Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Ikar Krosino
2:2
Pomorzanin Slawoborze
Darłovia Darłowo
7:0
Fala ABFROST Gąski
Wrzos Wrzosowo
5:1
Błękitni Stary Jarosław
Płomień Myślino
0:5
GKS Leśnik II Manowo
Kotwica II Kołobrzeg
8:1
Radew Białogórzyno
LZS Kowalewice
3:2
Grom Świelino
Wybrzeże Biesiekierz
4:3
Bajgiel Będzino
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajgiel Będzino
2:3
Radew Białogórzyno
GKS Leśnik II Manowo
3:1
LZS Kowalewice
Grom Świelino
0:2
Kotwica II Kołobrzeg
Fala ABFROST Gąski
2:4
Płomień Myślino
Błękitni Stary Jarosław
1:6
Jedność Ikar Krosino
Pomorzanin Slawoborze
1:2
Darłovia Darłowo
Wybrzeże Biesiekierz
1:4
Wrzos Wrzosowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
5:1
Błękitni Stary Jarosław
Wrzos Wrzosowo
5:1
Bajgiel Będzino
Radew Białogórzyno
1:1
Grom Świelino
Płomień Myślino
3:2
Pomorzanin Slawoborze
Jedność Ikar Krosino
4:1
Wybrzeże Biesiekierz
Kotwica II Kołobrzeg
4:1
GKS Leśnik II Manowo
LZS Kowalewice
3:2
Fala ABFROST Gąski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Wrzosowo
3:2
Jedność Ikar Krosino
Bajgiel Będzino
2:1
Grom Świelino
Błękitni Stary Jarosław
2:2
Płomień Myślino
Pomorzanin Slawoborze
3:2
LZS Kowalewice
Wybrzeże Biesiekierz
1:8
Darłovia Darłowo
Fala ABFROST Gąski
1:1
Kotwica II Kołobrzeg
GKS Leśnik II Manowo
2:2
Radew Białogórzyno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
3:1
Wrzos Wrzosowo
Radew Białogórzyno
5:2
Fala ABFROST Gąski
Płomień Myślino
8:0
Wybrzeże Biesiekierz
Grom Świelino
0:4
GKS Leśnik II Manowo
Jedność Ikar Krosino
4:1
Bajgiel Będzino
LZS Kowalewice
2:0
Błękitni Stary Jarosław
Kotwica II Kołobrzeg
2:1
Pomorzanin Slawoborze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Wrzosowo
2:0
Płomień Myślino
Bajgiel Będzino
0:7
GKS Leśnik II Manowo
Fala ABFROST Gąski
1:2
Grom Świelino
Jedność Ikar Krosino
2:2
Darłovia Darłowo
Pomorzanin Slawoborze
1:2
Radew Białogórzyno
Wybrzeże Biesiekierz
0:1
LZS Kowalewice
Błękitni Stary Jarosław
1:10
Kotwica II Kołobrzeg
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
6:2
Bajgiel Będzino
Radew Białogórzyno
4:1
Błękitni Stary Jarosław
Płomień Myślino
0:0
Jedność Ikar Krosino
Grom Świelino
2:0
Pomorzanin Slawoborze
GKS Leśnik II Manowo
7:2
Fala ABFROST Gąski
Kotwica II Kołobrzeg
12:0
Wybrzeże Biesiekierz
LZS Kowalewice
2:3
Wrzos Wrzosowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
2:1
Płomień Myślino
Wrzos Wrzosowo
2:1
Kotwica II Kołobrzeg
Jedność Ikar Krosino
8:5
LZS Kowalewice
Bajgiel Będzino
1:0
Fala ABFROST Gąski
Błękitni Stary Jarosław
3:2
Grom Świelino
Pomorzanin Slawoborze
1:5
GKS Leśnik II Manowo
Wybrzeże Biesiekierz
3:3
Radew Białogórzyno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Radew Białogórzyno
4:2
Wrzos Wrzosowo
Płomień Myślino
6:1
Bajgiel Będzino
Fala ABFROST Gąski
3:3
Pomorzanin Slawoborze
Kotwica II Kołobrzeg
7:0
Jedność Ikar Krosino
LZS Kowalewice
2:6
Darłovia Darłowo
