Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
2:3
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Olimp Gościno
- : -
Arkadia Malechowo
Gryf Polanów
3:5
Spójnia Świdwin
Kotwica Kołobrzeg
43:0
Iskra Białogard
Mechanik Bobolice
2:0
Darłovia Darłowo
Sława Sławno
- : -
Saturn Mielno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Mielno
1:7
Pogoń Połczyn Zdrój
Akademia Sportu Zryw Kretomino
- : -
Olimp Gościno
Arkadia Malechowo
0:3
Mechanik Bobolice
Gryf Polanów
8:1
Iskra Białogard
Darłovia Darłowo
1:5
Kotwica Kołobrzeg
Spójnia Świdwin
4:1
Sława Sławno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
1:0
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Arkadia Malechowo
Olimp Gościno
- : -
Saturn Mielno
Pogoń Połczyn Zdrój
6:2
Spójnia Świdwin
Sława Sławno
1:1
Gryf Polanów
Iskra Białogard
- : -
Darłovia Darłowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Świdwin
3:0
Olimp Gościno
Arkadia Malechowo
- : -
Iskra Białogard
Akademia Sportu Zryw Kretomino
1:5
Kotwica Kołobrzeg
Gryf Polanów
2:2
Darłovia Darłowo
Sława Sławno
0:8
Pogoń Połczyn Zdrój
Saturn Mielno
0:3
Mechanik Bobolice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
2:0
Spójnia Świdwin
Darłovia Darłowo
- : -
Arkadia Malechowo
Iskra Białogard
0:13
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Pogoń Połczyn Zdrój
12:1
Gryf Polanów
Olimp Gościno
2:4
Sława Sławno
Kotwica Kołobrzeg
13:2
Saturn Mielno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Świdwin
- : -
Kotwica Kołobrzeg
Saturn Mielno
7:0
Iskra Białogard
Akademia Sportu Zryw Kretomino
4:1
Darłovia Darłowo
Gryf Polanów
- : -
Arkadia Malechowo
Pogoń Połczyn Zdrój
13:1
Olimp Gościno
Sława Sławno
0:4
Mechanik Bobolice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
3:2
Saturn Mielno
Mechanik Bobolice
1:3
Pogoń Połczyn Zdrój
Arkadia Malechowo
- : -
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Iskra Białogard
0:9
Spójnia Świdwin
Kotwica Kołobrzeg
5:0
Sława Sławno
Olimp Gościno
0:6
Gryf Polanów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Świdwin
- : -
Darłovia Darłowo
Saturn Mielno
- : -
Arkadia Malechowo
Sława Sławno
3:0
Iskra Białogard
Pogoń Połczyn Zdrój
6:1
Kotwica Kołobrzeg
Gryf Polanów
1:12
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Olimp Gościno
- : -
Mechanik Bobolice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
3:1
Sława Sławno
Akademia Sportu Zryw Kretomino
5:3
Saturn Mielno
Arkadia Malechowo
- : -
Spójnia Świdwin
Iskra Białogard
0:15
Pogoń Połczyn Zdrój
Mechanik Bobolice
3:0
Gryf Polanów
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Olimp Gościno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
2:5
Kotwica Kołobrzeg
Spójnia Świdwin
1:5
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Sława Sławno
- : -
Arkadia Malechowo
Olimp Gościno
3:0
Iskra Białogard
Gryf Polanów
3:4
Saturn Mielno
Darłovia Darłowo
0:8
Pogoń Połczyn Zdrój
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia Malechowo
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
Saturn Mielno
1:9
Spójnia Świdwin
Akademia Sportu Zryw Kretomino
2:1
Sława Sławno
Darłovia Darłowo
- : -
Olimp Gościno
Iskra Białogard
0:3
Mechanik Bobolice
Kotwica Kołobrzeg
9:3
Gryf Polanów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
- : -
Sława Sławno
AP Kotwica Kołobrzeg
- : -
Saturn Mielno
Spójnia Świdwin
- : -
Gryf Polanów
Olimp Gościno
- : -
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Sokół Karlino
Pogoń Połczyn Zdrój
- : -
Darłovia Darłowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Sławno
- : -
Olimp Gościno
Gryf Polanów
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
Saturn Mielno
- : -
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Spójnia Świdwin
Sokół Karlino
- : -
Mechanik Bobolice
AP Kotwica Kołobrzeg
- : -
Darłovia Darłowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Sławno
- : -
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Gryf Polanów
- : -
AP Kotwica Kołobrzeg
Spójnia Świdwin
- : -
Mechanik Bobolice
Saturn Mielno
- : -
Darłovia Darłowo
Olimp Gościno
- : -
Sokół Karlino
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?