Widzów:

Brak kar

Krzysztof Szostak

28.08.2016

Wygrywamy na inauguracje rozgrywek 7:2 z Salosem Gdańsk Skład: Paweł Hallmann - Damian Malinowski, Wojciech Kempiński, Paweł Klimczak, Marcin Lewandowski - Andrzej Fularczyk(C), Mateusz Płomiński, Marek Skowroński, Jarosław Tyszkiewicz - Jacek Fularczyk, Kacper Szczepański Grali również: Paweł Grzymała, Krzysztof Taube , Radosław Kurcewicz, Jarosław Kościelak Nasz zespół na inauguracje ligi inkasuje 3 punkty w bardzo dobrym stylu. W pierwszej połowie meczu zdominowaliśmy zespół Salosu Gdańsk. Już w 3 minucie meczu po ładnej drużynowej akcji bramkę zdobywa Kacper Szczepański. Kolejna bramka padła w 25 minucie meczu a jej autorem był Jarosław Tyszkiewicz. Po bramce na 2:0 Nasza drużyna wyraźnie przycisnęła rywala co dało efekt w 28 minucie meczu na 3:0 strzela ponownie Kacper Szczepański a minutę później po indywidualnej akcji bramkę na 4:0 strzela Jacek Fularczyk. W tej odsłonie meczu nasz bramkarz Paweł Hallmann musiał interweniować tylko raz i w sytuacji sam na sam z zawodnikiem drużyny przeciwnej okazał się lepszy. W 38 minucie meczu strzelamy bramkę na 5:0 a jej autorem jest Wojciech Kempiński. Druga polowe meczu zaczynamy nieco słabiej po błędzie obrony w 52 minucie meczu tracimy bramkę. Utrata bramki wyraźnie pobudziła nasz zespól i znowu przejęliśmy inicjatywę . W 65 minucie meczu Andrzej Fularczyk strzela bramkę na 6:1 która jest ozdoba spotkania strzał z około 26metrow trafia w same okienko bramki przeciwnika. Bramkę na 7:1 strzelamy w 73 minucie a jej autorem jest Jacek Fularczyk. Wynik spotkania ustalony został w 84 minucie meczu bramkę na 7:2 po błędzie naszego bramkarza strzela drużyna gospodarzy. Wynik Naszego zespołu bardzo cieszy i napawa optymizmem przed następnym meczem u siebie. Celujemy w awans i po zwycięstwie 7:2 zajmujemy 2 miejsce w lidze. Mamy nadzieje ze kolejne mecze będą również zwycięskie!