Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Kołobrzeg
Pauza
Lech Czaplinek
1:2
Darłovia Darłowo
Victoria Sianów
10:2
Sparta Gryfice
Iskra Białogard
10:2
Olimp Złocieniec
STLA Kacper-Sport Szczecinek
7:1
Mechanik Bobolice
Mirstal Mirosławiec
4:1
Zryw Kretomino
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
Pauza
Amator Kołobrzeg
0:4
Victoria Sianów
Sparta Gryfice
3:7
STLA Kacper-Sport Szczecinek
Lech Czaplinek
6:3
Gryf Kamień Pomorski
Zryw Kretomino
3:1
Mechanik Bobolice
Olimp Złocieniec
3:3
Mirstal Mirosławiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sianów
Pauza
Gryf Kamień Pomorski
6:1
Darłovia Darłowo
Zryw Kretomino
6:1
Sparta Gryfice
Iskra Białogard
4:1
Lech Czaplinek
Mechanik Bobolice
1:4
Olimp Złocieniec
STLA Kacper-Sport Szczecinek
6:1
Amator Kołobrzeg
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Kamień Pomorski
Pauza
Amator Kołobrzeg
4:7
Zryw Kretomino
Lech Czaplinek
2:1
Mirstal Mirosławiec
Victoria Sianów
2:1
STLA Kacper-Sport Szczecinek
Olimp Złocieniec
4:2
Sparta Gryfice
Darłovia Darłowo
0:9
Iskra Białogard
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
STLA Kacper-Sport Szczecinek
Pauza
Iskra Białogard
5:4
Gryf Kamień Pomorski
Olimp Złocieniec
2:1
Amator Kołobrzeg
Mechanik Bobolice
1:4
Lech Czaplinek
Mirstal Mirosławiec
3:0*
Darłovia Darłowo
Zryw Kretomino
4:4
Victoria Sianów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Białogard
Pauza
Sparta Gryfice
2:4
Lech Czaplinek
Victoria Sianów
5:1
Olimp Złocieniec
Gryf Kamień Pomorski
4:2
Mirstal Mirosławiec
STLA Kacper-Sport Szczecinek
3:1
Zryw Kretomino
Darłovia Darłowo
3:4
Mechanik Bobolice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kretomino
Pauza
Lech Czaplinek
1:2
Amator Kołobrzeg
Olimp Złocieniec
0:2
STLA Kacper-Sport Szczecinek
Mechanik Bobolice
3:3
Gryf Kamień Pomorski
Darłovia Darłowo
3:3
Sparta Gryfice
Mirstal Mirosławiec
4:1
Iskra Białogard
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Mirstal Mirosławiec
Pauza
Amator Kołobrzeg
2:1
Darłovia Darłowo
Sparta Gryfice
6:3
Gryf Kamień Pomorski
Victoria Sianów
7:3
Lech Czaplinek
Iskra Białogard
4:6
Mechanik Bobolice
Olimp Złocieniec
3:6
Zryw Kretomino
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Złocieniec
Pauza
Sparta Gryfice
1:1
Iskra Białogard
Lech Czaplinek
0:1
STLA Kacper-Sport Szczecinek
Gryf Kamień Pomorski
2:4
Amator Kołobrzeg
Mechanik Bobolice
6:3
Mirstal Mirosławiec
Darłovia Darłowo
4:7
Victoria Sianów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
Pauza
Victoria Sianów
3:0
Gryf Kamień Pomorski
Zryw Kretomino
2:0
Lech Czaplinek
Iskra Białogard
5:1
Amator Kołobrzeg
Darłovia Darłowo
1:11
STLA Kacper-Sport Szczecinek
Mirstal Mirosławiec
10:0
Sparta Gryfice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Kołobrzeg
3:4
Mirstal Mirosławiec
Lech Czaplinek
4:1
Olimp Złocieniec
Zryw Kretomino
7:3
Darłovia Darłowo
Mechanik Bobolice
3:2
Sparta Gryfice
STLA Kacper-Sport Szczecinek
7:1
Gryf Kamień Pomorski
Victoria Sianów
5:2
Iskra Białogard
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Gryfice
Pauza
Amator Kołobrzeg
3:4
Mechanik Bobolice
Gryf Kamień Pomorski
2:1
Zryw Kretomino
Iskra Białogard
3:0
STLA Kacper-Sport Szczecinek
Mirstal Mirosławiec
1:3
Victoria Sianów
Olimp Złocieniec
1:4
Darłovia Darłowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
Pauza
Sparta Gryfice
1:1
Amator Kołobrzeg
Gryf Kamień Pomorski
3:5
Olimp Złocieniec
Zryw Kretomino
3:1
Iskra Białogard
Mechanik Bobolice
0:2
Victoria Sianów
STLA Kacper-Sport Szczecinek
4:3
Mirstal Mirosławiec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?