01.04.2016

UDANE ROZPOCZĘCIE SEZONU!!!

ARKA KIEKRZ -WARTA WARTOSLAW 1-4
Bramki- (samobójcza , Tyrchan x 2, Soloch)

W dzisiejszym meczu mierzylismy sie z drużyną Arki Kiekrz na jej boisku. Pogoda dopisala w 100%.
Mecz ulozyl sie pod nasze dyktando. Juz w 3 min. po dośrodkowaniu Mateusza Arciszewskiego z rzutu roznego pilke do bramki skierowal obronca Arki. Nasza drużyna przeważała i grała wysoko pressingiem co przynioslo korzyść w 18 min. Bramke strzelil wracający po kontuzji grający trener Tomasz Tyrchan, ktory piękna podcinka nad bramkarzem podwyższył wynik na 2-0. Do przerwy wynik nie uległ zmianie choc mieliśmy ku temu wiele okazji, niestety zabrakło troche skutecznosci.
Po przerwie wyszliśmy na boisko zmotywowani z chęcią strzelenia jeszcze paru goli. W 48 min. po kolejnym dobrym dosrodkowaniu z rzutu roznego Mateusza Arciszewskiego, swoja druga bramke zdobyl Tomasz Tyrchan. Po tej bramce nasza gra nieco sie rozluznila i to rywale z Kiekrza zdolali strzelic bramke.Wynik 3-1. Mimo stwarzanych sytuacji nie potrafilismy zmienic wyniku. Udalo sie to w 70 min. po bardzo ladnej dwojkowej akcji Tyrchan - Soloch. Wynik na 4-1 ustalil Maciej Soloch który dobil rywali i Warta wraca z 3 pkt.
Cieszy wygrana, mnóstwo stwarzanych sytuacji lecz trzeba poprawic skuteczność. Oby tak bylo za tydzień w meczu z Czarnymi Kazmierz:)Hej Warta!!!