Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Resko Karcino
3:1
Płomień Pobłocie Wielkie
Grot Gorawino
1:2
Gryf Dobrowo
Husaria Tymień
1:4
Jedność-Ikar Krosino
Kotwica II Kołobrzeg
4:1
Derby Karścino
Huragan Bierzwnica
3:0
Syrena Grot Rymań
Głaz Tychowo
1:0
Wicher Rąbino
Graf Bukówko
2:1
Wicher Mierzym
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Graf Bukówko
4:2
Husaria Tymień
Wicher Rąbino
2:2
Resko Karcino
Płomień Pobłocie Wielkie
0:2
Wicher Mierzym
Gryf Dobrowo
2:5
Huragan Bierzwnica
Derby Karścino
2:5
Grot Gorawino
Jedność-Ikar Krosino
4:0
Kotwica II Kołobrzeg
Głaz Tychowo
- : -
Syrena Grot Rymań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Pobłocie Wielkie
3:4
Wicher Rąbino
Resko Karcino
6:1
Syrena Grot Rymań
Grot Gorawino
0:6
Jedność-Ikar Krosino
Głaz Tychowo
3:2
Gryf Dobrowo
Husaria Tymień
4:2
Wicher Mierzym
Kotwica II Kołobrzeg
5:0
Graf Bukówko
Huragan Bierzwnica
3:2
Derby Karścino
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Graf Bukówko
4:1
Grot Gorawino
Wicher Rąbino
2:1
Wicher Mierzym
Syrena Grot Rymań
2:2
Płomień Pobłocie Wielkie
Gryf Dobrowo
3:0
Resko Karcino
Derby Karścino
1:5
Głaz Tychowo
Husaria Tymień
3:1
Kotwica II Kołobrzeg
Jedność-Ikar Krosino
2:1
Huragan Bierzwnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica II Kołobrzeg
6:2
Wicher Mierzym
Wicher Rąbino
1:2
Syrena Grot Rymań
Płomień Pobłocie Wielkie
2:4
Gryf Dobrowo
Resko Karcino
9:1
Derby Karścino
Grot Gorawino
3:0
Husaria Tymień
Głaz Tychowo
1:1
Jedność-Ikar Krosino
Huragan Bierzwnica
2:3
Graf Bukówko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Graf Bukówko
1:2
Głaz Tychowo
Syrena Grot Rymań
7:1
Wicher Mierzym
Gryf Dobrowo
3:2
Wicher Rąbino
Derby Karścino
2:2
Płomień Pobłocie Wielkie
Husaria Tymień
2:0
Huragan Bierzwnica
Kotwica II Kołobrzeg
12:1
Grot Gorawino
Jedność-Ikar Krosino
2:1
Resko Karcino
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Rąbino
5:2
Derby Karścino
Płomień Pobłocie Wielkie
3:3
Jedność-Ikar Krosino
Resko Karcino
6:0
Graf Bukówko
Syrena Grot Rymań
1:1
Gryf Dobrowo
Grot Gorawino
1:0
Wicher Mierzym
Głaz Tychowo
2:0
Husaria Tymień
Huragan Bierzwnica
1:6
Kotwica II Kołobrzeg
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Graf Bukówko
4:2
Płomień Pobłocie Wielkie
Grot Gorawino
3:1
Huragan Bierzwnica
Gryf Dobrowo
0:1
Wicher Mierzym
Derby Karścino
2:2
Syrena Grot Rymań
Husaria Tymień
0:1
Resko Karcino
Kotwica II Kołobrzeg
5:1
Głaz Tychowo
Jedność-Ikar Krosino
3:1
Wicher Rąbino
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Rąbino
2:1
Graf Bukówko
Płomień Pobłocie Wielkie
3:1
Husaria Tymień
Resko Karcino
0:7
Kotwica II Kołobrzeg
Syrena Grot Rymań
2:3
Jedność-Ikar Krosino
Gryf Dobrowo
2:2
Derby Karścino
Huragan Bierzwnica
6:5
Wicher Mierzym
Głaz Tychowo
2:0
Grot Gorawino
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Graf Bukówko
8:1
Syrena Grot Rymań
Grot Gorawino
1:0
Resko Karcino
Derby Karścino
1:2
Wicher Mierzym
Husaria Tymień
2:4
Wicher Rąbino
Kotwica II Kołobrzeg
13:1
Płomień Pobłocie Wielkie
Jedność-Ikar Krosino
3:0
Gryf Dobrowo
Huragan Bierzwnica
0:2
Głaz Tychowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Rąbino
1:4
Kotwica II Kołobrzeg
Płomień Pobłocie Wielkie
0:5
Grot Gorawino
Resko Karcino
7:4
Huragan Bierzwnica
Syrena Grot Rymań
0:0
Husaria Tymień
Gryf Dobrowo
3:3
Graf Bukówko
Derby Karścino
0:1
Jedność-Ikar Krosino
Głaz Tychowo
8:0
Wicher Mierzym
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Graf Bukówko
2:1
Derby Karścino
Grot Gorawino
3:1
Wicher Rąbino
Głaz Tychowo
1:1
Resko Karcino
Husaria Tymień
2:0
Gryf Dobrowo
Kotwica II Kołobrzeg
- : -
Syrena Grot Rymań
Jedność-Ikar Krosino
7:1
Wicher Mierzym
Huragan Bierzwnica
6:1
Płomień Pobłocie Wielkie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Rąbino
4:0
Huragan Bierzwnica
Płomień Pobłocie Wielkie
0:1
Głaz Tychowo
Resko Karcino
2:4
Wicher Mierzym
Syrena Grot Rymań
2:0
Grot Gorawino
Gryf Dobrowo
1:4
Kotwica II Kołobrzeg
Derby Karścino
1:2
Husaria Tymień
Jedność-Ikar Krosino
2:1
Graf Bukówko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?