Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
9:0
Junior Kalisz Pomorski
Pionier 95 Borne Sulinowo
2:4
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Orzeł Łubowo
1:3
Olimp Złocieniec
Redłovia Redło
1:1
Hubertus Biały Bór
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
3:0
Mirstal Mirosławiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mirstal Mirosławiec
3:6
Olimp Złocieniec
Junior Kalisz Pomorski
1:2
Pionier 95 Borne Sulinowo
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
11:0
Orzeł Łubowo
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
6:0
Redłovia Redło
Hubertus Biały Bór
2:5
Pogoń Połczyn Zdrój
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier 95 Borne Sulinowo
2:0
Hubertus Biały Bór
Orzeł Łubowo
0:2
Junior Kalisz Pomorski
Olimp Złocieniec
0:3
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Redłovia Redło
6:3
Mirstal Mirosławiec
Pogoń Połczyn Zdrój
1:1
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Mirstal Mirosławiec
0:10
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Junior Kalisz Pomorski
0:2
Olimp Złocieniec
Redłovia Redło
0:13
Pogoń Połczyn Zdrój
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
4:1
Pionier 95 Borne Sulinowo
Hubertus Biały Bór
2:3
Orzeł Łubowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
14:0
Mirstal Mirosławiec
Pionier 95 Borne Sulinowo
1:7
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Orzeł Łubowo
1:1
Hubertus Biały Bór
Olimp Złocieniec
6:1
Junior Kalisz Pomorski
Pogoń Połczyn Zdrój
12:0
Redłovia Redło
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
4:0
Mirstal Mirosławiec
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
4:1
Junior Kalisz Pomorski
Pionier 95 Borne Sulinowo
7:0
Redłovia Redło
Orzeł Łubowo
1:4
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Olimp Złocieniec
10:2
Hubertus Biały Bór
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mirstal Mirosławiec
0:3
Junior Kalisz Pomorski
Pogoń Połczyn Zdrój
6:0
Pionier 95 Borne Sulinowo
Redłovia Redło
1:1
Orzeł Łubowo
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
2:4
Olimp Złocieniec
Hubertus Biały Bór
0:3
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
2:1
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Pionier 95 Borne Sulinowo
4:0
Mirstal Mirosławiec
Olimp Złocieniec
12:1
Redłovia Redło
Junior Kalisz Pomorski
1:2
Hubertus Biały Bór
Orzeł Łubowo
1:6
Pogoń Połczyn Zdrój
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier 95 Borne Sulinowo
1:3
Orzeł Łubowo
Redłovia Redło
0:7
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Mirstal Mirosławiec
4:3
Hubertus Biały Bór
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
6:0
Junior Kalisz Pomorski
Pogoń Połczyn Zdrój
0:3
Olimp Złocieniec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łubowo
4:0
Mirstal Mirosławiec
Olimp Złocieniec
10:2
Pionier 95 Borne Sulinowo
Junior Kalisz Pomorski
4:2
Redłovia Redło
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
4:4
Pogoń Połczyn Zdrój
Hubertus Biały Bór
0:1
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mirstal Mirosławiec
0:3
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Hubertus Biały Bór
2:3
Redłovia Redło
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
15:0
Pionier 95 Borne Sulinowo
Olimp Złocieniec
2:1
Orzeł Łubowo
Junior Kalisz Pomorski
1:5
Pogoń Połczyn Zdrój
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
3:2
Hubertus Biały Bór
Pionier 95 Borne Sulinowo
1:1
Junior Kalisz Pomorski
Orzeł Łubowo
0:10
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Olimp Złocieniec
5:0
Mirstal Mirosławiec
Redłovia Redło
0:1
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Mirstal Mirosławiec
2:2
Redłovia Redło
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
5:0
Olimp Złocieniec
Junior Kalisz Pomorski
1:4
Orzeł Łubowo
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
3:0
Pogoń Połczyn Zdrój
Hubertus Biały Bór
1:1
Pionier 95 Borne Sulinowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
2:2
Orzeł Łubowo
Hubertus Biały Bór
0:2
Olimp Złocieniec
Junior Kalisz Pomorski
0:8
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Redłovia Redło
2:10
Pionier 95 Borne Sulinowo
Mirstal Mirosławiec
0:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Kalisz Pomorski
2:3
Mirstal Mirosławiec
Olimp Złocieniec
3:1
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Orzeł Łubowo
5:1
Redłovia Redło
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
10:1
Hubertus Biały Bór
Pionier 95 Borne Sulinowo
2:6
Pogoń Połczyn Zdrój
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Hubertus Biały Bór
5:1
Junior Kalisz Pomorski
Mirstal Mirosławiec
2:1
Pionier 95 Borne Sulinowo
Pogoń Połczyn Zdrój
6:1
Orzeł Łubowo
Redłovia Redło
0:1
Olimp Złocieniec
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
1:2
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
3:0
Redłovia Redło
Orzeł Łubowo
2:1
Pionier 95 Borne Sulinowo
Olimp Złocieniec
2:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Junior Kalisz Pomorski
1:0
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Hubertus Biały Bór
- : -
Mirstal Mirosławiec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Mirstal Mirosławiec
6:2
Orzeł Łubowo
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
4:1
Hubertus Biały Bór
Pogoń Połczyn Zdrój
3:4
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Pionier 95 Borne Sulinowo
2:2
Olimp Złocieniec
Redłovia Redło
0:3
Junior Kalisz Pomorski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?