Krzysztof Karpowicz Trener
Sławomir Ciapciński Kierownik drużyny

Krzysztof Karpowicz

08.10.2017

W sobotę 07 października o godzinie 11.00 zespół juniorów starszych Zrywu Kretomino podejmował na boisku w Manowie zespół Salosu Szczecin. Była to 7 kolejka ligi wojewódzkiej juniorów starszych. Mecz odbywał się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych przy ciągle padającym deszczu. Lepiej to spotkanie rozpoczęli zawodnicy ze Szczecina którzy w 32 minucie wykonywali rzut rożny i po naszej bramce samobójczej wyszli na prowadzenie. Po zmianie stron w 54 minucie kolejny rzut rożny i było już 0-2 dla gości. W 60 minucie meczu po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego nasz zawodnik Paweł Małanecz zdobył bramkę kontaktową i zrobiło się 1-2. Mecz był bardzo wyrównany ale więcej szczęścia mieli dzisiaj zawodnicy Salosu. W 67 minucie po błędzie naszego obrońcy sędzia wskazał na 11 metr boiska. Po pewnym strzale zrobiło się 1-3. Pomimo niekorzystnego wyniku staraliśmy się konstruować kolejne akcje, opłaciło się to w 82 minucie. Po bardzo ładnej akcji kombinacyjnej​ Dominik Groszkiewicz zdobył kolejną bramkę dla naszego zespołu. Niestety w 88 minucie po kolejnym stałym fragmencie gry goście zdobyli 4 bramkę. Zryw Kretomino - Salos Szczecin 2-4. Jednak najgorszą wiadomością jest poważna kontuzja naszego podstawowego zawodnika Szymona Kułagi który po brutalnym faulu ( uderzenie kolanem w kręgosłup ) został przewieziony do szpitala. Życzymy ci szybkiego powrotu do zdrowia.