Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Świdwin
Pauza
Pomorzanin Sławoborze
0:3
Lech Czaplinek
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
2:4
Drawa Drawsko Pomorskie
Pionier 95 Borne Sulinowo
1:9
Akademia Piłkarska Szczecinek
Orzeł Łubowo
1:3
Olimp Złocieniec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Pomorzanin Sławoborze
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
4:0
Spójnia Świdwin
Lech Czaplinek
3:1
Pionier 95 Borne Sulinowo
Akademia Piłkarska Szczecinek
4:0
Orzeł Łubowo
Drawa Drawsko Pomorskie
5:2
Olimp Złocieniec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier 95 Borne Sulinowo
Pauza
Pomorzanin Sławoborze
0:10
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Spójnia Świdwin
0:6
Drawa Drawsko Pomorskie
Orzeł Łubowo
1:3
Lech Czaplinek
Olimp Złocieniec
1:2
Akademia Piłkarska Szczecinek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Łubowo
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
- : -
Pionier 95 Borne Sulinowo
Spójnia Świdwin
- : -
Pomorzanin Sławoborze
Drawa Drawsko Pomorskie
- : -
Akademia Piłkarska Szczecinek
Lech Czaplinek
- : -
Olimp Złocieniec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Złocieniec
Pauza
Akademia Piłkarska Szczecinek
- : -
Lech Czaplinek
Pomorzanin Sławoborze
- : -
Drawa Drawsko Pomorskie
Pionier 95 Borne Sulinowo
- : -
Spójnia Świdwin
Orzeł Łubowo
- : -
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Akademia Piłkarska Szczecinek
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
- : -
Olimp Złocieniec
Spójnia Świdwin
- : -
Orzeł Łubowo
Drawa Drawsko Pomorskie
- : -
Lech Czaplinek
Pomorzanin Sławoborze
- : -
Pionier 95 Borne Sulinowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
Pauza
Akademia Piłkarska Szczecinek
- : -
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Pionier 95 Borne Sulinowo
- : -
Drawa Drawsko Pomorskie
Orzeł Łubowo
- : -
Pomorzanin Sławoborze
Olimp Złocieniec
- : -
Spójnia Świdwin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Drawa Drawsko Pomorskie
Pauza
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
- : -
Lech Czaplinek
Spójnia Świdwin
- : -
Akademia Piłkarska Szczecinek
Pomorzanin Sławoborze
- : -
Olimp Złocieniec
Pionier 95 Borne Sulinowo
- : -
Orzeł Łubowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Akademia Piłkarska Szczecinek
- : -
Pomorzanin Sławoborze
Lech Czaplinek
- : -
Spójnia Świdwin
Orzeł Łubowo
- : -
Drawa Drawsko Pomorskie
Olimp Złocieniec
- : -
Pionier 95 Borne Sulinowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?