Grom Świelino
0:1
Wybrzeże Biesiekierz
GKS Leśnik II Manowo
1:1
Błękitni Stary Jarosław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
0:1
Kotwica II Kołobrzeg
Wrzos Wrzosowo
4:2
Grom Świelino
Płomień Myślino
1:2
LZS Kowalewice
Jedność Ikar Krosino
2:3
Radew Białogórzyno
Bajgiel Będzino
0:3
Pomorzanin Slawoborze
Błękitni Stary Jarosław
2:1
Fala ABFROST Gąski
Wybrzeże Biesiekierz
0:6
GKS Leśnik II Manowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Radew Białogórzyno
0:1
Darłovia Darłowo
Grom Świelino
2:6
Jedność Ikar Krosino
Fala ABFROST Gąski
7:0
Wybrzeże Biesiekierz
Kotwica II Kołobrzeg
3:2
Płomień Myślino
LZS Kowalewice
2:0
Bajgiel Będzino
Pomorzanin Slawoborze
5:1
Błękitni Stary Jarosław
GKS Leśnik II Manowo
4:2
Wrzos Wrzosowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
4:2
Grom Świelino
Wrzos Wrzosowo
0:1
Fala ABFROST Gąski
Płomień Myślino
4:0
Radew Białogórzyno
Jedność Ikar Krosino
3:2
GKS Leśnik II Manowo
Bajgiel Będzino
2:0
Błękitni Stary Jarosław
LZS Kowalewice
2:3
Kotwica II Kołobrzeg
Wybrzeże Biesiekierz
0:3*
Pomorzanin Slawoborze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Slawoborze
6:1
Wrzos Wrzosowo
Radew Białogórzyno
1:0
LZS Kowalewice
Jedność Ikar Krosino
2:0
Fala ABFROST Gąski
Kotwica II Kołobrzeg
5:0
Bajgiel Będzino
Błękitni Stary Jarosław
4:2
Wybrzeże Biesiekierz
Grom Świelino
0:1
Płomień Myślino
GKS Leśnik II Manowo
1:1
Darłovia Darłowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Radew Białogórzyno
0:6
Kotwica II Kołobrzeg
Pomorzanin Slawoborze
1:1
Jedność Ikar Krosino
Fala ABFROST Gąski
0:4
Darłovia Darłowo
Bajgiel Będzino
2:0
Wybrzeże Biesiekierz
Grom Świelino
2:2
LZS Kowalewice
GKS Leśnik II Manowo
3:1
Płomień Myślino
Błękitni Stary Jarosław
2:2
Wrzos Wrzosowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Radew Białogórzyno
2:3
Bajgiel Będzino
Darłovia Darłowo
1:0
Pomorzanin Slawoborze
Wrzos Wrzosowo
3:1
Wybrzeże Biesiekierz
Jedność Ikar Krosino
2:1
Błękitni Stary Jarosław
Kotwica II Kołobrzeg
4:0
Grom Świelino
LZS Kowalewice
0:0
GKS Leśnik II Manowo
Płomień Myślino
2:1
Fala ABFROST Gąski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajgiel Będzino
1:2
Wrzos Wrzosowo
Grom Świelino
0:1
Radew Białogórzyno
Pomorzanin Slawoborze
6:1
Płomień Myślino
Fala ABFROST Gąski
3:1
LZS Kowalewice
GKS Leśnik II Manowo
2:2
Kotwica II Kołobrzeg
Błękitni Stary Jarosław
0:0
Darłovia Darłowo
Wybrzeże Biesiekierz
1:4
Jedność Ikar Krosino
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
9:0
Wybrzeże Biesiekierz
Radew Białogórzyno
2:4
GKS Leśnik II Manowo
Płomień Myślino
1:2
Błękitni Stary Jarosław
Jedność Ikar Krosino
3:3
Wrzos Wrzosowo
LZS Kowalewice
4:1
Pomorzanin Slawoborze
Grom Świelino
2:2
Bajgiel Będzino
Kotwica II Kołobrzeg
6:0
Fala ABFROST Gąski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stary Jarosław
1:1
LZS Kowalewice
Wrzos Wrzosowo
2:1
Darłovia Darłowo
Bajgiel Będzino
0:0
