Imię i nazwisko
Karol Izmajłowicz Trener

Karol Izmajłowicz

31.08.2015

Bardzo dobrze zainaugurowali sezon nasi piłkarze trampkarzy starszych (rocznik 2001), którzy pokonali w wyjazdowym spotkaniu Akademię Piłkarską Szczecinek 1:4. Mecz nie zaczął się dla nas pomyślnie. Pomimo tego, że gra była prowadzona przez naszych piłkarzy to gospodarze objęli prowadzenie w 20 minucie po rzucie karnym. Była to ich jedyna sytuacja w pierwszej połowie. Dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce jednak nic z tego nie wynikało a kilka niezłych okazji zmarnowaliśmy.
Druga odsłona to był już koncert gry naszego zespołu. Chłopcy ruszyli do zmasowanych ataków. Najbardziej cieszyło to, że akcje były przemyślane a zawodnicy realizowali wskazówki przekazane przez trenera w przerwie. Nie brakowało gry na jeden i dwa kontakty jak i indywidualnych popisów. Swoimi rajdami po prawej stronie imponował Tomasz Śmiech. Bardzo dobrze w tej części gry wyglądał także Dominik Szukiełowicz, który wziął ciężar gry ofensywnej na swoje barki. Pozostali zawodnicy również dorównali do wspomnianej dwójki i mogliśmy się cieszyć ze zdobycia 4 goli. Pierwsza wpadła już w 39 minucie. Adrian Cybula dobrze pokazał się na "ścianę" i odegrał piłkę do Dominika Szukiełowicza a ten pięknym prostopadłym podaniem obsłużył go ponownie i Adrianowi nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę w siatce. Druga bramka wpadła po zespołowej akcji. Kilka podań w bocznej strefie boiska i do piłki doszedł Tomasz Śmiech. Wycofał on piłkę na 16 metr gdzie nabiegał "Szukieł" i mocnym strzałem wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Trzecie trafienie zaliczyliśmy po rzucie karnym po faulu na Bartoszu Kaźmierczaku, który po akcji lewą strona zszedł do środka minął jeszcze jednego obrońcę i został sfaulowany w narożniku pola karnego. Skutecznym egzekutorem "jedenastki" okazał się Gabriel Szygenda. Bramka na 1:4 wpadła w 48 minucie. Na indywidualna akcję zdecydował się Tomasz Śmiech. Przebiegł z piłka pół boiska i zdecydował się na płaskie dośrodkowanie a tam Adrian Cybula przyłożył tylko nogę i strzelił swojego drugiego gola.
Kolejne spotkanie już we wtorek o godz. 17 na obiektach Gwardii a naszym przeciwnikiem będzie Arkonia Szczecin.