Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiarus Żółtnica
Pauza
Orzeł Łubowo
5:3
Grom Szwecja
Mirstal Mirosławiec
3:3
Sad Chwiram
Pionier 95 Borne Sulinowo
1:2
Jedność Tuczno
Sokół Suliszewo
2:1
Drzewiarz Świerczyna
Hubertus Biały Bór
3:1
Calisia Kalisz Pomorski
Redłovia Redło
0:3*
Zawisza Grzmiąca
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Szwecja
Pauza
Calisia Kalisz Pomorski
3:1
Sokół Suliszewo
Jedność Tuczno
5:4
Orzeł Łubowo
Drzewiarz Świerczyna
3:3
Mirstal Mirosławiec
Zawisza Grzmiąca
7:1
Pionier 95 Borne Sulinowo
Sad Chwiram
4:2
Redłovia Redło
Wiarus Żółtnica
5:2
Hubertus Biały Bór
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Hubertus Biały Bór
Pauza
Jedność Tuczno
0:10
Grom Szwecja
Orzeł Łubowo
1:0
Zawisza Grzmiąca
Mirstal Mirosławiec
1:0
Calisia Kalisz Pomorski
Pionier 95 Borne Sulinowo
3:4
Sad Chwiram
Sokół Suliszewo
3:3
Wiarus Żółtnica
Redłovia Redło
2:3
Drzewiarz Świerczyna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Tuczno
Pauza
Drzewiarz Świerczyna
2:0
Pionier 95 Borne Sulinowo
Calisia Kalisz Pomorski
3:0
Redłovia Redło
Zawisza Grzmiąca
2:1
Grom Szwecja
Sad Chwiram
4:2
Orzeł Łubowo
Wiarus Żółtnica
2:5
Mirstal Mirosławiec
Hubertus Biały Bór
1:1
Sokół Suliszewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Suliszewo
Pauza
Pionier 95 Borne Sulinowo
0:1
Calisia Kalisz Pomorski
Jedność Tuczno
0:7
Zawisza Grzmiąca
Orzeł Łubowo
5:2
Drzewiarz Świerczyna
Mirstal Mirosławiec
2:6
Hubertus Biały Bór
Grom Szwecja
2:3
Sad Chwiram
Redłovia Redło
0:3
Wiarus Żółtnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Grzmiąca
Pauza
Drzewiarz Świerczyna
4:2
Grom Szwecja
Calisia Kalisz Pomorski
3:1
Orzeł Łubowo
Sad Chwiram
1:1
Jedność Tuczno
Wiarus Żółtnica
2:0
Pionier 95 Borne Sulinowo
Sokół Suliszewo
1:8
Mirstal Mirosławiec
Hubertus Biały Bór
2:0
Redłovia Redło
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mirstal Mirosławiec
Pauza
Jedność Tuczno
1:1
Drzewiarz Świerczyna
Orzeł Łubowo
1:1
Wiarus Żółtnica
Pionier 95 Borne Sulinowo
1:3
Hubertus Biały Bór
Zawisza Grzmiąca
2:2
Sad Chwiram
Grom Szwecja
2:1
Calisia Kalisz Pomorski
Redłovia Redło
1:2
Sokół Suliszewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sad Chwiram
Pauza
Drzewiarz Świerczyna
2:1
Zawisza Grzmiąca
Mirstal Mirosławiec
3:1
Redłovia Redło
Calisia Kalisz Pomorski
5:0
Jedność Tuczno
Wiarus Żółtnica
6:0
Grom Szwecja
Sokół Suliszewo
4:3
Pionier 95 Borne Sulinowo
Hubertus Biały Bór
2:1
Orzeł Łubowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Redłovia Redło
Pauza
Jedność Tuczno
2:4
Wiarus Żółtnica
Orzeł Łubowo
3:0
Sokół Suliszewo
Pionier 95 Borne Sulinowo
0:5
Mirstal Mirosławiec
Zawisza Grzmiąca
2:2
Calisia Kalisz Pomorski
Sad Chwiram
9:1
Drzewiarz Świerczyna
Grom Szwecja
1:1
Hubertus Biały Bór
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Drzewiarz Świerczyna
Pauza
Mirstal Mirosławiec
1:1
Orzeł Łubowo
Calisia Kalisz Pomorski
3:1
Sad Chwiram
Wiarus Żółtnica
0:0
Zawisza Grzmiąca
Sokół Suliszewo
4:2
Grom Szwecja
Hubertus Biały Bór
7:1
Jedność Tuczno
Redłovia Redło
5:2
Pionier 95 Borne Sulinowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier 95 Borne Sulinowo
Pauza
Jedność Tuczno
1:7
Sokół Suliszewo
Drzewiarz Świerczyna
2:1
Calisia Kalisz Pomorski
Orzeł Łubowo
1:2
Redłovia Redło
Zawisza Grzmiąca
1:0
Hubertus Biały Bór
Sad Chwiram
3:4
Wiarus Żółtnica
Grom Szwecja
2:6
Mirstal Mirosławiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Calisia Kalisz Pomorski
Pauza
Mirstal Mirosławiec
7:1
Jedność Tuczno
Pionier 95 Borne Sulinowo
1:2
Orzeł Łubowo
Wiarus Żółtnica
2:2
Drzewiarz Świerczyna
Sokół Suliszewo
2:5
Zawisza Grzmiąca
Hubertus Biały Bór
4:0
Sad Chwiram
Redłovia Redło
2:1
Grom Szwecja
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łubowo
Pauza
Jedność Tuczno
0:5
Redłovia Redło
Drzewiarz Świerczyna
0:0
Hubertus Biały Bór
Calisia Kalisz Pomorski
2:0
Wiarus Żółtnica
Zawisza Grzmiąca
1:5
Mirstal Mirosławiec
Sad Chwiram
5:0
Sokół Suliszewo
Grom Szwecja
4:3
Pionier 95 Borne Sulinowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?