Jedność Ikar Krosino
Pomorzanin Slawoborze
0:0
Kotwica II Kołobrzeg
Wybrzeże Biesiekierz
1:2
Płomień Myślino
Fala ABFROST Gąski
3:1
Radew Białogórzyno
GKS Leśnik II Manowo
5:0
Grom Świelino
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Świelino
2:1
Fala ABFROST Gąski
Radew Białogórzyno
0:5
Pomorzanin Slawoborze
Płomień Myślino
4:3
Wrzos Wrzosowo
LZS Kowalewice
4:2
Wybrzeże Biesiekierz
Darłovia Darłowo
1:2
Jedność Ikar Krosino
GKS Leśnik II Manowo
6:1
Bajgiel Będzino
Kotwica II Kołobrzeg
5:0
Błękitni Stary Jarosław
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
1:1
Kotwica II Kołobrzeg
Wrzos Wrzosowo
7:1
LZS Kowalewice
Bajgiel Będzino
1:4
Darłovia Darłowo
Pomorzanin Slawoborze
0:0
Grom Świelino
Fala ABFROST Gąski
1:1
GKS Leśnik II Manowo
Jedność Ikar Krosino
1:1
Płomień Myślino
Błękitni Stary Jarosław
3:0
Radew Białogórzyno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Świelino
2:4
Błękitni Stary Jarosław
Radew Białogórzyno
3:1
Wybrzeże Biesiekierz
Płomień Myślino
0:4
Darłovia Darłowo
Fala ABFROST Gąski
0:0
Bajgiel Będzino
LZS Kowalewice
2:1
Jedność Ikar Krosino
Kotwica II Kołobrzeg
8:0
Wrzos Wrzosowo
GKS Leśnik II Manowo
2:0
Pomorzanin Slawoborze
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
3:0
LZS Kowalewice
Wrzos Wrzosowo
5:2
Radew Białogórzyno
Bajgiel Będzino
3:3
Płomień Myślino
Pomorzanin Slawoborze
2:2
Fala ABFROST Gąski
Jedność Ikar Krosino
2:1
Kotwica II Kołobrzeg
Błękitni Stary Jarosław
3:1
GKS Leśnik II Manowo
Wybrzeże Biesiekierz
1:0
Grom Świelino
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Świelino
1:2
Wrzos Wrzosowo
Radew Białogórzyno
1:5
Jedność Ikar Krosino
Pomorzanin Slawoborze
0:1
Bajgiel Będzino
Fala ABFROST Gąski
3:3
Błękitni Stary Jarosław
Kotwica II Kołobrzeg
1:1
Darłovia Darłowo
LZS Kowalewice
3:2
Płomień Myślino
GKS Leśnik II Manowo
3:0
Wybrzeże Biesiekierz
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stary Jarosław
4:3
Pomorzanin Slawoborze
Darłovia Darłowo
3:0*
Radew Białogórzyno
Wrzos Wrzosowo
3:0
GKS Leśnik II Manowo
Bajgiel Będzino
4:1
LZS Kowalewice
Płomień Myślino
2:4
Kotwica II Kołobrzeg
Jedność Ikar Krosino
4:1
Grom Świelino
Wybrzeże Biesiekierz
3:2
Fala ABFROST Gąski
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica II Kołobrzeg
6:1
LZS Kowalewice
Fala ABFROST Gąski
1:6
Wrzos Wrzosowo
Grom Świelino
0:3
Darłovia Darłowo
Pomorzanin Slawoborze
7:0
Wybrzeże Biesiekierz
Błękitni Stary Jarosław
2:1
Bajgiel Będzino
GKS Leśnik II Manowo
2:2
Jedność Ikar Krosino
Radew Białogórzyno
3:2
Płomień Myślino
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
1:0
Błękitni Stary Jarosław
Darłovia Darłowo
1:0
GKS Leśnik II Manowo
LZS Kowalewice
3:0*
Radew Białogórzyno
Wrzos Wrzosowo
5:1
Pomorzanin Slawoborze
Bajgiel Będzino
5:2
Kotwica II Kołobrzeg
Płomień Myślino
4:0
Grom Świelino
Fala ABFROST Gąski
1:7
Jedność Ikar Krosino
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?