Imię i nazwisko
Karol Izmajłowicz Trener

Karol Izmajłowicz

12.06.2015

W minioną środę rozegraliśmy ligowe spotkanie z Akademią Piłkarską Gavia Choszczno. Mecz zakończył się naszą wygraną 4:0. Cieszy, że chłopcy zrealizowali przedmeczowe założenia. Naszym celem było cierpliwe budowanie akcji od tyłu, dłuższe utrzymywanie się przy piłce oraz zmiennie wysoki i średni pressing. Taka gra pozwalała na punktowanie rywala. W pierwszej połowie katem przyjezdnych okazał się Karol Florkiewicz, który bardzo dobrze wykorzystywał prostopadłe podania i kończył je bramkami. Przy golu na 1:0 asystę zaliczył Mateusz Wojcieszak a przy następnym Mateusz Socha.
W drugiej połowie nastąpiło wiele zmian jednak gra się nie zmieniła choć nasze akcje nie były już takie składne. Mimo wszystko potrafiliśmy dołożyć kolejne dwa trafienia. Najpierw indywidualną akcję golem zakończył Daniel Siniarski. Wynik ustalił Tomasz Śmiech, który w sytuacji sam na sam pokonał golkipera Gavii. Dobrym podaniem otwierającym drogę do bramki obsłużył go Siniarski.