rzut karny

15'
Tomasz Koseła Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego
60'
Krystian Tymiec Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika, przerwanie korzystnej akcji.
64'
Piotr Kukuł Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika, przerwanie korzystnej akcji.
65'
Marcel Wieczorek Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika, przerwanie korzystnej akcji.
76'
Marcel Wieczorek Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego
61'
78'
Nieznany zawodnik Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
79'

07.05.2015

Od początku do końca spotkania gra gospodarzy oraz gości była bardzo wyrównana i prowadzona na równym poziomie. Sprawiedliwy remis, którym powinno zakończyć się to spotkanie wypaczył sędzia główny, który swoją błędną decyzją w doliczonym czasie gry zniszczył morale całej drużyny. Nikt nie miał wątpliwości, że faul był, ale problem polegał na tym, że do pola karnego brakowało jeszcze, co najmniej 2 metrów. Niestety sędzia przybiegł z drugiej części boiska i po leżącym w polu karnym zawodniku wskazał 11 po raz drugi.

Początek spotkania to wzajemne badanie umiejętności przeciwnika. W 8 minucie meczu charbrowianie mogli przejąć prowadzenie po uderzeniu Kukuła, ale piłka szczęśliwie odbija sie od poprzeczki. Po kolejnych dwóch minutach identyczna sytuację posiadają goście poza tym, że piłka odbija sie od słupka. W 11 minucie miejscowi zdobywają pierwsza bramkę w tym spotkaniu po ładny uderzeniu z odległości 20 metrów Gaffke, któremu asystował, Tempski. Długo nie cieszyliśmy sie z prowadzenia, ponieważ trzy minuty później sędzia dopatruje się przedziwnego dla wszystkich faulu Kukuła w polu karnym wskazując 11 metr i mamy remis. Goście złapali wiatr w żagle i po kolejnych pięciu minutach strzelają drugą bramkę obejmując prowadzenie. Do końca połowy trwała obustronna wymiana, ale bez efektów bramkowych.

Drugą połowę zaczęliśmy bardzo dobrze strzelając w 45 minucie bramkę wyrównującą po przepięknym i praktycznie nie do obrony uderzeniu, Tempskiego który obsłużył dokładne podanie Kruszyńskiego. Remis utrzymywał sie do końca spotkania, chociaż z jednej jak i drugiej strony nie brakowało doskonałych sytuacji bramkowych. Kiedy wszyscy pogodzili sie juz podziałem punktów do akcji wkroczył sędzia, który na pewno nie był zadowolony z swojej ostatniej meczowej decyzji.