Autor:

Adrian Mały

Utworzono:

31.05.2015

W mecz Brenewii Wijewo z Heliosem Bucz, trzy minuty brakowały by odnieść 11 zwycięstwo pod rząd. Jednak tym razem rywal okazał się naprawdę mocną ekipą i wysoko postawił poprzeczkę. Mecz zakończył się remisem 2:2 i należy cieszyć się z kolejnego meczu bez porażki, mimo że zwycięstwo zapewniło by zajęcie pierwszego miejsca na koniec sezonu. Wracając do samego meczu, zaczął on się lepiej do gospodarzy, którzy w 10 minucie wychodzą na prowadzenie. Na odpowiedź naszego zespołu trzeba było czekać do 30 minuty, gdy podanie Stasia Zalisza wykorzystuje Kamil Kurpisz. Przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę Brenewia wychodzi jeszcze na prowadzenie, za sprawą Kacpra Cichowskiego, który strzałem za pola karnego w efektowny sposób pokonuje bramkarza Heliosa. Asystę zalicza ponownie Stasiu Zalisz. Początek drugiej połowy to śmielsze poczynania naszego zespołu, jednak nie przynosi to zmiany wyniku. Końcówka meczu należy natomiast do zespołu z Bucza, który zepchnął naszych zawodników do obronny i wykorzystał jedna z sytuacji, do strzelenia bramek. W 77 minucie mamy zatem 2:2 i takim wynikiem kończy się mecz.