Imię i nazwisko
Karol Izmajłowicz Trener

Karol Izmajłowicz

12.11.2014

Koszalińskie derby nie były udane dla naszego zespołu i tego dnia musieliśmy uznać wyższość rywala zza miedzy. Bałtyk Koszalin ograł naszą drużynę 0:3 (0:1). Szansę w tym spotkaniu dostali przede wszystkim zmiennicy, którzy pod nieobecność kluczowych zawodników (Tomasz Śmiech, Dominik Szukiełowicz, Karol Florkiewicz i Gabriel Szygenda zagrali w drużynie trampkarzy starszych) mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami. Niestety pomimo starań i niezłego początku poczynania na boisku zdominowali nasi rywale. Pierwsze 15 minut meczu to nasz przewaga. Zepchnęliśmy Bałtyk do obrony i próbowaliśmy swoich szans w kilku akcjach oraz stałych fragmentach gry. Po tym czasie nasi przeciwnicy zaczęli grać dużo lepiej a my ustawiliśmy się w defensywie czekając na kontry. Kilka z nich mogło dać nam prowadzenie jednak niefrasobliwość naszych ofensywnych zawodników pozwoliła na skuteczną obronę rywalom. Sytuacji nie zmarnowali piłkarze Bałtyku, którzy jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie. W drugiej połowie Bałtyk kontrolował sytuację. Mieliśmy kilka ciekawie zapowiadających się kontrataków jednak podobnie jak w pierwszej odsłonie nic z tego nie wynikało. Goście swoja przewagę udokumentowali jeszcze dwoma bramkami w większości wykorzystują indywidualne błędy naszych defensorów.