Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Hubertus Biały Bór
0:2
Błonie Barwice
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
0:5
Akademia Piłkarska Szczecinek
Iras Czaplinek
9:0
AP Technik Świdwin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iras Czaplinek
17:1
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Akademia Piłkarska Szczecinek
3:0
Hubertus Biały Bór
AP Technik Świdwin
2:2
Błonie Barwice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonie Barwice
8:0
Akademia Piłkarska Szczecinek
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
1:8
AP Technik Świdwin
Hubertus Biały Bór
0:17
Iras Czaplinek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Hubertus Biały Bór
6:0
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Iras Czaplinek
3:1
Błonie Barwice
AP Technik Świdwin
7:1
Akademia Piłkarska Szczecinek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Hubertus Biały Bór
1:3
AP Technik Świdwin
Błonie Barwice
11:0
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Akademia Piłkarska Szczecinek
0:8
Iras Czaplinek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Szczecinek
9:0
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Błonie Barwice
4:3
Hubertus Biały Bór
AP Technik Świdwin
3:0*
Iras Czaplinek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonie Barwice
3:1
AP Technik Świdwin
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
0:13
Iras Czaplinek
Hubertus Biały Bór
0:0
Akademia Piłkarska Szczecinek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Szczecinek
0:3
Błonie Barwice
AP Technik Świdwin
11:0
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Iras Czaplinek
14:0
Hubertus Biały Bór
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
2:5
Hubertus Biały Bór
Błonie Barwice
0:4
Iras Czaplinek
Akademia Piłkarska Szczecinek
1:1
AP Technik Świdwin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
0:5
Błonie Barwice
AP Technik Świdwin
2:2
Hubertus Biały Bór
Iras Czaplinek
16:0
Akademia Piłkarska Szczecinek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonie Barwice
6:1
Hubertus Biały Bór
Iras Czaplinek
10:1
AP Technik Świdwin
Akademia Piłkarska Szczecinek
7:2
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonie Barwice
2:1
AP Technik Świdwin
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
0:13
Iras Czaplinek
Hubertus Biały Bór
2:3
Akademia Piłkarska Szczecinek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Iras Czaplinek
3:0*
Hubertus Biały Bór
AP Technik Świdwin
5:0
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Akademia Piłkarska Szczecinek
0:6
Błonie Barwice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonie Barwice
0:3
Iras Czaplinek
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
0:5
Hubertus Biały Bór
Akademia Piłkarska Szczecinek
3:1
AP Technik Świdwin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
0:4
Błonie Barwice
Iras Czaplinek
12:0
Akademia Piłkarska Szczecinek
AP Technik Świdwin
7:1
Hubertus Biały Bór
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Iras Czaplinek
5:0
AP Technik Świdwin
Hubertus Biały Bór
1:4
Błonie Barwice
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
0:8
Akademia Piłkarska Szczecinek
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Iras Czaplinek
15:0
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
AP Technik Świdwin
1:7
Błonie Barwice
Akademia Piłkarska Szczecinek
4:1
Hubertus Biały Bór
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Hubertus Biały Bór
1:9
Iras Czaplinek
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
0:6
AP Technik Świdwin
Błonie Barwice
2:3
Akademia Piłkarska Szczecinek
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Iras Czaplinek
3:0
Błonie Barwice
Hubertus Biały Bór
7:0
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
AP Technik Świdwin
- : -
Akademia Piłkarska Szczecinek
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonie Barwice
3:0
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Hubertus Biały Bór
3:3
AP Technik Świdwin
Akademia Piłkarska Szczecinek
1:10
Iras Czaplinek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?