Sparing: Darłovia - Mechnik Bobolice 0 : 4 ( 0 : 2 )

Darłovia Darłowo - Mechnik Bobolice 0 : 4 ( 0 : 2 )

Ostatni mecz kontrolny przed pucharową potyczką z Wieżą Postomino zakończył się wysoką porażką Darłovii. Drużyna prowadzona przez Kamila Chicewicza musiała uznać wyższość Mechanika Bobolice ulegając wyżej notowanemu rywalowi 0 : 4. Do spotkania Darłowianie przystępowali w mocno okrojonym składzie, a trener nie mógł skorzystać z Kamila Bazyli, Bartłomieja Maciukajć, Marcina Kotasa, Pawła Muzyki, Krzysztofa Wólczyńskiego, Karola Synkiewicza czy też Dmytro Mikhailenko. Dodatkowo jeszcze w pierwszej połowie boisko z powodu urazu musiał opuścić Rafał Lipiński.

Sam mecz od pierwszych minut przebiegał pod dyktando przyjezdnych, którzy grali zdecydowanie szybciej, składniej i bardziej agresywnie w odbiorze, skutecznie powstrzymując Darłowian daleko od własnej bramki.

Wyjściowy skład Darłovii: Miranowicz - Michalski, Lipiński, Ryfa, Kulon - Kornaga, Rokicki, Wólkiewicz, Kramarz, Dywan - Romańczyk

Na zmiany wchodzili: Szopiński, Wierszel