Imię i nazwisko
Karol Izmajłowicz Trener

Karol Izmajłowicz

22.06.2015

Ostatni ligowy mecz sezonu 2014/2015 zakończył się naszą porażką 1:3. Naszym pogromcą okazała się ekipa AP Kotwica Kołobrzeg. Pierwsza połowa nie zapowiadało takiego wyniku. Nasi chłopcy zaatakowali przeciwników wysokim pressingiem i przynosiło to skutek w postaci szybkich odbiorów piłki. Sytuacji bramkowych nie brakowało jednak szwankowała skuteczność. Nie potrafiliśmy wygrać pojedynków sam na sam z bramkarzem. Zbyt mało było też strzałów z dystansu. Próbowaliśmy wejść z piłką do bramki co kończyło się stratami w decydujących momentach.
W drugiej odsłonie doszło do kilku wymuszonych zmian spowodowanych rozegraniem 35 minut przez 6 zawodników w drużynie starszych. Tym samym spadło też tempo meczu. Niepotrzebnie cofnęliśmy się na własną połowę a rywale uporządkowali szyki i zaczęli groźnie atakować. Rozkręcili się na tyle, że ze sporą łatwością dochodzili do sytuacji bramkowych i zaaplikowali nam 3 bramki. Na osłodę pozostało nam honorowe trafienie po składnej kombinacyjnej akcji. Po wymianie kilku podań w środku piłkę otrzymał Mateusz Socha, który prostopadłym podaniem obsłużył niepilnowanego Mateusza Wojcieszaka a ten płaskim technicznym strzałem pokonał golkipera gości.

Skład: Adrian Wieczorek, Tomasz Śmiech, Michał Machała, Oskar Bajtek, Marcel Mąka, Mateusz Piotrowski, Mateusz Wojcieszak, Gabriel Szygenda, Dominik Szukiełowicz, Karol Florkiewicz, Adrian Cybula
Na zmiany wchodzili: Adrian Pędziwiatr, Mateusz Trejder, Szymon Sobol, Jakub Zieleniewicz, Mateusz Socha, Jakub Redlarski, Bartosz Kaźmierczak, Gabriel Krasowski.