Marek Trzebny Trener
Michał Jurek Kierownik drużyny

helcia

25.08.2014

W inaugurującym meczu piłkarze Radwana Lubasz zremisowali na własnym boisku z Koroną Stróżewo 2-2. Do przerwy goście prowadzili 2-1. Prowadzenie w 13 minucie spotkania objęła Korona po bramce Macieja Dąbrowskiego, Radwan odpowiedział po dwóch minutach za sprawą grającego trenera Wojciecha Kałużyńskiego. Niestety tuż przed przerwą w 39 minucie na prowadzenie wyszli goście za sprawą ponownie Macieja Dąbrowskiego. Lubaszanie mogli jeszcze wyrównac, ale po rzucie rożnym piłka po strzale Łukasza Ozorkiewicza trafiła w słupek. Po przerwie Radwan ruszył do odrabiania strat co przyniosło efekt w 58 minucie, po składnej akcji po podaniu Doriana Jarosza piłkę do siatki skierował po raz drugi Wojciech Kałużyński. Radwan dążył do zdobycia trzeciej bramki, jednak przy kilku sytuacjach zabrakło szczęścia (poprzeczka po strzale Mateusza Nadolnego).

Radwan Lubasz - Korona Stróżewo 2-2 (1-2)
Bramki: 13' 0-1 M. Dąbrowski, 15' 1-1 W.Kałużyński, 39' 1-2 M.Dąbrowski, 58' 2-2 W.Kałużyński
Sędziowali: Pańczyszyn, Chwalisz, Grzyśnik