Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
3:0
Sława Sławno
AP Kotwica Kołobrzeg
3:0
Saturn Mielno
Pogoń Połczyn Zdrój
3:0*
Darłovia Darłowo
Spójnia Świdwin
5:1
Gryf Polanów
Kotwica Kołobrzeg
7:3
Sokół Karlino
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Mielno
0:5
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Gryf Polanów
2:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Spójnia Świdwin
0:2
Kotwica Kołobrzeg
Sokół Karlino
4:6
Mechanik Bobolice
AP Kotwica Kołobrzeg
6:1
Darłovia Darłowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Mielno
1:1
Darłovia Darłowo
Spójnia Świdwin
2:1
Mechanik Bobolice
Kotwica Kołobrzeg
1:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Sława Sławno
0:2
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Gryf Polanów
2:3
AP Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Mielno
4:1
Sława Sławno
AP Kotwica Kołobrzeg
0:3
Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Połczyn Zdrój
6:0
Mechanik Bobolice
Akademia Sportu Zryw Kretomino
3:1
Sokół Karlino
Darłovia Darłowo
3:1
Gryf Polanów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kołobrzeg
5:0
Darłovia Darłowo
Sokół Karlino
5:0
Sława Sławno
Akademia Sportu Zryw Kretomino
1:4
Spójnia Świdwin
Mechanik Bobolice
4:3
AP Kotwica Kołobrzeg
Saturn Mielno
2:3
Gryf Polanów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Sławno
0:1
Spójnia Świdwin
Akademia Sportu Zryw Kretomino
1:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Saturn Mielno
3:3
Sokół Karlino
Gryf Polanów
2:5
Kotwica Kołobrzeg
Darłovia Darłowo
2:1
Mechanik Bobolice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Mielno
2:2
Kotwica Kołobrzeg
Akademia Sportu Zryw Kretomino
0:0
AP Kotwica Kołobrzeg
Gryf Polanów
3:3
Mechanik Bobolice
Pogoń Połczyn Zdrój
3:0
Sława Sławno
Sokół Karlino
7:2
Spójnia Świdwin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
1:5
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Spójnia Świdwin
3:2
Saturn Mielno
AP Kotwica Kołobrzeg
11:1
Sława Sławno
Sokół Karlino
1:8
Pogoń Połczyn Zdrój
Kotwica Kołobrzeg
2:4
Mechanik Bobolice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Sławno
3:5
Darłovia Darłowo
Akademia Sportu Zryw Kretomino
0:2
Gryf Polanów
Spójnia Świdwin
0:3
Pogoń Połczyn Zdrój
Sokół Karlino
4:1
AP Kotwica Kołobrzeg
Mechanik Bobolice
4:3
Saturn Mielno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
9:1
Sława Sławno
Pogoń Połczyn Zdrój
5:2
Saturn Mielno
Sokół Karlino
1:1
Darłovia Darłowo
AP Kotwica Kołobrzeg
4:5
Spójnia Świdwin
Kotwica Kołobrzeg
2:1
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Zryw Kretomino
21:1
Mechanik Bobolice
Sława Sławno
1:4
Kotwica Kołobrzeg
Gryf Polanów
2:1
Sokół Karlino
Pogoń Połczyn Zdrój
10:0
AP Kotwica Kołobrzeg
Darłovia Darłowo
1:0
Spójnia Świdwin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?