Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gonne Małe
Wolny los
Darpol Barzowice
3:4
Olympic Mieszko Warszkowo
Sokół Lulewice
4:4   k. 2 : 4
Graf Bukówko
Jantar Łącko Korlino
1:5
Strong Zielenica
Głaz Tychowo
5:1
KS Sieciemin
Derby Karścino
1:1   k. 4 : 5
MUSTANG KORZYSTNO
Resko Karcino
4:1
Płomień Pobłocie Wielkie
Drzewiarz Krosino
1:3
KS Gwda Wielka
Grom Giżyno
5:0
Wspólni Różewo
Błękitni Pomierzyn
6:0
Bytyń Nakielno
Wicher Rąbino
1:0
LUKS Gorawiński Grot
Hajka Zegrze Pomorskie
4:8
Wicher Mierzym
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Tuczno
2:4
Sad Chwiram
Grom Szwecja
4:3
Mirstal Mirosławiec
Grom Giżyno
1:5
Korona Człopa
Fala ABFROST Gąski
3:1
Wiekowianka Wiekowo
Redłovia Redło
5:2
Radew Białogórzyno
Resko Karcino
4:2
Wrzos Wrzosowo
KS Mechanik Turowo
2:6
Błonie Barwice
Strong Zielenica
3:0
Sława Sławno
Głaz Tychowo
2:2   k. 8 : 9
Spójnia Świdwin
Jedność Ikar Krosino
3:1
Sokół Suliszewo
Olympic Mieszko Warszkowo
2:1
Darłovia Darłowo
KS Gwda Wielka
0:3
Orzeł Łubowo
MUSTANG KORZYSTNO
0:9
Pomorzanin Sławoborze
Błękitni Pomierzyn
3:4
Olimp Złocieniec
Legion Strączno
0:8
Orzeł Wałcz
Passat Bukowo Morskie
1:4
Wieża Postomino
LZS Kowalewice
1:1   k. 2 : 4
Victoria Sianów
Wicher Mierzym
4:0
Błękitni Stary Jarosław
Arkadia Malechowo
0:10
Saturn Mielno
Bajgiel Będzino
2:4
Pogoń Połczyn Zdrój
Płomień Myślino
0:6
Astra Ustronie Morskie
Grom Świelino
0:0   k. 3 : 4
Zawisza Grzmiąca
Graf Bukówko
3:8
Wybrzeże Biesiekierz
Wicher Rąbino
1:6
GKS Leśnik II Manowo
Calisia Kalisz Pomorski
1:1   k. 4 : 3
Drzewiarz Świerczyna
Pionier 95 Borne Sulinowo
2:10
Mechanik Bobolice
Wiarus Żółtnica
1:1   k. 3 : 4
Lech Czaplinek
Mechanik II Bobolice
1:0
Hubertus Biały Bór
Syrena Grot Rymań
- : -
Kotwica II Kołobrzeg
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
2:5
Wieża Postomino
Olympic Mieszko Warszkowo
0:2
Victoria Sianów
Jedność Ikar Krosino
2:2   k. 3 : 4
Lech Czaplinek
Kotwica II Kołobrzeg
- : -
Mechanik Bobolice
GKS Leśnik II Manowo
5:2
Błonie Barwice
Strong Zielenica
1:0
Saturn Mielno
Redłovia Redło
0:7
Calisia Kalisz Pomorski
Fala ABFROST Gąski
4:1
Pomorzanin Sławoborze
Grom Szwecja
4:1
Korona Człopa
Zawisza Grzmiąca
2:0
Sad Chwiram
Spójnia Świdwin
1:0
Orzeł Wałcz
Orzeł Łubowo
2:2   k. 3 : 2
Olimp Złocieniec
Wybrzeże Biesiekierz
6:7
Astra Ustronie Morskie
Mechanik II Bobolice
2:4
Pogoń Połczyn Zdrój
Resko Karcino
- : -
Iskra Białogard
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sianów
1:6
Sokół Karlino
Orzeł Łubowo
1:6
Lech Czaplinek
Spójnia Świdwin
2:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Zawisza Grzmiąca
0:7
Mechanik Bobolice
Grom Szwecja
0:3
Calisia Kalisz Pomorski
Strong Zielenica
0:6
Wieża Postomino
GKS Leśnik II Manowo
1:2
lskra Białogard
Fala ABFROST Gąski
- : -
Astra Ustronie Morskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?