Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Manowo
3:1
Wiekowianka Wiekowo
Radew Białogórzyno
4:1
KS Sieciemin
Zawisza Grzmiąca
0:1
Głaz Tychowo
Wybrzeże Biesiekierz
0:1
Victoria Sianów
Gryf Polanów
2:1
Wrzos Wrześnica
Sława Sławno
1:0
Zefir Wyszewo
Vimobilia Będzino
0:8
Darłovia Darłowo
Sokół Karlino
- : -
lskra Białogard
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
lskra Białogard
1:2
Radew Białogórzyno
Wiekowianka Wiekowo
2:1
Sława Sławno
Zefir Wyszewo
4:1
Zawisza Grzmiąca
Wrzos Wrześnica
2:2
Vimobilia Będzino
Darłovia Darłowo
1:1
GKS Manowo
Wybrzeże Biesiekierz
5:0
KS Sieciemin
Victoria Sianów
6:1
Gryf Polanów
Głaz Tychowo
2:3
Sokół Karlino
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
lskra Białogard
1:4
KS Sieciemin
Zawisza Grzmiąca
0:0
Wiekowianka Wiekowo
GKS Manowo
12:0
Wrzos Wrześnica
Gryf Polanów
0:2
Wybrzeże Biesiekierz
Radew Białogórzyno
0:2
Głaz Tychowo
Sława Sławno
2:3
Darłovia Darłowo
Sokół Karlino
0:3
Zefir Wyszewo
Vimobilia Będzino
4:2
Victoria Sianów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiekowianka Wiekowo
4:0
Sokół Karlino
Darłovia Darłowo
3:1
Zawisza Grzmiąca
Wrzos Wrześnica
2:2
Sława Sławno
Gryf Polanów
0:2
Vimobilia Będzino
Victoria Sianów
2:3
GKS Manowo
Zefir Wyszewo
1:0
Radew Białogórzyno
Wybrzeże Biesiekierz
2:0
lskra Białogard
Głaz Tychowo
6:1
KS Sieciemin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Manowo
3:1
Gryf Polanów
lskra Białogard
3:2
Głaz Tychowo
Sława Sławno
1:3
Victoria Sianów
Zefir Wyszewo
6:4
KS Sieciemin
Vimobilia Będzino
2:3
Wybrzeże Biesiekierz
Radew Białogórzyno
3:5
Wiekowianka Wiekowo
Zawisza Grzmiąca
4:4
Wrzos Wrześnica
Sokół Karlino
1:4
Darłovia Darłowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sianów
6:3
Zawisza Grzmiąca
Wrzos Wrześnica
2:3
Sokół Karlino
Darłovia Darłowo
7:0
Radew Białogórzyno
Zefir Wyszewo
5:2
lskra Białogard
Wybrzeże Biesiekierz
4:0
Głaz Tychowo
Gryf Polanów
0:1
Sława Sławno
Vimobilia Będzino
1:6
GKS Manowo
Wiekowianka Wiekowo
5:1
KS Sieciemin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Manowo
4:0
Wybrzeże Biesiekierz
Darłovia Darłowo
10:0
KS Sieciemin
Radew Białogórzyno
5:0
Wrzos Wrześnica
Zawisza Grzmiąca
2:2
Gryf Polanów
lskra Białogard
0:2
Wiekowianka Wiekowo
Sława Sławno
3:1
Vimobilia Będzino
Głaz Tychowo
0:4
Zefir Wyszewo
Sokół Karlino
2:5
Victoria Sianów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Manowo
- : -
Sława Sławno
Wrzos Wrześnica
- : -
KS Sieciemin
Wybrzeże Biesiekierz
- : -
Zefir Wyszewo
Gryf Polanów
- : -
Sokół Karlino
Darłovia Darłowo
- : -
lskra Białogard
Victoria Sianów
- : -
Radew Białogórzyno
Wiekowianka Wiekowo
- : -
Głaz Tychowo
Vimobilia Będzino
- : -
Zawisza Grzmiąca
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zefir Wyszewo
- : -
Wiekowianka Wiekowo
Radew Białogórzyno
- : -
Gryf Polanów
lskra Białogard
- : -
Wrzos Wrześnica
Sława Sławno
- : -
Wybrzeże Biesiekierz
Sokół Karlino
- : -
Vimobilia Będzino
Zawisza Grzmiąca
- : -
GKS Manowo
Głaz Tychowo
- : -
Darłovia Darłowo
KS Sieciemin
- : -
Victoria Sianów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Manowo
- : -
Sokół Karlino
Wrzos Wrześnica
- : -
Głaz Tychowo
Wybrzeże Biesiekierz
- : -
Wiekowianka Wiekowo
Gryf Polanów
- : -
KS Sieciemin
Sława Sławno
- : -
Zawisza Grzmiąca
Victoria Sianów
- : -
lskra Białogard
Vimobilia Będzino
- : -
Radew Białogórzyno
Darłovia Darłowo
- : -
Zefir Wyszewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
lskra Białogard
- : -
Gryf Polanów
Sokół Karlino
- : -
Sława Sławno
Zefir Wyszewo
- : -
Wrzos Wrześnica
Radew Białogórzyno
- : -
GKS Manowo
Zawisza Grzmiąca
- : -
Wybrzeże Biesiekierz
Głaz Tychowo
- : -
Victoria Sianów
KS Sieciemin
- : -
Vimobilia Będzino
Wiekowianka Wiekowo
- : -
Darłovia Darłowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Manowo
- : -
KS Sieciemin
Wrzos Wrześnica
- : -
Wiekowianka Wiekowo
Wybrzeże Biesiekierz
- : -
Darłovia Darłowo
Gryf Polanów
- : -
Głaz Tychowo
Sława Sławno
- : -
Radew Białogórzyno
Victoria Sianów
- : -
Zefir Wyszewo
Vimobilia Będzino
- : -
lskra Białogard
Zawisza Grzmiąca
- : -
Sokół Karlino
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
lskra Białogard
- : -
GKS Manowo
Wiekowianka Wiekowo
- : -
Victoria Sianów
Sokół Karlino
- : -
Wybrzeże Biesiekierz
Zefir Wyszewo
- : -
Gryf Polanów
Radew Białogórzyno
- : -
Zawisza Grzmiąca
Głaz Tychowo
- : -
Vimobilia Będzino
KS Sieciemin
- : -
Sława Sławno
Darłovia Darłowo
- : -
Wrzos Wrześnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Manowo
- : -
Głaz Tychowo
Wybrzeże Biesiekierz
- : -
Wrzos Wrześnica
Gryf Polanów
- : -
Wiekowianka Wiekowo
Sława Sławno
- : -
lskra Białogard
Sokół Karlino
- : -
Radew Białogórzyno
Vimobilia Będzino
- : -
Zefir Wyszewo
Zawisza Grzmiąca
- : -
KS Sieciemin
Victoria Sianów
- : -
Darłovia Darłowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Wrześnica
- : -
Victoria Sianów
lskra Białogard
- : -
Zawisza Grzmiąca
Wiekowianka Wiekowo
- : -
Vimobilia Będzino
Zefir Wyszewo
- : -
GKS Manowo
Radew Białogórzyno
- : -
Wybrzeże Biesiekierz
Głaz Tychowo
- : -
Sława Sławno
KS Sieciemin
- : -
Sokół Karlino
Darłovia Darłowo
- : -
Gryf Polanów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?