagrać konsekwentnie w tyłach i utrzymać korzystny wynik.
Zawodnikiem meczu był Oskar Bajtek, który wygrał wiele pojedynków 1 na 1 w obronie kilka razy ratując zespół przed utratą bramki lub zawiązaniem groźnej akcji ofensywnej przeciwnika.